שאלות על רובה אויר - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות על רובה אויר

zombie

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מזל ששאלת פה!

זה בדיוק המקום לא לשאול שאלות כאלה.

ברובים משתמשים במטווח,

ולא על אנשים.

לא לחינם הדברים האלה לא חוקיים בארץ.

אתה יכול, אפילו בלי כוונה, לפגוע למישהו בעין ולעשות נזק בלתי הפיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות רובה אויר שייתן מכה דיי חזקה וכואבת' date='[/b']

התקציב הוא 300 שקל, כמה FPS הוא צריך ליהיות בשביל להכאיב ממרחק של 20 מטר נגיד?

וואלה, הרובה אוויר שלי יודע לעשות KO עם upper-cutים עם יד שמאל :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל ששאלת פה!

זה בדיוק המקום לא לשאול שאלות כאלה.

ברובים משתמשים במטווח,

ולא על אנשים.

לא לחינם הדברים האלה לא חוקיים בארץ.

אתה יכול, אפילו בלי כוונה, לפגוע למישהו בעין ולעשות נזק בלתי הפיך.

אני פשוט שונא אנשים כמוך .

אתה צודק שיש איסור מוחלט להישתמש בכלים אילו על בעליי חיים או אנשים שלא לובשים ציוד הגנה ,אבל הוא כניראה רוצה את זה לbackyard fun ,או בשביל לירות באחים שלו או משהו (לא שזה דבר טוב ,אבל אלה עם כן הוא יפגע בהם בעיין ,שום דבר רע לא יכול להיתרחש מאקדח ב 300 שקל ) .

הכי קרוב שאתה יכול להשיג במחיר הזה משהוא שהוא איכותי (יחסית למה שמוכרים בשוק וזה ) זה הcm 030 של CYMA ,זה העתק (לא הכי מדוייק אבל בכל זות ) של גלוק 18 ,וזה יורה אוטומטי ,בערך 250 fps ,שזה לא מספיק חזק בשביל שתעשה למישהו פציעה אמיתית ,עם כי אני ממליץ בחום לצייד את האחים \ חברים שלך במישקפיים לפניי שאת מתחיל לרסס אותם .

אגב הוא עולה באזור ה 400 אולי תוכל להשיג בטיפה פחות (350 ככה ,אני קניתי את זה במחיר הזה ) .

בגדול ,בשום פנים אפילו על תכוון על בעליי חיים או פנים של בניי אדם .

מומלץ בחום להדפיס מטרות מהרשת ולירות בהם ,זה הכי כיף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק שיש איסור מוחלט להישתמש בכלים אילו על בעליי חיים או אנשים שלא לובשים ציוד הגנה ,אבל הוא כניראה רוצה את זה לbackyard fun ,או בשביל לירות באחים שלו או משהו (לא שזה דבר טוב ,אבל אלה עם כן הוא יפגע בהם בעיין ,שום דבר רע לא יכול להיתרחש מאקדח ב 300 שקל ) .

נו באמת! תקרא שוב -

אני רוצה לקנות רובה אויר שייתן מכה דיי חזקה וכואבת' date='

התקציב הוא 300 שקל, כמה FPS הוא צריך ליהיות בשביל [b']להכאיב ממרחק של 20 מטר נגיד?

ותאמין לי שגם בשוק ניתן למצוא רובה חזק דיו כדי לגרום נזק לגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט שונא אנשים כמוך .

Gimel עוסק בירי ספורטיבי בצורה מקצועית ואף ייצג את באולימפיאדה, אני חושב שהוא *קצת* יותר מבין בנושא ממך. ::)

וכמו שהוא ציין - רובי אוויר הם לא חוקיים בארץ ויש לכך סיבות טובות, זה בד"כ לא נגמר בסתם "backyard fun", כמו שהבחור כתב בעצמו ,

הוא מחפש "להכאיב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך סתם לירות באנשים ובטח לא בבעליי חיים..

זה בעיקר לback yard fun ולהעיף תערסים שיושבים לייד הבית ב4בבוקר...חוץ מזה שאקדח שנראה אמיתי יכול לאיים ויהיה טוב אם יהיה לי כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיקר לback yard fun ולהעיף תערסים שיושבים לייד הבית ב4בבוקר...חוץ מזה שאקדח שנראה אמיתי יכול לאיים ויהיה טוב אם יהיה לי כזה.

יכול להיות גדול לראות מישהו מבריח את עצמו בעזרת רובה BB ב4 בבוקר :lol:

ד"א' date='

[url']http://www.fxp.co.il/forumdisplay.php?f=493

תקרא חוקים וברוכים הבאים לפורום איירסופט הגדול בארץ

(אני מתנצל שאני נותן קישור לFXP, אבל רק שם הוא יקבל תשובה נורמלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gimel עוסק בירי ספורטיבי בצורה מקצועית ואף ייצג את באולימפיאדה, אני חושב שהוא *קצת* יותר מבין בנושא ממך. ::)

וכמו שהוא ציין - רובי אוויר הם לא חוקיים בארץ ויש לכך סיבות טובות, זה בד"כ לא נגמר בסתם "backyard fun", כמו שהבחור כתב בעצמו ,

הוא מחפש "להכאיב".

כן לפי האווטר שלו שערתי לעצמי שהוא מבין יותר ממני ,אבל ,אני שונא אנשים שמנפנפים שאלות בצורה כל כך בוטה בלי להיסתכל בפרטים ,אתם רואים שאחרי זה הבחורה פה הסביר שהוא רוצה את זה באמת בעיקר לbackyard fun ,ולהעיף ערסים ממרחק 20 מטר (שעם הכלי שנתתי לא יגרם להם אף נזק חוץ מנזק פסיכולוגי לאגו שלהם ).

לדעתי אלו מטרות לגיטימיות ,שלא מצדיקות ניפנוף של בחור שבסך הכל שאל שאלה .

אני מבין את הסלידה של אלו שעסקים בספורט בצורה רצינית והם נגד זה שילדים קטנים ירוצו ברחוב עם כלי אירסופט כי זה עושה שם רע לספורט ,אבל עובדה ,עם כל המיקצועיות והרצון של המישתתפים בספורט בארץ ,הוא עדיין לא ניראה רציני ,בחו"ל הוא פופולארי בטרוף ,ומה ההבדל ,פה לא נותנים לילדים לשחק עם זה ושם כן .

אגב Gimel ,איפה יש מטווח לירי אולימפי בארץ ,ובמה ניתן להישתמש שם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דמיון מפותח יש לך, ילד... :lol:

תחשוב על התרחיש הבא:

אתה בא מתחיל לנופף באקדח שכביכול אמיתי

אחד החברים הערסים שלהם מגיע אליך מאחורה, תופס אותך (במקרה הטוב, במקרה הרע משסף לך את הגרון) וכל השאר מתחילים בתהליך שנקרא לפרק לך את הצורה.

מה היית עושה אז?

--- יודע מה, תקנה תקנה, תנופף בו קצת, גם אם לא ירצחו אותך, המשטרה תכלא אותך, ואז יהיה לאינטרנט עוד אידיוט אחד פחות. מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...