Wolfenstein - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wolfenstein - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

תקוע בשלב החמישי בבית חולים לקראת הסוף... אחרי שיצאתי מהאולם הזה עם המכונת ירייה אני ממשיך .. אבל אז פתאום בא מהדלת מאחורי אחד כזה:

איך להרוג אותו?

custom_1245965585554_Hospital_-_Assassin_front_view.jpg

הכי יעיל נגדו זה האטת הזמן, תתקרב אליו, תאט את הזמן, רוץ אליו תן לו מכה תשאר קרוב אליו ותירה עליו עם ה MP43 (בלי להפסיק) משהו כמו מחסנית וזה צריך להספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה, חשבתי שאני בשלב מתקדם במשחק ופתאום אני רואה בספוילרים דברים שלא ידעתי שקיימים. אולי אנחנו משחקים משחק אחר? :)

ספוילר

אה כן, הטרול הזה, עכשיו נזכרתי. קודם כל תכנס ל-veil ותירה על כמה גייסט כדי שיפוצצו עמוד אחד. אחרי זה תרד למטה ותעמוד ככה שיהיה עמוד בינך ובין הטרול (ליתר דיוק זאת מוטציה של המדען, אבל שיהיה טרול) וכשהוא ינסה לרוץ אליך הוא יהרוס את העמוד. צריך 2 פגיעות כאלה לכל אחד. הרבה עצבים נשרפו עד שגיליתי את זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישו אולי יכול לעזור לי ולהסביר לי איפה כדי להתחבא כשיורים בנאצי הקרח המחורבן הזה?, ומתי בדיוק הוא מתכופף? יש מקרים שאני יורה בו ואז פתאום הוא מתכופף לשנייה, אני לוחץ F אבל לא קורה כלום.. חח אני צריך עזרה, כבר דעתי נטרפה מהשלב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה כשיש את העמודים המסתובבים אתה צריך לירות בו עד שהוא לא משמיד מספיק עמודים, אחר כך תתחבא מתחת לאחד מגלגלי השיניים כשאתה פצוע קשה, פשוט תפרוש מהקרב ברגע שאתה רואה שאין לך יתרון (וזה קורה אחרי 2 שניות מההתקלות)

זהו... ככה עד הסוף

אגב, אצלי הרמה הייתה הכי קלה שאפשר, אז כניראה שככל שעולים ברמה= צורכים יותר תחמושת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי הטנק עיצבן.. הוצאתי עליו את כל הפגזים של הפאנצרשרק, בסוף נעמדתי מאחרוי אחד המגנים האלא וזרקתי רימון שנחת לו על הצריח. לפחות 6 פגזי בזוקה ורימון צריכים להספיק. אה, ואל תשקח להשתמש בכוח המחזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...