Wolfenstein - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wolfenstein - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

למי שמעונין לרכוש את המשחק במחיר מוזל באי-ביי

115 ש"ח כולל משלוח[br]פורסם בתאריך: 26-08-2009, 12:28:58

אההמ כה... המשחק שווה את ה170 ש"ח ששילמתי עליו

דווקא המשחק מעביר את הזמן בסבבה...

קראתי שהמולטי בשלבים הראשונים מרגיש מוזר אבל אחרי שעה של משחק בערך הוא מתחיל להיות טוב.

אז איך המולטי מקסים?

הצצתי בכמה סירטונים ביוטיוב והמולטי נראה בסדר

לי אישית חסר משהו מאוד בסיסי במשחקי - MINI-MAP (העיגול האדום משמאל למטה הוא מד-חיים/כח בסה"כ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ממש אהבתי את המולטי... אולי זה בגלל ששיחקתי 20 דקות בסרבר עם פינג שקופץ מ20 ל500... אוח, בזק , רק בחודשים הראשונים אתה נהנה מהחבילה שאתה משלם עבורה במלואה, אחר כך החרא מתחיל לעלות על גדותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קורבן לשעבר של .

מצחיק שעברתי אליהם רק כדי שאוכל לשחק און-ליין ב-C&C ואחרי כמה חודשים גם הם התחילו לחסום פורטים.

אם מישהו קונה משם שיתן פרטים על המשלוח ועל הקנייה, זה מחיר לא רע בכלל. :P

מהניסיון שלי בקניות מ-, אם המוכר הוא PowerSeller (כמו במקרה הנוכחי) אתה יכול להיות שקט לגבי הקניה שלך.

לגבי המשלוח, משום מה לא מצויין שם, אפשר לשאול אותו במייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט שכחתי לספר על המולטי :kopfpatsch:

אז בקיצור הקיצורים:

הקלאסים קוצצו ל-4. עבודת הצוות נישארה מצויינת כמו שהיא הייתה.

האינטנסיביות של המשחק ירדה יחסית לקודם, יש אנשים שיאהבו את זה, אישית אני לא ביניהם.

דעתי על המולטי היא כזאת- רק לחובבי OLD SCHOOL ומי שלא מתחבר עם משחקים טקטיים וסדרת COD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אם מישהו הגיע כבר למימד של הBLACK SUN אני נגד הנאצי הגדול אם השיריון ואני בקטע שנפלתי מהמגדל , אני עולה והוא יורה עלי , אני יורה עליו פתאום הוא מפסיק לירות ונראה פגוע כזה ומרחף אני ממשיך לירות בו לא קורה כלום ניסיתי גם לעלות למעלה ולא קרה כלום לא יודע מה לעשות אני תקוע :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אם מישהו הגיע כבר למימד של הBLACK SUN אני נגד הנאצי הגדול אם השיריון ואני בקטע שנפלתי מהמגדל , אני עולה והוא יורה עלי , אני יורה עליו פתאום הוא מפסיק לירות ונראה פגוע כזה ומרחף אני ממשיך לירות בו לא קורה כלום ניסיתי גם לעלות למעלה ולא קרה כלום לא יודע מה לעשות אני תקוע :(

תתקרב אליו ותלחץ F.... זה ובמקרה והוא על הברכיים, אם הוא עוד לא על הברכיים אז תמשיך לירות בו ותפעיל את הכוח ה"מחזק"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הגיוני שמשחק כזה יהיה דיי לא שחיק עם הכ"מ שיש לי כרגע? העכבר כל הזמן נגרר לי, לדוג' אני עושה תנועה והוא לא מתמקד בנקודה ספציפית כמו שצריך...

אז יש סיכוי שזה העכבר הזוועתי שלי (שגם ככה צריך להחליף) אבל האם זה הכ"מ?

הוא באמת קצת גרוטאה...

הגעתי למצב שיותר נוח לי לרוץ לקבוצת נאצים ולהכות אותם במקום לירות בהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...