"אין משחק מקדים - אין סקס!" - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אין משחק מקדים - אין סקס!"

Judas Iscariot

Recommended Posts

עצוב כמה שתל אביב מנותקת .

כאשר צריך להפגין בעד דברים כמו ,הזכות שלנו להיות במדינה הזו ,הזכות של המדינה שלנו להיתגונן ,שיחרור שליט וכו וכו וכו ,הם מפגינות בעד משחק מקדים ,ובניי הזוג שלהם מפגינים בעד הערבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כי יודע שבעצרת היו 200 אלף נשים ובכל עצרת שמאלנית יש 200 אלף תל-אביבים זה לא שאתה מכליל או משהו.

אפשר לחשוב חבורה של בחורות הזויות שהפגינה במקום האחרון שבו זה משנה למישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה יכול להגיד את זה על כל הפגנה ,"שזה חבורה של הזויים" .

אבל בצירוף מיקרים מוזר ביותר ,כל ההפגנות המיותרות ביותר ,או הפוגעות ביותר נעשות בתל אביב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב כמה שתל אביב מנותקת .

כאשר צריך להפגין בעד דברים כמו ,הזכות שלנו להיות במדינה הזו ,הזכות של המדינה שלנו להיתגונן ,שיחרור שליט וכו וכו וכו ,הם מפגינות בעד משחק מקדים ,ובניי הזוג שלהם מפגינים בעד הערבים .

סליחה, אבל אני לא חושב שיש לך את הסמכות לשפוט אותן.

לכל אחד במדינה זכות לדעה משל עצמו והזכות להביע את דעתו בפומבי לפי חוקי המדינה.

והינה לנו חלק קטן מחופש הביטוי.

יש אנשים שיפגינו בעד שחרור שליט ויש שיפגינו בעד הזכות לקיום במדינה.

וגם, תתפלא לשמוע (כי אולי אתה קצת מנותק), יש כאלה שיפגינו בעד דו-קיום עם הערבים, שתי מדינות ועוד'...

הן רוצות להביע את דעתן ולהפגין למען "קידום המשחק המקדים" - שיהיה להן בהצלחה. יש להן את הזכות המלאה ואת החופש לבחור

איך ומה הן יביעו בקהל הרחב, כל עוד זה לא פוגע בהפרת הסדר ושאר החוקים להפגנה.

להגיד מפה שת"א מנותקת?

מתי פעם אחרונה אתה הפגנת למען מטרה שנראת לך חשובה?

זה חשוב להן ואתה יכול להקשיב לזה או לא להקשיב לזה.

ובחזרה לנושא - עכשיו אני רוצה לראות את הבחורה, שתומכת בהן, ותפסיק אקט של משחק מקדים בטענה של "זה מהר לי מידי". :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל זה אמור לעניין אותנו כי? אם היא לא גומרת שתבוא בטענות לחבר שלה. למה אני צריך לשמוע על הבעיות שלהן במיטה? מחר אני מפגין בת"א על בעיות בסטרטר של הרכב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...