"אין משחק מקדים - אין סקס!" - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אין משחק מקדים - אין סקס!"

Judas Iscariot

Recommended Posts

וגם, תתפלא לשמוע (כי אולי אתה קצת מנותק), יש כאלה שיפגינו בעד דו-קיום עם הערבים, שתי מדינות ועוד'...

הן רוצות להביע את דעתן ולהפגין למען "קידום המשחק המקדים" - שיהיה להן בהצלחה. יש להן את הזכות המלאה ואת החופש לבחור

איך ומה הן יביעו בקהל הרחב, כל עוד זה לא פוגע בהפרת הסדר ושאר החוקים להפגנה.

לא אני לא מנותק ,וזו הייתה אחת הטענות שלי נגד אותם אנשים ,אין בעיה להפגין בעד דו קיום ,כאשר הוא אפשרי והגיוני ,אתה לא יכול להפגין בעד דו קיום עם אנשים שכל יום ויום מחפשים דרכים חדשות להרוג אותך או לפגוע בך .

והסיבה לכך שהלוך להם בכל הקטע הזה היא בגלל אנשים כמו תושביי תל אביב (אני מדבר בהכלל ואני יודע שיש שונים ,אבל זה בהחלט מייצג את רוב האוכלוסיה שם ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל זה אמור לעניין אותנו כי? אם היא לא גומרת שתבוא בטענות לחבר שלה. למה אני צריך לשמוע על הבעיות שלהן במיטה? מחר אני מפגין בת"א על בעיות בסטרטר של הרכב שלי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מתחיל להתלונן על בעיות זרם במקלחת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא מנותק ,וזו הייתה אחת הטענות שלי נגד אותם אנשים ,אין בעיה להפגין בעד דו קיום ,כאשר הוא אפשרי והגיוני ,אתה לא יכול להפגין בעד דו קיום עם אנשים שכל יום ויום מחפשים דרכים חדשות להרוג אותך או לפגוע בך .

והסיבה לכך שהלוך להם בכל הקטע הזה היא בגלל אנשים כמו תושביי תל אביב (אני מדבר בהכלל ואני יודע שיש שונים ,אבל זה בהחלט מייצג את רוב האוכלוסיה שם ).

תגיד, אתה חושב שאם היו מפגינים בפתח תקווה היה לזה אותו אפקט? אולי באשדוד? קרית גת?

יצא לך פעם לעשות סקר ולראות כמה מהמפגינים בת"א הם תל אביבים? (ואני לא מדבר על קבוצות מפגרות כמו הנשים האלה, אלא על הפגנות פוליטיות קצת יותר חשובות כמו שאמרת) אני אישית בכל הפגנה שיש שומע על יותר חברים מחוץ לעיר שבאים להפגין, מאשר אנשים מכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת לא רוצה לפתוח דיון על העניינים הפוליטיים האלה.

אולי אתה לא יכול להפגין כי זאת הדעה שלך.

אם אתה שואל אותי, הדעה שלך מכלילה ומוטעית לחלוטין. יש גורמי טרור ויש מגזר ערבי ואוכלוסיה ערבית.

אה, ולא פעם שמענו על גורם טרור יהודי שמנסה גם להרוג. אז עשה לי טובה, נסגור את זה את הנושא הזה כאן, כי אתה הטיעון שלך שטותי וילדותי והכי חשוב - חסר כל דרך למציאת פתרון. אבל זה יכול להיות ויכוחים של 1000 עמודים, שכל אחד יביע את דעתו. אפשר לפתוח לזה ת'רד בנפרד, אני לא יודע ממש איך הולכות שיחות בנושאי פוליטיקה בפורום הזה.

ולגבי המיקום. אני מסכים, גם אני אם הייתי בוחר להפגין נגד המגזר החרדי, למשל, הייתי סביר להניח הולך לירושלים.

שם זה יתפוס צומת לב חרדית ואולי גם תמיכה חילונית (סיפורי החניונים הם רק התחלה טובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תנועת הפמיניזם תוקנו עוולות והנשים קיבלו שיווין זכויות.

אבל מה עם שיווין חובות?!

הכל אשמתנו בין הסדינים!

לא עומד לנו? פפפפ, הומו!

גמרנו מהר מדי? מה זו הפעם הראשונה שלך?

לא גמרנו בכלל? פפפ, מה אתה הומו?

לא ירדנו לה? שוביניסט!

ביקשנו ממנה לרדת לנו? שוביניסט!

היא לא גמרה? לוזר!

כאב לך הראש? פפפ, מה אתה הומו?

כאב לה הראש? איזה מגעיל אתה, אתה לא יכול להתחשב בה קצת?! זה כל מה שאתה חושב עליו?!

הגיע הזמן שבחורות ינקטו בקצת יותר אקטיביות במיטה ולא רק "טוב עכשיו אתה צריך לגרום לי לככה וככה וככה וככה וככה וככה וככה. אחרת אתה לוזר".

הבהרה: הומוריסטי ולא מדבר מנסיון אישי - בהיותי רך בשנים בעיות במיטה אין לי טפו טפו.

הבהרה 2: אני עדיין לא יודע אם זה בדיחה או לא. אני מקווה שזה כן, יש לי הרגשה שזה לא וזה מצחיק אותי עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרובוקציה - חלק בלתי נפרד מכל עיר גדולה בעולם.

משבועיים בברלין, כמעט בכל יום רץ בעיר הזו משו... בין אם זה סגירת מס' בלוקים בשביל שכמה בולסי בזנטים יעשו מרתון בעירום, או קבוצת קשישים בני 900 על רולרים שעושים הקפות בשער ברנדנבורג, או יום של נודיסטים ב"עונטר דן לינדן". :cool2:

עונדר וועכט!

לתל-אביב יש עוד הרבה "מה ללמוד"... ואני משוכנע שנראה בעתיד גזורים נוספים שמצליחים להגיע לכותרות ב YNET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם זה אמיתי,שיבושם להם. לא אכפת לאף אחד מדינת ת"א או לא,מי שרוצה להפגין ועושה זאת במסגרת החוק שיהיה לו בהצלחה.

לגבי האירוע,מוכן לשים כסף על זה שזה איזשהו פרסומת כלשהו למוצר. לא נראה לי שזה אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקרקס היה אחרי שחברה מסויימת שילמה לנשים האלה כדי להפגין עם השקת קמפיין ואתר לנושא שהיא רצתה שיעורר רעש.

לטעמי לשלם לבחורות לצווח באמצע שוק הכרמל זה אחד הדברים הבזויים שקרו בתל אביב.

בכל מקרה מכיוון שמזמן סטיתם כאן לנושאים לא קשורים בעליל (חרדים, ערבים, ::)) נסכם כאן.

:locked:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...