עזרה בבחירת מחשב חדש בבקשה  !!!! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מחשב חדש בבקשה  !!!!

honore

Recommended Posts

:jump: :jump: :jump: :jump: :lol: :lol: :lol: :lol:

שלום לכולם,

ראשית ברצוני לשבח את כל חברי הפורום על מקצועיותכם הרבה.

למדתי מכם המון cwm12.gifcwm30.gifcwm34.gifcwm34.gifcwm34.gif

אני מחפש מחשב עבור חבר.

המחיר המקסימלי עד 3500 ש"ח.

יבוסס כמובן על מעבד (אפשר גם DURON).

המחשב ישמש לצרכי גלישה באינטרנט+הרצת יישומים משרדיים קלים ומדי פעם

משחקים.

המלצות יתקבלו בברכה...

cwm32.gifcwm32.gif

I'M NOT AFFRAID TO DIE.I JUST DON'T WANT TO BE THERE WHEN IT HAPPENS-WOODY ALLEN"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופה! :D

אבל - יש כמה באגים כשעושים Back בדפדפן ממסך התוצאות אל מסך בחירת התקציב, שימוש ומסך - צריך להחזיר את "שימוש" ל-"בחר סוג שימוש". חוץ מזה - יוזמה מבורכת, וביצוע טוב :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש חיסרון בולט לכל המפרטים. דיסק קשיח ועוד מהסידרה של ATA100. תעברו למקסטור ATA133 החדש.

ו... אם אני לא טועה גם במפרט הכי הכי טוב למשחקים ב10000 ש"ח יש רק 256. קונים מחשב לטווח ארוך, כל מי שקונה היום מחשב טוב כבר לוקח 512MB... לקנות 256 למחשב חזק כזה זה לא לענין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש חיסרון בולט לכל המפרטים. דיסק קשיח ועוד מהסידרה של ATA100. תעברו למקסטור ATA133 החדש.

ו... אם אני לא טועה גם במפרט הכי הכי טוב למשחקים ב10000 ש"ח יש רק 256. קונים מחשב לטווח ארוך, כל מי שקונה היום מחשב טוב כבר לוקח 512MB... לקנות 256 למחשב חזק כזה זה לא לענין.

1. בולשיט, ATA133 לא משנה שום דבר.

2. תסלח לי שאני בוטה, אבל מי שקונה 512MB הוא פשוט טיפש. זה 100 אחוז ביזבוז כסף טהור. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון אליי?

רק רציתי לחזק את עמדתו של אנקודר. אני קונה מחשב חדש, וכבר הגיע אליי הזכרון לפני יומיים. אני לא קונה מחשב תקציב, אלא מחשב 12,000 ש"ח. עדיין, לקחתי 256 מ"ב כי יותר מזה זה בזבוז טהור ולא נחוץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל.... כשעוד שנה תצטרך את זה הזיכרון שלך יהיה ישן ויעלה יותר.

"1. בולשיט, ATA133 לא משנה שום דבר.

2. תסלח לי שאני בוטה, אבל מי שקונה 512MB הוא פשוט טיפש. זה 100 אחוז ביזבוז כסף טהור. נקודה. "

1. משנה, לא הרבה אבל משנה. למה לקחת משהו פחות טוב כשיודעים שיש יותר טוב ? חוץ מזה מקסטור מאוד אמינים.

2. אתה אף פעם לא תבין... לדעתי, פשוט אתה מקנא במי שקונה את זה. ובגלל שאין לך אז אתה גם לא רוצה שיהיה לאחרים... מתי תבין שלא כולם רוצים להיות כמוך וכל חודש לקנות עוד חלק למחשב. אנשים רוצים לקנות מחשהו שיחזיק להרבה זמן בלי הרבה התקנות מיותרות.

חוץ מזה מי שקונה מחשב בתקציב כזה גדול (10000) בטח שלא יחליף מחשב אחרי שנה בלבד, לכן בכל מקרה כדאי שיצטייד ב512 כי המחשב הזה יהיה איתו לפחות שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. משנה, לא הרבה אבל משנה. למה לקחת משהו פחות טוב כשיודעים שיש יותר טוב ? חוץ מזה מקסטור מאוד אמינים.

2. אתה אף פעם לא תבין... לדעתי, פשוט אתה מקנא במי שקונה את זה. ובגלל שאין לך אז אתה גם לא רוצה שיהיה לאחרים... מתי תבין שלא כולם רוצים להיות כמוך וכל חודש לקנות עוד חלק למחשב. אנשים רוצים לקנות מחשהו שיחזיק להרבה זמן בלי הרבה התקנות מיותרות.

חוץ מזה מי שקונה מחשב בתקציב כזה גדול (10000) בטח שלא יחליף מחשב אחרי שנה בלבד, לכן בכל מקרה כדאי שיצטייד ב512 זיכרון כי המחשב הזה יהיה איתו לפחות שנתיים.

1. תתפלא. לא משנה. אתה מוזמן לבדוק ב-StorageReviews מי יותר טוב.

2. בסדר. אני מקנא. יש לי 2 PRO. למה אני לא מנסה לשכנע אנשים לקנות MX400?

That's the stupidest thing I've ever heard.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...