אחרי שבדיה ליברמן מכה שנית, הפעם בנורווגיה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי שבדיה ליברמן מכה שנית, הפעם בנורווגיה

alex.turovsky

Recommended Posts

קראתי רק את שתי ההודעות הראשונות ורקרציתי לשאול, אתם מפגרים?

כל מה שהוא עושה זה גורם לנו להראות כמו אידיוטים, כל מה שהצבא היה צריך לעשות הוא להגיש תביעת הוצאת דיבה, יש כזה דבר שנקרא חופש הביטוי ולממשלה אין שום שליטה עליו או עניין בו.

אם מעריב יפרסם שקר גלוי לגבי איזושהי מדינה אין שום סיבה שהממשלה תתערב בזה בכלל, שמי שנפגע יגיש תביעה וזהו.

בדיוק כמו שקרה עם אותו ילד שצה"ל כביכול הרג לפני כמעט עשור והוגשה תביעה בצרפת נגד הרשות ששידרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המאמר המדובר פורסם בעמוד אחורי של איזה צהובון שאפחד לא קורא.

ידיד שוודי שאני משחק איתו באינטרנט כבר כמה שנים אמר לי שזה פורסם בעיתון הכי גדול\חשוב בשוודיה, כמו כן בדיקה העלתה את הערך הבא:

http://en.wikipedia.org/wiki/Aftonbladet

Today the newspaper labels itself as independent Social Democrat and is the largest daily newspaper in Nordic countries (according to Tidningsstatistik AB, a Swedish statistics company).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבססתי על מה שהיהודים המקומיים אמרו שם - שמדובר בכתבה עם 0 חשיפה. מעבר לכך, אם תקרא קצת יותר לעומק, תראה שלעיתון יש היסטוריה די ארוכה של אנטישמיות, זה לא משהו שצריך להפתיע אותך.

אגב, המאמר התפרסם במסגרת המדור "kultur". כנראה שהתרגום הוא "תרבות", מה שכן מחזק את זה שהסיפור התפרסם בצהובון בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאני בכלל מנסה להוכיח לך משהו

הקישור היה כדי להראות את הקשר של ממשלת שוודיה בלבד , השטויות שאתה מקשקש בכלל לא נחשבות בשבילי אני יודע מי אתה ומהן דעותייך והן לא שוות התיחסות בכלל אני יודע את זה כי אתה אף פעם לא היתיחסת אל הדעות שלך ברצינות ושקלת אותן אתה טיפוס כמו הטרולרוני בקשר לדת אתה דתי ולכן אינך חושב ומקבל את דעותייך המטופשות כאילו הן אמת , אני כאן רק להגיד לך את זה ופעם כשתיתבגר ותיווכח אולי בעוד 20 שנה אתה אולי תיזכר במה שאמרתי , אין טעם בכלל לנסות לתקן את דבריך בהיגיון מפני שהם אינם מבוססים על היגיון , הם מבוססים על רגשנות ואתה פשוט צריך להרגע ואז תוכל לחשוב בכלל , אני די מאמין שזה יקרה ואם לא אז מה איכפת לי יו ויל איט יור און שיט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתייחס קצת לנושא מנקודת מבט טכנית לחלוטין - לפי טענת בני המשפחה, הבחור חטף לפחות שני כדורים, אחד מהם בחזה.

קצת קשה ואף בלתי אפשרי להשתיל איברים שנפגעו מפגיעת כדור.

לא סתם רוב תרומות האיברים מתרחשות לאחר מות גזע המוח.

התחקיר הזה הוא כלום ושום דבר, הוא מתבסס על עדות בודדת, ואפילו לא עדות ראייה.

בני המשפחה של אותו "לוחם חופש" רק אומרים כי הוא נראה "תפור".

אין להם אפילו מושג קלוש אם האיברים בפנים או לא.

התחקיר הזה גם עושה את הקישור המאוד מאוד הגיוני בין קבוצת רבנים אורתודוקסים קיצוניים המתעסקים בסחר באיברים בניו ג'רזי ב2009 לבין מקרה בודד של פלשתינאי שנטען שנקצרו איבריו בתחילת שנות ה-90.

אני חושב ש-18 שנה בין זה לזה גרמו לאיברים קצת לאבד את טריותם, וכנראה שהסירחון פשוט הפריע לכתוב העיתון.

יואב - זה לחלוטין לא צהובון חסר קוראים - יש לו יותר ממיליון מנויים, זה יותר מ"הארץ" ו"מעריב" ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עיינתי בתראד , רק חשוב לי לומר:

זה הרוסי הכי מטורף והכי טוב שהכרתי.

כל מילה שלו בסלע ואני הולך אחריו ואחרי הדעות שלו בעניים עצומות.

בחיים שלי לא הזדהתי עם בן אדם כמו שאני מזדהה איתו ותומך בו .(בכל פאן בחיים)

וואלה אם יש מישהו שמוזיז אותי לקלפי זה רק הוא.

(אני לא הולך לא לראש העיר ולא לראש הממשלה ולא כלום)

הלוואי שיהיה ראש ממשלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אני נדהם כל פעם מחדש כמה אידיוטים אפשר לסחוף עם פרופאגנדה זולה שלא תורמת שום דבר לנו.

הבנאדם צועק כמו אידיוט במקום לשתוק ולתת לכתבה להעלם, כל מה שהוא עשה זה לתת לכתבה חשיפה גדולה וארוכה יותר.

ושוב, אין לישראל שום זכות לבקש מהממשל שם לגעת בעיתונות, תביעת דיבה הייתה פיתרון פי מיליון יותר טוב מהצעקות המטומטמות שלו.

ולjudas לפי הבנתי הדיון פה מדבר על ההתנהלות של ליברמן ולא על הכתבה, שיש קונצנזוס שהיא שקר מוחלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרוסי הכי מטורף והכי טוב שהכרתי.

:lol: :lol: :lol: באמת מטורף :xyxthumbs: להפציץ את סכר אסואן, לא פחות ולא יותר :s05:

אמנון אברמוביץ אמר עליו אתמול: ליברמן לא רלוונטי, אף אחד בעולם כולל ממשלת לא מתייחסים אליו יותר...

ואין ספק , אמנון אברמוביץ איש חכם ביותר.

ושלא תהיה טעות, אני לא נגד ליברמן - בדמוקרטיה אמיתית יש מקום לכל מיני הזויים יותר או פחות :silly:

ארץ נהדרת,(דמוקרטייייה) אבל ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאני בכלל מנסה להוכיח לך משהו

הקישור היה כדי להראות את הקשר של ממשלת שוודיה בלבד , השטויות שאתה מקשקש בכלל לא נחשבות בשבילי אני יודע מי אתה ומהן דעותייך והן לא שוות התיחסות בכלל אני יודע את זה כי אתה אף פעם לא היתיחסת אל הדעות שלך ברצינות ושקלת אותן אתה טיפוס כמו הטרולרוני בקשר לדת אתה דתי ולכן אינך חושב ומקבל את דעותייך המטופשות כאילו הן אמת , אני כאן רק להגיד לך את זה ופעם כשתיתבגר ותיווכח אולי בעוד 20 שנה אתה אולי תיזכר במה שאמרתי , אין טעם בכלל לנסות לתקן את דבריך בהיגיון מפני שהם אינם מבוססים על היגיון , הם מבוססים על רגשנות ואתה פשוט צריך להרגע ואז תוכל לחשוב בכלל , אני די מאמין שזה יקרה ואם לא אז מה איכפת לי יו ויל איט יור און שיט .

אתה הולך על חבל דק ידידי. איני מסכים עם דעותיו של יואב כאן ובמקרים רבים, אך גם עם דעותייך שלך איני מסכים פעמים רבות. האם זה משנה? לא ממש. מה שכן חשוב זו העובדה שאין מקום כאן להתלהמות, או לכינוי דעות של אחרים 'מטופשות'. אז אני מבקש שתרסן את עצמך, כי אנו יודעים שזו לא הפעם הראשונה, אך שיהיה ברור - זו האחרונה.

[br]פורסם בתאריך: 25.08.2009 בשעה 10:41:38

:lol: :lol: :lol: באמת מטורף :xyxthumbs: להפציץ את סכר אסואן, לא פחות ולא יותר :s05:

אמנון אברמוביץ אמר עליו אתמול: ליברמן לא רלוונטי, אף אחד בעולם כולל ממשלת לא מתייחסים אליו יותר...

ואין ספק , אמנון אברמוביץ איש חכם ביותר.

ושלא תהיה טעות, אני לא נגד ליברמן - בדמוקרטיה אמיתית יש מקום לכל מיני הזויים יותר או פחות :silly:

ארץ נהדרת,(דמוקרטייייה) אבל ממש.

מדברייך משתמע שאינך מאמין בדמוקרטיה. כמו שלא אוהדים קבוצה רק כש'נוח', כך גם הדמוקרטיה לא נועדה לשימוש ציני רק כאשר נציגייך בשלטון.

ישראל ביתנו סחפה כמות יפה מאוד של מנדטים, קרי הרבה אנשים כן מתייחסים לדעותיו ברצינות. להתעלם מליברמן זה להתעלם מבוחרים רבים, ובכלל, מרבית העם בחרה בהלך הרוח של ליברמן.

אז כפי שאנו ישבנו בשקט בשם הדמוקרטיה ונתנו לשמאל לגמור את המדינה החל מימי רבין ז"ל ושריד במשרד החינוך, הגיע הזמן שגם השמאל יכבד את דעת הרוב. דמוקרטיה זו לא מילה גיסה, אנא קיימו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אני נדהם כל פעם מחדש כמה אידיוטים אפשר לסחוף עם פרופאגנדה זולה שלא תורמת שום דבר לנו.

הבנאדם צועק כמו אידיוט במקום לשתוק ולתת לכתבה להעלם, כל מה שהוא עשה זה לתת לכתבה חשיפה גדולה וארוכה יותר.

ושוב, אין לישראל שום זכות לבקש מהממשל שם לגעת בעיתונות, תביעת דיבה הייתה פיתרון פי מיליון יותר טוב מהצעקות המטומטמות שלו.

ולjudas לפי הבנתי הדיון פה מדבר על ההתנהלות של ליברמן ולא על הכתבה, שיש קונצנזוס שהיא שקר מוחלק.

אתה רציני, תגיד לי? ועוד יש להם את החובה למנוע פרסום שקרים אנטישמים בעיתון שמקבל את כספו מתקציב המדינה. אני מבטיח לך שאם העיתון היה מפרסם כתבה בכותרת "ראש הממשלה פדופיל אונס ילדים בעולם השלישי, רוצח אותם ומוכר את האיברים כדי לחסות את הוצאות הטיול" כבר מזמן היו תולים את הכתב עם הביצים על העץ הכי גבוה בסטוקהולם. אבל לפרסם כתבה שמאשימה את בפשע נתעב, ללא שום ביסוס, ראיות ועובדות בדיוק כמו הדוגמא שהבאתי לעיל זה בסדר גמור. חופש הביטוי קוראים לזה. שאנחנו נגנה? מה פתאום. זו הפרה של החוקה השוודית. אנטישמים צבועים מסריחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף כותב שכותב לעניין

שוב ליברמן מוכיח את "חוכמתו" האלוהית

וזה עוד על עיתון תביעה מגוחכת בהתחשב בכך שהעיתון מתמחה בכתיבה לא מחייבת שמגנה עליו מתביעות שכאלה

זאות אומרת שהם בעצמם מודים שמה שהם כותבים זה שטויות!

ואנשים מטומטמים ואינטרסנטים תפסו על זה טרמפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק מחזק את מה שאמרו כבר - ליברמן רק החמיר את המצב. ומה שעצוב הוא שזה נעשה כמעט בידיעה. ליברמן ידע שהתגובה שלו לא תעזור אבל תצעק וכך הוא יקבל את מה שהוא רוצה - פופולריות במקום לפתור את זה בדרך שבאמת תפתור אותה - כמו שהוצע בכתבה ^. ליברמן לא רוצה לפתור את הבעיה... הוא רק רוצה פופולריות.

כמובן שזה או זה, או שהוא אהבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...