אחרי שבדיה ליברמן מכה שנית, הפעם בנורווגיה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי שבדיה ליברמן מכה שנית, הפעם בנורווגיה

alex.turovsky

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=/1/1542554

לא יודע, מאז שהוא נבחר לדעתי הוא שווה כל מנדט.

אני לא ימני קיצוני, אבל אני בהחלט מאלה שחושבים שעד שיהודים לא ידרשו כבוד, הם לא יקבלו כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צודק ב-100 אחוז. מי שלא דורש כבוד לא יקבל כבוד. אני כל כך שמח שבחרתי בו, הוא לא מאכזב כמו כל הפוליטיקאים שמשנים את דעתם ע"פ האינרטרס הפוליטי.

עריכה: אלכס, הרגת אותי עם ה"mitun edition" במפרט שלך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ימני קיצוני, אבל אני בהחלט מאלה שחושבים שעד שיהודים לא ידרשו כבוד, הם לא יקבלו כבוד.

מי שמחפש ודורש כבוד, הכבוד בורח מפניו כאש.

אם היינו משופעים בנפט זהב וכו' , היינו יכולים לדרוש כבוד, בעצם, לא "היינו" צריכים לדרוש, היינו מקבלים בחינם.

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו באמת הפוליטיקאי היחידי שקיים ,או לפחות עומד במה שהוא דיבר עילו לפניי הבחירות הוא ליברמן .

אם הוא לא יפשל עד לבחירות הבאות אני דיי בטוח שהוא יסחוף רבים אחירו ויקבל תיק רציני (ומי יודע אולי גם יותר ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שעוד מעט יגישו כתב אישום ואז נאבד את הביצים של הממשלה.

בכלל כל הממשלה הזאת מוזרה. ביבי שותק, השרים שלו עושים מה בראש שלהם ורק אביגדי מצליף מדי פעם מדינה זו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שעוד מעט יגישו כתב אישום ואז נאבד את הביצים של הממשלה.

בכלל כל הממשלה הזאת מוזרה. ביבי שותק, השרים שלו עושים מה בראש שלהם ורק אביגדי מצליף מדי פעם מדינה זו או אחרת.

אבל אתה מבין, בדיוק בגלל אנשים כמוך ליברמן עושה את זה.

ככה הוא מקבל תמיכה, עם פופוליזם זול.

הבנאדם חפר מאיפשהו צהובון שוודי שפירסם בעמוד ה-17 שלו

כתבה מפגרת בדיוק כמו האנשים שקוראים את אותו עיתון אם לא יותר.

מי שנופל במלכודת הזאת של "היי, ליברמן שומר לישראל על הכבוד"

הוא פשוט פתי שיש לשלול ממנו את הזכות להצביע אפילו פיזית עם האצבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting: :goodposting:ככה הוא מקבל תמיכה, עם פופוליזם זול.

:goodposting: :goodposting:

מי שמחפש ודורש כבוד, הכבוד בורח מפניו כאש.

:xyxthumbs:

ביבי שותק, השרים שלו עושים מה בראש שלהם ורק אביגדי מצליף מדי פעם מדינה זו או אחרת.

איזה מצליף איזה נעליים, אף אחד לא מוכן לקבל אותו, אף אחד לא מוכן לדבר איתו, בכל הביקורים שבהם היה

לא השיג כלום, כולם התיחסו אליו בזלזול

לא יודע, מאז שהוא נבחר לדעתי הוא שווה כל מנדט.

כבוד זה לא מסוג הדברים שאפשר לדרוש , זה מסוג הדברים שמקבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא בוחרים בליברמן בגלל שהוא אומר את האמת בפנים או איך שאתם קוראים לזה "פופוליזם זול" בוחרים בו בגלל שמי שבוחר בו יודע במה הוא בוחר אין מצב שליברמן פתאום אחרי שנבחר יחליט שהוא מגרש עשרות אלפי יהודים מהבית ושולח אותם לגור במעברות כדי שהשטח ישמש כבסיס שיגור רקטות של חמאס. המפלגה לעולם לא תסטה מהמצע והחזון שלה. בנוסף יש במפלגה אנשים מדהימים שממלאים את התפקיד שלהם בצורה מעולה ולא בוחרים בה רק בגלל ליברמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה הוא מקבל תמיכה, עם פופוליזם זול.

זה לא משנה איך ליברמן עושה את זה. העיקר שהוא עושה.

עדיף לשתוק? מאמר אנטישמי בלי ביסוס עובדתי.

ואם הוא היה כזה לא רלוונטי ולא חשוב, ממשלת שבדיה יכולה הייתה לגנות אותו.

מספיק שנים חיינו בגולה, תחת חסדיהם של שליטינו ודי. הגיע הזמן שאנשים יבינו

שכתבות\סיפורים כאלה, מקומן לא במאה ה21, כשהיהודים כבר לא חיים בין זרים.

ו-Rafi, אולי אף אחד לא קיבל אותו. אבל לפחות הוא זה שמפגין דעות בממשלה ושם את הרגל איפה שצריך.

לפני קצת יותר מ60 שנה אם היית אומר שאתה רוצה מדינה יהודית בא"י גם אותך לא היו מקבלים.

אז מה, היה צריך גם אז לשתוק וללכת עם ראש מושפל רק כי שר חוץ כזה או אחר לא מוכן לדבר איתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפעמים עדיף לשתוק.

המאמר המדובר פורסם בעמוד אחורי של איזה צהובון שאפחד לא קורא. סביר להניח שאם מלכתחילה לא היו מדברים על זה החשיפה למאמר הייתה הרבה יותר מוגבלת וגורמת להרבה פחות נזק (אם בכלל - הרי אדם שפוי לא יאמין כל כך בקלות ועל בסיס עדויות כל כך קלושות לשטויות כאלה, ומי שמאמין הם אנשים שהמאמר לא שינה מבחינתם כלום). הניפוח של הסיפור גרם לשני דברים. הראשון - חשיפה הרבה יותר גדולה למאמר והגדלת הנזק הפוטנציאלי שלו בפני עצמו. השני - נזק דיפלומטי הרבה יותר גדול לישראל. ואפילו אם מפרסמים את העניין - למה היה צריך לנפח אותו? השגרירה התנצלה, מפה תשתיק את זה, אפילו אם הסיפור לא נגמר. ככה אתה חושף את כל שבדיה (ובתכלס את כל העולם) לסיפור. הרי אנטישמים תמיד היו ותמיד יהיו ואין לך דרך למנוע את זה או להחביא אותם, כמה שזה מכעיס ועצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן זה לא מקרה של "כלב נובח לא נושך", הוא יותר מקרה של "אין עשן בלי אש".

לא אכפת לי אם הוא מעל בכספים או א יודע מה, כל האחרים מסביב מעלו ונחקרו במשטרה בתקופה זו או אחרת.

כשהיהודים שתקו, הם קיבלו שואה. עליית הנאצים לשלטון התבצעה באופן דמוקרטי לחלוטין כי היהודים לא פצחו פה ולא התארגנו.

אז עכשיו יש לנו כורים גרעיניים, כמה טייסות, צוללות, יחידות שקופות שנותנות בראש למי שצריך. אבל לדבר ? בהחלט יש צורך. צריך להראות שהישראלים טובים לא רק במעשים, אלא גם במילים ושהם לא עוברים על סדר היום על כתבה כזאת שלעולם לא הייתה מתפרסמת בישראל.

מה בסה"כ רצו סליחה ? לא. רצו גינוי כמו שהיה גינוי לכתבות עם האיורים נגד הנביא מוחמד בזמנו שגרמו למוסלמים לפרק את הצורה לכמה ממשלות באותה תקופה. תארו לעצמכם שהכתבה הזאת הייתה כתובה כך שזה היה על מוסלמים. אתם יודעים בדיוק מה היה קורה. מכאן, שאם ממשלת גינתה את זה, היא צריכה לגנות גם את הכתבה הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי לקרא בכלל מה כתבת ' date=' יואב לא נימאס לך להיות טועה , אתה קשקשן בילתי נילאה , זהו לא עיתון צהובון צדדי , אתה חד צדדי פחחחח

[url']http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/932/962.html

סתם מעניין אותי לדעת, איפה בדיוק הכתבה הזאת סותרת את מה שכתבתי?

לא אמרתי בשום מקום שממשלת שבדיה "הגונה וישרה" או שאין שם אנטישמיות...

חוץ מזה, לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שלמוסלמים יש יותר כוח - ואתה לא ממש יכול לשנות את זה, ובדיוק מהסיבה הזאת לפעמים עדיף לך לבלוע - כי צריך להיות טיפש כדי להבין שלא נגרם פה נזק יותר גדול ממה שנגרם מלכתחילה. לצאת למאבק אבוד מראש שלא יניב לך תועלת זה רעון טיפשי.

אז מר עכביש, במקום משחקי מילים מפגרים ובמקום להצחיק את עצמך, בפעם הבאה תקרא את הלינקים שאתה מקשר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, תבוסתנות מעולם לא הביאה לדברים טובים.

לגבי החקירות - נו בחייאת. כאילו הדבר לא נכון לגבי חצי מהשרים וראשי הממשלה. ואם זכרוני אינו מטעני, בכל הממשלות הקודמות חקירות הפנים הובילו רק לעוד וויתורים והתרפסות. מישהו אמר התנתקות?

העיקר שליברמן משרת את האינטרס של הבוחרים שלו, והקו התקיף שלו מהווה את הרוב במדינה היום במרבית המקרים. היו בחירות, הימין ניצח, תשלימו עם זה ותנו לנבחרים לעשות את העבודה שלהם. בינתיים הם עושים זאת טוב מאוד ולשביעות רצון הרוב (אם כי לא לשביעות התקשורת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...