המלצה לקניית מחשב נייד תקציב 5,000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקניית מחשב נייד תקציב 5,000

navaro

Recommended Posts

מטרות המחשב: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), הורדות EMULE וסקייפ

משקל רצוי-עד 2.5 ק"ג, עדיף פחות

יש צורך ביציאת DVI

דרך אגב, למה אתם מתכוונים באיכות בנייה? ואיזה חברות נותנות את זה?

מה שמצאתי עד עכשיו זה:

HP 2230s 2GHz 3GB 320GB 12.1 NX598EA

LENOVO THINKPAD SL300 NS6L2IM 2738-L2G

HP ProBook 4310s NX570EA

HP Pavilion dv3-2150ej 2.1GHz 13.3 3GB 250GB NZ868EA

Lenovo ThinkPad R400 2.1GHz 14.1 250GB 2GB 7443-22G

ASUS F6a 2GHz 13.3 3GB 250GB

ויש גם את ה-מחשב נייד E310-M.CP8BE 2.16Ghz 2GB

אני מאוד מתקשה להחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

בעיקרון הכי חשוב זה המשקל, אחרי זה המחיר ובסוף גודל המסך. גם אני מעדיפה XP.

לכן ההתלבטות הכי גדולה שלי, בגלל המחיר, היא בין ה- 2230s ל-LENOVO SL300. כל השאר יותר יקרים.

ההתלבטות היא כזו:

מצד אחד מעדיפה את הלנובו, בגלל שבהפרש מחיר קטן אני מקבלת מסך יותר גדול וגם Vista Business (שנותן לי זכות לשדרג ל-Windows 7) עם שנמוך ל-Windows XP. ותקנו אותי עם אני טועה, לנובו יותר טובים באיכות בנייה מלנובו? אבל המעבד של לנובו הוא עם 2MB זיכרון מטמון ו-FSB של 800MHz וזיכרון במהירות 667MHz

מצד שני ל- יש מעבד עם 3MB זיכרון מטמון ו-FSB של 1066MHz וזיכרון במהירות 800MHz אבל אין לו חיבור Firewire (למה זה באמת שימושי?), הוא בא עם Windows Home Basic בלי שנמוך ובלי זכות לשדרג ל- 7 והמשקל המפורסם הוא עם סוללה 4 תאים ובלי כונן.

האם יספיק לצרכים שלי? לתפקד כמחשב בודד בבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת המפרט אין ביניהם הבדלים מהותיים לכאן או לכאן. המעבדים בערך אותו דבר, מבחינת זיכרון וקשיח יש יתרון מסוים ל-, אבל זה לא עקרוני ובכל מקרה ניתן לשדרוג בכל עת.

ה-2230S הוא בהחלט מחשב קל יותר, אפילו עם סוללת 8 תאים. בעבר היו שמכרו אותו בדיל שכולל שתי (4 ו-8) וזה בונוס רציני אם זה עדיין המצב.

לגבי איכות בניה קשה לי להכריע, כי לא התנסיתי איתם אישית, ואני מצפה שיהיו די דומים, אולי עם יתרון מסוים ללנובו (אבל לא בטוח).

היתרונות הנוספים שאני רואה ללנובו הם עניין הרישיון והזכאות לשנמוך/שדרוג שציינת, וכמו כן עניין הטראקפוינט, שלדעתי לפחות הוא אמצעי שליטה עדיף על הטאצ'פאד (ובכל מקרה יש את שניהם). מצד שני, יש לו מסך מבריק, ולדעתי זה עשוי להיות חיסרון (אם כי לאו דווקא ותלוי גם במסך עצמו).

לגבי היכולת לתפקד כמחשב בודד, אני לא רואה סיבה למה כל אחד מהם לא יאפשר זאת. מבחינת ביצועים אין שום בעיה, ומבחינת נוחות לעבוד מול מסך קטן - זה מאוד אישי, אני מכיר כמה אנשים שעובדים על מסך 12" רוב הזמן ודי נהנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

החלטתי על הלנובו, אבל אין להשיג אותו וליבואן אין צפי. ואני צריכה די דחוף.

מצאתי פתאום את: DELL Vostro A840 T5670 1.8Ghz 14.1" 250GB 2GB X3100 3190 זה שבא בלי מערכת הפעלה ולקנות בנפרד Windows Vista Home Premium 32-bit Hebrew OEM DVD ואז גם יהיה לי דיסק (?) וגם אוכל לשדרג ל-7. זה יתאים למחשב?

ורציתי לשאול עליו בהשוואה ללנובו:

המעבד-T5670, חוץ מהמהירות 1.8GHz, זהה: Intel 2 Duo זכרון מטמון 2MB מהירות FSB 800MHz מספיק לצרכים שלי?

האם מומלץ להוציא את ה-1X1GB ולשים 1X2GB? או שהם יספיקו לי?

מה שמצא חן בעיני זה מהירות הזיכרון 800 לעומת 667 של הלנובו-זה עקרוני? גם במחשבה לעתיד: אולי לא יהיה להשיג 667?. אבל אפשר לשים רק עד 4GB-זה בעיה לצרכים שלי?

איך המסך שלו? Wide Display HD with anti-glare 14.1'' 1366x768

והכרטיס מסך: Intel Integrated GMA X3100?

הכרטיס קול איכותי? לעומת לנובו. הוא סטריאו?

אפשר להוסיף מודם פקס חיצוני?

אין לו -מה זה ולמה זה שימושי?

אחריות 3 שנים-עד כמה זה חשוב?

לא מצאתי אתר עם ביקורת רצינית על הנייד הזה.

דרך אגב, חיבור Firewire-למה זה באמת שימושי?

עכשיו ראיתי שאם קונים בנפרד את ה- Windows Home Premium 32bit oem לא זכאים לשדרוג ל-7. רק גרסת ה-Retail זכאית והיא עולה 1,320 ש"ח במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...