חברות אנטרנט שמומלצות כיום? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברות אנטרנט שמומלצות כיום?

nisimm

Recommended Posts

אני רק רוצה להבין אם הבנתי נכון, כל הקטע של ORANGE הוא "מודם אוניברסלי שאפשר לחבר אליו את המחשבים בבית, את סבתא והנכדים" ...

לא מדובר בעצם במכשיר כמו הפלאפון רק שהוא קורן אצלכם 7\24 ובסוף תתעוררו עם זנב ?

כי אם כן וזה תקשורת סלולארית אצלכם בחדר, אני לעולם לא הייתי עושה ORANGE אצלי בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה נשמע הגיוני, כי אורנג' היא חברה סלולרית.

אבל אני הבנתי, באופן מפתיע (ומאוד יכול להיות שאני טועה), שאורנג' משתמשים בתשתית הטלפונית הקווית של בזק/תשתית הכבלים ומתפקדת

כספקית .

זה שונה לחלוטין, מין הסתם.

ככה שאני לא חושב שיש חשש מקרינה בבית שונה מזו שיש בבית כבר.

בכל מקרה, זה גם יכול להתאים לעובדה שאורנג' נותנת גם שירותי טלפון קווי.

ולי לא זכור שאורנג' יצאו בפריסה ארצית של סיבים אופטיים, מרכזיות ופריסת תשתיות טלפוניות.

אז שוב, כנראה מדובר רק בספקית שירותים ולא תווך.

תכלס, גם לא ישתלם לאורנג' לתת תשתית סלולרית בקצבים גבוהיים במיוחד למספר רב של משתמשים.

הם לא יעמדו בעומס החיבור של הקצביים הגבוהיים והחשיפת קרינה תהיה גבוהה מאוד בכל בית - מה שלא ימשוך לקוחות רבים. (לדעתי)

אז לא צריך לדאוג לגבי זנבות, אפשר לחכות עם זה עוד 10 שנים... :xyxthumbs:

ולגבי פותח הדיון. לא יודע איזה ספקית בדיוק כדאי לך. תכלס ההצעות די דומות אחת לשניה ועיקר המלחמה היא

על ההתחייבות ועל התשלום בחודשים הראשונים. תקשר ל2/3 ספקיות , תשאל על , דילים, הנחות, מחירים והצעות.

תעשה את החישוב שלך ותבחר אחת.

לגבי תשתית - אם אתה שואל אותי, רק . כמו שאמרו בדיון הזה, אני פשוט שומע כל כך הרבה בעיות מחברים בחיבור בכבלים.

אני אישית בבזק ולא היו לי בעיות חיבור ותשתית למשך כמה שנים טובות. תענוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להבין אם הבנתי נכון, כל הקטע של ORANGE הוא "מודם אוניברסלי שאפשר לחבר אליו את המחשבים בבית, את סבתא והנכדים" ...

לא מדובר בעצם במכשיר כמו הפלאפון רק שהוא קורן אצלכם 7\24 ובסוף תתעוררו עם זנב ?

כי אם כן וזה תקשורת סלולארית אצלכם בחדר, אני לעולם לא הייתי עושה ORANGE אצלי בבית.

או במילים אחרות- מודם סלולרי שיפלוט קרינה לא נורמלית

היו כוונות לעשות כזה, אבל המשרד לאיכות הסביבה לא אישר.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3769274,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בדיוק כתוב שלא אישרו ?

"חברת השיקה לפני מספר חודשים ראוטר דומה, שאיפשר לגלוש על גבי הסלולר אך המהלך לווה בתלונות למשרד התקשורת, על הכנסת ראוטרים שעשויים לפלוט קרינה לתוך בתי המשתמשים. טענות אלה נדחו על הסף."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכל משתמש צריך לדעת זה איך לבדוק מהירויות ופינגים באנטרנט שלו?

יכול להיות שמישהו משלם על חבילת GAMER במהירות 4MB ומקבל למעשה מהירות של חבילה רגילה במהירות 1MB

איך בודקים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מנוי כפול של קו 5 מגה גיימר ו7 רגיל (גיימר משמש להעלאות כשצריך כי מהיר לחו"ל ול וה7 להורדות מהירות משרתי HTTP).

נתנו לי GAMER כמעט בחינם אחרי שצעקתי על הספקית שלי שלא אמרו לי בעת החתימה על החוזה שיהיו הבדלי מהירויות אטומיות בין הורדה מהארץ לבין הורדה מחו"ל והצהרתי בפני התומכים הטכניים שלה על פינגים גבוהים במיוחד לחו"ל עד שהם התייאשו ממני ואני כמעט התנתקתי מהם על החוצפה הזאת.

זה התחיל בכך שיום אחד נמאס לי ובעוד שיחה לבזק בינלאומי נתנו לי לבחון מנוי ועשיתי בדיקת עומק לכל העולם.

אחרי זה הבאתי לספקית שלי את התמונה הזאת כמו שאומרים במבטא רוסי כבד "בתוך פרצוף שלה" שכל התומכים שמה יסתמו את הפה שעם GAMER המהירות הרבה יותר גבוהה.

w0gchk.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בארץ, ביפן (ובעוד הרבה מדינות) יש לאנשים 100M ולא מגבילים אותם. לחברות אין רצון להוציא כספים על שיפורי תשתית מה שגורם לזה שהתשתית בארץ לא מספיקה אפילו בשביל לחבר את כולם ב 1.5M.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בארץ, ביפן (ובעוד הרבה מדינות) יש לאנשים 100M ולא מגבילים אותם. לחברות אין רצון להוציא כספים על שיפורי תשתית מה שגורם לזה שהתשתית בארץ לא מספיקה אפילו בשביל לחבר את כולם ב 1.5M.

מספיקה, רק לא לחו"ל.

במיוחד לא כשכמות המורידים הכפייתיים (כאלה שטוחנים את רוחב הפס שלהם ללא הפסקה ומורידים כל דבר שיוצא) רק הולך ועולה.

100M יש לאנשים במעט מאוד מדינות, וגם אז מדובר ב-100M לוקלי בלבד, אולי בתחומי המדינה. אין לאף מדינה תשתית לחבר את כל הלקוחות שלה ב-100M לכל העולם.

יחסית למצב המבודד של במפה הגאופוליטית, מה שגורם לכך שהדרך היחידה להתחבר לחו"ל היא בקווים תת-ימיים יקרים, המצב של התשתית פה הוא לא רע בכלל.

צאו כבר מהסרט של "אנחנו ישראלים פראיירים שדופקים אותם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...