מהו התקציב היעיל ביותר למפרט למשחקים כבדים כיום? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו התקציב היעיל ביותר למפרט למשחקים כבדים כיום?

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני מתכנן לקנות בקרוב מחשב חדש, מיועד כניראה למשחקים כבדים, והרבה ...

עכשיו לפני שאני בכלל בונה מפרט (בעזרתכם כמובן ) רציתי לשאול מהו הסכום היעיל והכדאי ביותר להוצאה על מחשב נטו...(ללא ציוד הקפי). אני די לחוץ בתקציב ועוד שהשגתי סכום לאחר עבודה קשה,השאלה שלי אליכם היא עד כמה כדאי להשקיע במחשב כזה...

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!

אני מתכנן לקנות בקרוב מחשב חדש, מיועד כניראה למשחקים כבדים, והרבה ...

עכשיו לפני שאני בכלל בונה מפרט (בעזרתכם כמובן ) רציתי לשאול מהו הסכום היעיל והכדאי ביותר להוצאה על מחשב נטו...(ללא ציוד הקפי). אני די לחוץ בתקציב ועוד שהשגתי סכום לאחר עבודה קשה,השאלה שלי אליכם היא עד כמה כדאי להשקיע במחשב כזה...

תודה מראש :xyxthumbs:

בין 5500 ל6000, נוטה יותר לכיוון ה5500 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט אותו דבר... אפשר לקחת אולי כבר 4890 או GTX275 , שזה תוספת של 300-500 ש"ח (תלוי איזה גרסה וכו'..) . וזהו.

האמתי שאפילו 4870 יכול להתמודד עם 24" . אבל אני מדבר ממש על משחקים כבדים וממש על רזולוציות וההגדרות הכי גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ... אולי 2000 ש"ח קצת מוגזם .... אבל 2500-3000 אכן מתאים (לא כולל מסך), כאשר הדגש על יעילות.

ניתן לראות זאת בנושא הנ"ל שכמה מותיקי וחכמי הפורום השתתפו בו.

אולי החומרה התישנה אך תווח המחירים נישאר אותו דבר:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=379346.msg3266142#msg3266142

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה אתם כולכם תמימים...

בזמנו קניתי מחשב בכמעט 9,000 ש"ח כולל ציוד היקפי.

על הציוד אני לא מצטער, אבל על המחשב כן, שבזבזתי עליו 6,000 ש"ח, רק כי רציתי קצת יותר כוח, והיום אני בונה מפרט יותר טוב בחצי מהמחיר.

מסקנה? תמיד תלכו על mid-range, ב-3000 ש"ח לכל היותר, ככה תוכלו גם לשדרג אחר"כ בעוד 3,000 = יצא יותר טוב מאשר לקנות ב-6000 מההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה אתם כולכם תמימים...

בזמנו קניתי מחשב בכמעט 9,000 ש"ח כולל ציוד היקפי.

על הציוד אני לא מצטער, אבל על המחשב כן, שבזבזתי עליו 6,000 ש"ח, רק כי רציתי קצת יותר כוח, והיום אני בונה מפרט יותר טוב בחצי מהמחיר.

מסקנה? תמיד תלכו על mid-range, ב-3000 ש"ח לכל היותר, ככה תוכלו גם לשדרג אחר"כ בעוד 3,000 = יצא יותר טוב מאשר לקנות ב-6000 מההתחלה.

אני מאמין כי השידרוג אינו יהיה שווה למחיר כל המחשב, אך שידרוג עתידי של כרטיס מסך\מעבד (בהתאם לצרכים) במחיר 1000-2000 בהחלט יהיה כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...