Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

באמת הגיע הזמן שATI ייתחילו לטפל בתוכנה שלהם..

הממ, ניראה לי אתה קצת לא בעיניינים

נכון, מובילה באופטימיזצייה של הדרייברים בהרבה משחקים, אבל בCRYSIS אי טי איי התגברה על עצמה ומאז שהדור הנוכחי יצא יש שיפור של כ40% בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא רוצה להפוך את הדיון לאופטופיק

אבל הכרטיס המקביל לHD1950 של אנווידיה לא מתקרב לרמת הביצועים של הHD1950 בקריסיס תחת הדרייבר התומך האחרון שATI הוציאה

זה שNVIDIA לא תומכת בMX440 שלי לא עושה אותי לשונא דרייבר ואוהד של ATI, אני פשוט אומר שATI השקיעה רק בשיפור ביצועים בקריסיס, ועל פני השטח רואים שהיא הצליחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסיס היה מהפכני בכמה המנוע כבד ומלא באגים, אומנם יפה. המשחק היה אחד הגרועים ביותר ששיחקתי, משעמם בטירוף ולא מתקרב לאיכות של COD4, שלא במקרה זכה למשחק השנה ומכר הרבה יותר עותקים.

אני לא מבין את האנשים שפאנטיים כל כך לגרפיקה ולכמות הFPS בקרייסיס, זה לא המדד היחיד לביצועים צאו מזה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע 2 לא כבד בכלל, אנשים מתקשים להבין שמדובר (CRYSIS) במשחק שמרנדר למרחקים גדולים וכמות פרטים גדולה, זה הכל.

מורידים קצת רמת הפרטים למרחק (הפוסט פרוססינג) וכמות הפריימים לשניה עפה למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Crysis: LIVE! - Play Crysis for real at GameCity Squared, 29-30 October

Press release: Crytek UK and GameCity are proud to announce an extraordinary and totally unique collaboration for GameCity Squared, 2009s iteration of the Worlds best loved videogame festival. Not content with allowing players to sample gameplay through the safety of a monitor, for two full days, the entire Festival arena in the Market Square will be transformed into a live, full-scale recreation of the Crysis universe and you can play it for real.

המשך הכתבה:

http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=829&Itemid=1

http://gamecity.org/blog/crysisliveannounce

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

farcry סתם עוד משחק משעמם, עד שהגיע קרייסיס הדגול.

FARCRY זה אחד המשחקים הטובים שיצאו אי פעם, שלא נדבר על המולטי פלייר המשובח שלו שאין שום משחק שמשתווה אליו

עד היום(לפי דעתי).

שיחקתי ב-COD4 והוא משחק מעולה בפני עצמו, מגיע לו על כל ההייפ שעושים סביבו אבל

אני אוהב סגנון משחקים כמו CRYSIS, FARCRY שאני יכול לנוע בחופשיות על המפה ולא להיות מקובע

על מסלול וללכת לאן שאומרים לך.(כמו COD4)

ונכון, עדיין לא יצא משחק שנראה כמו קרייסיס מבחינת גרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...