Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בכלל שם בגלל הסיפור וסביבות המשחק.

לא משנה מה, CRYSIS הראשון בכל משימה השאיר אצלי טעם של עוד. במשימות הראשונות ברגע שהגענו לאתר הבנייה זה היה "וואו, מה זה הדבר הזה שיצא מהמערה ועף פה הרגע/חטף את המפקד שלי", אח"כ באתר החפירה הארכיולוגית זה היה סוג של "פאק, מה זה הדבר הזה" ואחרי זה המשיך ב "Give me more !".

במשחק השני למרות שהייתי מוכן למפלצות, עדיין היה מעניין לראות מה קרה ומה היה הסיפור של הדמות השנייה.

בשלישי אני מקווה שיהיה סיפור מעניין כי את הגרפיקה ראיתי, ה Multiplayer בכלל לא מעניין אותי כי אני כבר מבין שלא תהיה ה-מפה ששיחקתי בה ימים בזמנו שנקראה Battlegrounds וכללה סביבת ג'ונגל פתוחה, מארבי חוליות טנקים עם טילי נ"ט ולחימה אכזרית בנגמ"שים.

אז אני פה בגלל הסיפור והגרפיקה המדהימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא היה משחק רע ויש בו אפילו קטעים טובים.

את השני אהבתי יותר כי היה יותר אקשן אבל,

כל ההייפ שיש סביב המותג "קרייסס" הוא מאוד מוגזם ולא עומד בקנה אחד עם רמת המשחק

מסכים.

המנוע הגרפי דיי מאכזב בניגוד למנוע של BFBC2.

על ה-HD5850 שלי Crysis מרגיש יותר כבד מאשר BFBC2 ועוד הגרפיקה של BFBC2 יותר אפקטיבית ויעילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הראשון.

אני אישית נגד המעבר לסביבה עירונית, זה מוציא את הייחוד של המשחק בלחימה בג'ונגלים פתוחים לדעתי.

דווקא את זה רציתי! קצת לראות ערים גדולות בתוך משחק אקשן..מה רע..כמו ב GERAS OF WAR, למרות שזה מקום לא אמיתי אבל עדיין..כל הקטע בבניינים חדשים וכו'.

אני דווקא מאוד אוהב את זה, חושב שזה רעיון נחמד, מה יהיה רע במשחק אקשן בפריז ליד השונזאליזה או מגדל אייפל :

ו FULLGAZ - זה שהמנוע שלו כבד מאוד זה ידוע מזמן, מה לעשות אם הם לא הצליחו לתקן את זה..בסופו של דבר הכרטיסים של היום מריצים את המשחק לא רע בכלל, אני לא מדבר רק על ה HI-END

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה פה ביקורות ומנסה להבין מה יש בו ב-Metro 2033 שהוא מחסל ברמת GTX 580 :facepalm:

שוב פעם תכנות גרוע גם על כרטיסי DX11 כמו שהיה עם CRYSIS 1 בזמנו ? פשוט עצוב.

נ.ב אני מדבר על זה

http://www.guru3d.com/article/geforce-gtx-580-review/14

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המנועים במשחקי FPS צולעים, זה עצוב אבל ככה זה היום, במיוחד בגלל ההתמקדות בקונסולות. המנוע של CRYSIS צולע, המנוע של MERO צולע לא פחות, המנוע של BF לא יעיל ולא מותאם למחשב, המנוע של COD מיושן והניסיונות לחדש אותו הופכים לקושלים יותר משנה לשנה. ניראה מה עשו עם המנוע הזה אולי סוף סוף הם ישרו קו עם המנועים של , EPIC ו ID.

לצערנו המנוע של ישן מידי וכרגיל לא ממהרים, יש להם עוד את EP3 לפתח לפני זה :lol:

EPIC צריכים לתת שידרוג קל למנוע שלהם, שיפור של התמיכה בריבוי ליבות/כרטיסי מסך ותמיכה ב DX11 וכו'. כרגע מפתחות מוסיפות את הדברים האלה בעצמן ולרוב לא עושות עבודה טובה.

ID קרובים מאוד למנוע חדש, ניראה אם הוא ישמור על האיכות של הקודמים (ניראה שכן), למרות שגם המנוע הזה לא יתמוך ב DX11 וגם לא ב OPENGL 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה יהיה כמו הראשון מבחינתי זה מספיק טוב, את הראשון סיימתי פעמיים בהנאה

ושיחקתי בגרפיקה ממוצעת בלי AA ככה שלא שיחקתי בגלל הגרפיקה..

אבל כשקניתי כ.מסך חדש אי אפשר שלא להתקין את המשחק רק בשביל לראות חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מבין את מי שאומר שקרייסיס כמשחק גרוע.

שיחקתי הרבה משחקי FPS ואחרים ועדיין אין משחק שמתעלה מבחינתי עליו, אף אחד מהם לא נתן לי ריגוש ברמה שקרייסיס נתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה כבר לא משתלם וגם רוב המכירות של המשחקים הם של הקונסולות, אז בטח שאם בקושי עושים משחקים בלעדיים למחשב אז בטח שגם לא יעשו מנוע מיוחד למחשב.

רוב המנועים שמשתמשים בהם לPC הם ותיקים (וטובים מאוד לדעתי) כמו , EGO .Source וכאלה. אין כבר פיתוחים מיוחדים אבל מה שיש בהחלט עושה את העבודה אם המפתחים מחליטים להשקיע ולהוציא את המיץ מאותו מנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא מפתחים מנועים ל בלבד ? שאין להם קשר לקונסולות כמו UNREAL3

כי זה כבר לא משתלם וגם רוב המכירות של המשחקים הם של הקונסולות

והסיבה, כידוע, היא שאנשים מורידים משחקים למחשב, במקום לקנות. וזה המחיר שאנחנו משלמים, פחות השקעה במשחקי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והסיבה, כידוע, היא שאנשים מורידים משחקים למחשב, במקום לקנות. וזה המחיר שאנחנו משלמים, פחות השקעה במשחקי מחשב.

דווקא WoW ו-Black Ops מכרו בלי סוף ל-. גם SC2. הטענות האלה שהורדות פוגעות במכירות הן די מפגרות.

לראיה: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...