שאלה לגבי נפחי מנוע - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי נפחי מנוע

J0n1

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה שאתה מדבר אל מכוניות דיזל אירופאיות כדוגמאת האודי והפאסאט, זה מאוד נחמד. גם אני לא הייתי מתנגד לאחת כזאת, רק חבל שזה

לא ממש בתקציב שלו.

תגיד מאיפה הביטחון המופרז הזה שיש לך באיזה סרט אתה חושב שאתה חי??

מה אתה מכניס לי מילים לפה, אתה יכול לקנות פאסאט דיזל חדשה ב40000? מה אתה מבלבל ת'מוח.

מה אתה נותן השוואות כמה שרכבי דיזל 09 המהוללים כגון הפאסאט והג'טה שעולים 250 אלף שקל...

זה התקציב שלו? זה מה שהוא מחפש?

אני נתתי את דעתי ביחס לתקציב שהוא נתן. אל תעשה לי פה הפגנות שרירים. זה לא עובד עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש מתאמץ להיות מטומטם או שאתה סתם לא יודע לקרוא?

הבעיה היא שאתה מסתכל על מנועי דיזל פרימיטיביים מלפני 10 שנים ומשליך אותם על שנת 2009, זאת הבעיה.

זה נחמד מאוד שהבחור מדבר על תקציבים נמוכים שמאפשרים לו לקנות רק מכוניות מאיזור שנת 2000, אבל זה ממש לא נותן לך את הזכות לטעון את כל השטויות שאתה כותב על מנועי דיזל.

כמו שכבר כתבו פה בעבר, מנועי הדיזל החדשים כלכך טובים שבהרבה מאוד מקרים הם עדיפים - מבחינת הכל - על אחיהם שותי הבנזין.

למעשה, VW גאים בג'טה Clean Diesel החדשה שלהם ברמה כזאת שהיא ממש השתלטה להם את האתר הרישמי, וכמעט ולא רואים זכר למנוע הבנזין - על אף שדווקא מנוע הבנזין שלהם (בנפח 1.4 עם טורבו + מגדש על) זכה השנה במגוון פרסים עולמיים במקום הראשון, ובראשם Engine of the year 2009.

הדגשתי לך כי נראה שאין לך מספיק שכל בשביל להבין לבד :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן. אני מטומטם ואתה חכם. אני לא יודע לקרוא ואתה מומחה קרוא וכתוב.

אני הייתי נעול במרתף 10 שנים בלי להעריך את ההתקדמות הטכנולוגית בתחום מנועי הדיזל כי אתה החלטת שאני "מסתכל על

מנועי דיזל פרמיטיביים מלפני 10 שני ומשליך אותם אל שנת 2009". למה? כי אתה אומר!

שאתה אומר משהו!!אין עוררין!.

דופק ציטוטים מודגשים של עצמך כאילו הם מוכיחים לי משהו, וכאילו הם הוכחה שנכתבה ע"י לא פחות מבן גוריון בכבודו ובעצמו!

תעשי לי טובה. אני מודע טוב מאוד לצורת כתיבה שלך וזה לא ממש מזיז לי. אם זה גורם לך להרגיש טוב עם עצמך. לך על זה.

את מה שהיה לי להגיד אמרתי בתגובה הקודמת שלי. חוץ מזה אין לי מה להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני רק רוצה לעדכן שבסוף ההורים שלי כן קנו גטס :-\

זה היה צפוי, למרות כל מה שאמרתי הם קיבלו פידבקים חיוביים על המכונית מחברים והחליטו שהם הולכים על זה.

קנינו את הרכב מAV, הגירסא החדשה שלוקחת ליטר ל11 ק"מ.

האוטו במצב טוב מאוד ולא היו לו שום בעיות בבדיקה המכנית.

בינתיים התבאסתי מזה שהמראות לא חשמליות ושאין מקום לזוז מאחורה (אבל נכון לחודש הבא זאת כבר לא תהיה הבעיה שלי ;D)

עכשיו אני רק מקווה שהוא יגיע עם המערכת שהייתה באוטו בזמן שראינו אותו ושלא יגיע עם מערכת מעפנה בלי חיבור AUX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מילה ובגללי הם קנו אוטו חדש אבל כשההורים שלי ננעלים על משהו (או שהם מקבלים עצה ממישהו שיש לו נסיון במכוניות) הם הולכים עד הסוף.

הם לא מתים על וזה היה אני+שאר הWWW נגד כמה מוסכניקים, המוסכניקים ניצחו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...