מעוניין בחוות דעת 9800gtx+ sli - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בחוות דעת 9800gtx+ sli

ag80

Recommended Posts

שלום לכולם,

מפרט המחשב שלי הוא כזה:

מארז NZXT Tempest

לוח אם :GA-M59SLI-S4

זכרון : GEIL 2GB *2 DDR2 CL4 ULTRA 800MHZ

מעבד:6400 X2 Dual-

כרטיס מסך:9800GTX CLUB 3D 512MB

מסך:LG 23"

ספק: 550W SLI

הרדיסק:320 GB WD SATA

DVDRWLG*16

לאחר קריאת הכתבה בעיון על ביקורת GTS250 ,הבנתי שGTS250 הוא למעשה 9800GTX+ רק עם צריכת חשמל נמוכה יותר.

כמו כן ברצוני לשאול כמה דברים:

1.האם כדאי לי בתג מחיר של 700 שח לצרך 512MB GTS250 במערך ל 9800GTX 512 MB+ שלי ,ע"מ לקבל ביצועים קרובים ל GTX285 או אפילו יותר טובים.(GTX 285 עולה 2000 שח)

2. במידה ואצרף GTS250 1024MB ל9800GTX+ 512MB בSLI האם זה עדיף מבחינת ביצועים ,כמובן בתג מחיר של 740 שח לא תוספת רצינית בהשוואה ל 512MB , איך יופיע הכרטיס MB1024 במערך ה SLI?

3.האם הספק כח שלי יחזיק את שניהם כמו שצריך?

לפי החישוב שלי 2 כרטיסי 512MB 9800GTX+ צורכים במאמץ 387W והמעבד 125W .

אשמח לשמוע את המלצותיכם,ותודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזבוז ולא יותר מכך.

אוקיי,אז מה שאתה בעצם אומר שהביקורת: שיוסי דדיאשוילי ערך על הGTS250 היא לא רלוונטית,או שמערך עדיף רק ב1024MB? אני מצטט אותו:

"נוסף, היות ומערך ה- של גרסת ה-1GB הציג עדיפות די ברורה על פני אחד מכרטיסי הדגל של החברה, ה-GTX 285, במידה ואתם מעוניינים במערך חזק, כזה שיספק לכם חוויית משחק גבוהה, בהחלט כדאי לשקול רכישה של מערך שכזה, שכן העלות הכוללת שלו נמוכה משמעותית מזו של ה-GTX 285."

אשמח לשמוע את תגובתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך FiringSquad.com, אפשר לשלב את 2 הכרטיסים אבל ה-GTS250 חייב להיות עם 512MB זכרון:

NVIDIA says the GeForce GTS 250 will run in SLI with the 9800 GTX+, but the two cards must have the same amount of memory in order for SLI to function: you won’t be able to pair a 1GB GeForce GTS 250 with a 512MB GeForce 9800 GTX+.

ויש לך פה מחירים קצת יותר טובים - 660ש"ח (+קירור צד שלישי):

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?ProductID=5477

http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=SGTS250512&Cat2Cat1ID=62&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס עכשיו שמתי לב ללוח שלך שכולל :P

שילוב כזה בעיקרון במידה וקיים כבר כרטיס דומה השילוב יהיה חזק מאוד אף מ280GTX.

אך יש את הקירור שINNO3D הרכיבו מעולה!

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?ProductID=4958

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על התגובות,

הInnovision GTS250 Freezer באמת נראה בעל טוב יחסית למחיר,600 שח נראה זה הכי זול שיש כרגע.

בקשר לשאלה הנוספת לא קבלתי עדיין תשובה מבחינת- אם הספק יחזיק את שניהם+כל שאר הירקות.

והאם ברזולוציות FHD *1,920x1,080 +פילטרים הכל ירוץ חלק(משחקים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלך יחזיק...

ברזולוציה שאתה שנתת לדוגמא דרוש כמות גדולה מהכרטיסים, 512 עלול בחלק מהמשחקים להראות חולשה... ( שמדובר בריבוי כרטיסים )

כמו שאתה יכול לראות בסקירה כאן באתר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,ישנו דבר אחד נוסף שמטריד אותי ראיתי ביקורת על 2 כרטיסי מסך בSLI אחד GTS250 512 MB והשני 9800GTX+ והתוצאות היו מאכזבות,לפי הבחור שביצע זאת זה נובע מהבדלים בכרטיסים בגלל חברה ציפסט דגם וכו,אני מפחד שבמצב שלי גם אקבל תוצאות כאלה,

מה אני יכול לעשות בנידון?

להלן הקישור של יוטיוב :

http://www.youtube.com/watch?v=v5GuEG3vyaY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שהכרטיס הנ"ל Innovision GTS250 Freezer הוא טוב ובעל ביצועים טובים.

העניין הוא שאם אשלב אותו עםה 9800GTX+ מתוצרת CLUB3D שהקירור שלו הוא יחסית טוב,זה לא כזה מומלץ בSLI לפי הביקורת של הבחור בYOUTUBE ,ע"מ לקבל מקסימום ביצועים אהיה חייב 9800GTX+ מאותה חברה בדיוק??(ככה לפחות לפי טוענים)

אני יודע שGTS250 זה אמור להיות אותה גברת רק בשם אחר,אבל בSLI יכול היות שזה משמעותי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש גם ספק חזק, לוח ו 9800GTX אחד (לא פלוס), ככה שזה די מסקרן אותי. בעקרון כל כרטיס יותר מתקדם שאני אוסיף לא יעבוד במלוא הפוטנציאל - המערך הרי עובד במהירות שעון לפי הכרטיס הבסיסי ביותר. בהנחה שכרטיסים חדשים ומתקדמים יותר עולים יותר כסף לא עדיף לקנות 9800 ולסגור עניין...?

אמור להיות יותר משתלם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשים כרטיס חזק יותר מ ה9800 שלך זה לא אמור לעבוד לך בSLI לפי כמה שאני יודע לפחות ככה טוענים, בATI יש אפשרות להוסיף מאותה סדרה בCROSSFIRE,במקרה שלי זה אותם תדרים ומהירות שעון אבל עדיין הייתי רוצה לשמוע עוד חוות דעת לגבי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשים כרטיס חזק יותר מ ה9800 שלך זה לא אמור לעבוד לך בSLI לפי כמה שאני יודע לפחות ככה טוענים, בATI יש אפשרות להוסיף מאותה סדרה בCROSSFIRE,במקרה שלי זה אותם תדרים ומהירות שעון אבל עדיין הייתי רוצה לשמוע עוד חוות דעת לגבי זה.

9800GTX ו-9800GTX+ עובדים ביחד ב-SLI, בדוק ומאושר על ידי . לגבי GTS החדש אני כבר לא יודע. אבל השאלה עדיין רלוונטית, גם בשבילך - למה לשלם על כרטיס חדש יותר סתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלי אין להשיג היום 9800GTX+ כי זה יצא במהדורה מוגבלת לכן המחליף שלו זה GTS250 שיש לו את אותם נתונים רק צריכת חשמל נמוכה ,

לפי הכתבה שפורסמה פה 2 GTS250 ב גוברים על GTX285 מבחינת ביצועים,מבחינת עלויות זה משתלם המערך הזה ב כי הוא יותר זול כלכלית וביצועים יותר גבוהים.

בקשר ל 9800 שלך ב צריך לבדוק מה רמת הביצועים שהוא יכול להגיע במערך כזה. וז לעשות את השיקול.

אני גם מחכה לעוד תגובות של אנשים בקשר למקרה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה מומלץ בSLI לפי הביקורת של הבחור בYOUTUBE

הורדתי את הסרטון מ YouTube והרצת אותו אצלי.

לקרוא לסרטון ביקורת, זה בערך כמו לקרוא לספר תהילים התנ"ך.

מדובר סה"כ בבדיקה חפוזה של חיבור של זוג הכרטיסים הנ"ל.

בערך ½ מהסרטון (8 דקות סה"כ) מוקדש להצגת הכרטיס GTS250 והרכבתו.

לגבי הבדיקה שנעשתה, נמצא ש כרטיס +9800GTX במצב STOCK גובר על על כרטיס ה GTS250 מומהר [OC]

(מודגש במיוחד בערכי המינימום).

בדיקת ה נעשתה רק על FARCRY 2 כל שהיא לא מייצגת כותרי משחקים אחרים...

ולפטור את ה הנ"ל בטענה שמדובר ב 2 כרטיסים שונים עם SCALING שונה היא לא ממש רצינית.

אולי בכלל כדאי לבצע על זוג +9800GTX - יתכן והוא יהיה לא פחות או אפילו יותר מוצלח מ SLI של 2 כרטיסי GTS250 ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...