מוצרי דל ב- KSP ואייבורי - לדל יש טענות כלפי החברות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי דל ב- KSP ואייבורי - לדל יש טענות כלפי החברות

Drazick

Recommended Posts

מה שכולם פה כבר יודעים עכשיו גם ענקית המחשבים האמריקאית יודעת:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000491175&fid=2

השאלה היא מתי אנשים יפנימו שיש סיבה טובה למה אצלהם יותר זול.

וכל מי שאומר שלקנות אצלהם מחשב הוא לא יקנה אבל משהו כמו רק מקלדת או עכבר זה בסדר אז הוא טועה.

אני יודע שכבר דשו בזה כל כך הרבה אבל הנה הסבר קצר:

חנויות שקונות מיבואן רשמי (וכולם פה יודעים מי אלה) המחיר אצלהם די דומה אחת לשנייה ואז מגיעות אייבורי וksp ושם זה הרבה יותר זול. למה?

כי כל פעם שמוצר (שנקנה דרך יבואן רשמי) מתקלקל הוא נשלח למפעלי החברה. החברה מתקנת אותו ומוכרת אתו כמחודש ללא אחריות למדינות עולם שלישי.

ksp ואייבורי קונות את מוצריהם משם ולוקחות את האחריות על עצמן. המוצר נראה חדש והוא גם תקין ולרוב גם לא תהיה בעיה איתו - זו לא הבעיה.

הבעיה היא שהחנויות שעושות את זה משקרות בנוגע לזה ולא אומרות שזה מוצר מחודש ללא אחריות רשמית. ותאמינו לי מניסיון כל מה שיותר זול מהחנויות שקונות מיבואן רשמי הוא מחודש, פשוט אין דרך אחרת בלי למכור בהפסד. ומי שחושב שהחניות שמייבאות מוצרים לבד קונות חדש אבל יוצא להם יותר זול כי זה לא עובר דרך היבואן הרשמי טועה. הם לא יכולים לקנות מהחברה ישר כי הם לא מוכרות להם ולקנות מחנות בחול שקונה מיבואן/מפיץ רשמי יצא בסופו של דבר אותו מחיר לצרכן פה בארץ כדי לא למכור בהפסד. וזה בולשיט שחנויות כמו אייבורי עובדות על אחוז רווח נמוך כי הם לא.

לאלה שיודעים אולי חידשתי משהו ולאלה שאלא יודעים ראו הוזהרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המודים פה כבר סגרו דיון אחד בכתבה הזאת, ואני מניח שגם זה יסגר. כנראה בתחרות בין הגינות כלפי המשתמשים בפורום לתת להם גישה למידע צרכני בעל ערך לבין הסיכון לחטוף תביעת דיבה כנגד הפורום מהרשתות הללו, הפחד מנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחר כך שואלים למה הרמה של הפורום בקנטים , HW צריכים לא רק לצנזר מפגרים כמוך אלה לתת להם באן במיידי.

אין לך מושג וחצי מושג על האופן שבו מתנהלות החנויות שלגביהן דברת, עדיף שתשתוק מאשר שתבייש את עצמך ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא חיפשתי בפורום בנוגע לכתבה הזאת :s05: וכשלא מצאתי החלטתי לפרסם.

Proteous דווקא יש לי מושג איך חנויות מחשבים בארץ עובדות, ואין לי בעיה לערוך את דברי על מנת לא לסכן את האתר למרות שכל דברי מבוססים כל ידע.

אם אתה יודע איך החנויות המדוברות באמת עובדות אנה האר את עיני ותוכיח לי שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אכנס לפרטים בשביל לשכנע אנשים , מי שמכיר קצת את KSP ולא רק אותם חנויות אחרות והאופן שבו השוק עובד ומתנהל לא היה מתבטע ככה זה הכל.

הדברים שאתה אומר הם פופוליסטים , מבוססים על סיפורי מעשיות וסיפורי סבתא, ואין בהם שמץ של אמת, כבר היינו בסיפור הזה אתה צעיר מדי בפורום כדי לזכור אבל אם לHW הזכרון עוד לא נמחק הדברים שלך יצונזרו בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אכנס לפרטים בשביל לשכנע אנשים , מי שמכיר קצת את KSP ולא רק אותם חנויות אחרות והאופן שבו השוק עובד ומתנהל לא היה מתבטע ככה זה הכל.

הדברים שאתה אומר הם פופוליסטים , מבוססים על סיפורי מעשיות וסיפורי סבתא, ואין בהם שמץ של אמת, כבר היינו בסיפור הזה אתה צעיר מדי בפורום כדי לזכור אבל אם לHW הזכרון עוד לא נמחק הדברים שלך יצונזרו בקרוב.

אני חוזר שוב אם אתה יודע איך הם עובדות בבקשה ממך ספר לי ושאר חברי הפורום, שכנע אותנו.

בנוגע לצעירותי בפורום יש סיבה למה אני משתמש ביוזר הזה, צעיר אני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני במקומכם לא הייתי קונה אפילו אבק מהחנויות של KSP או אייבורי , אפילו על האחריות שהם נותנים אני לא סומך ואני אומר את זה אך ורק מניסיון דיי מר שהיה לי עם שתי החנויות האלה , באייבורי המצב פי מאה יותר גרוע משל כל החנויות , המוצרים שלהם פגומים אחד אחד וכמעט כל חבר שלי שקנה שם הצטער על המעשה ולא חזר אליהם שוב , אני אישית קניתי פעם אחת בודדת דיסקים ריקים לצריבה מאייבורי ושבאתי הבייתה אני מגלה בכלל שכל הדיסקים מלאים בסרטים של פורנו והספירלה שקיבלתי לא הייתה חדשה אלא סתם ספירלה של מישהו ששכח את הדיסקים שלו בחנות ואת זה הם ניסו למכור לי במחיר מלא , אחרי המקרה הזה החלטתי לחתוך סופית מאייבורי וגם מ- KSP שדפקו אותי עם אחד העכברים של רייזור שלהם שלא עבד בכלל , ממש לא ממליץ לקנות מאף אחד מהם.....

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודים פה כבר סגרו דיון אחד בכתבה הזאת, ואני מניח שגם זה יסגר. כנראה בתחרות בין הגינות כלפי המשתמשים בפורום לתת להם גישה למידע צרכני בעל ערך לבין הסיכון לחטוף תביעת דיבה כנגד הפורום מהרשתות הללו, הפחד מנצח.

אף אחד לא מפחד פה מתביעת דיבה. הסיבה שסוגרים דיונים בכתבה הזו היא שמאז שהיא פורסמה פתחו כבר איזה 5 דיונים עליה, ואין שום סיבה שיהיה יותר מדיון אחד. מה גם שזה דיון שעוסק בצרכנות ולא במחשבים ניידים ישירות, ולכן אני, בתור אחראי פורום ניידים, העברתי אותו מהפורום שלי.

לגבי גישה ל"מידע צרכני בעל ערך" - אף אחד לא מצנזר את הכתבה. הבעיה היא זה אותם אנשים שלוקחים את הכתבה הזו, שמתייחסת בסה"כ למחלוקת מאוד ספציפית בין לרשתות KSP/IVORY, ומציגים אותה כאיזושהי הוכחה לזה שכל טענה ותלונה שהייתה אי-פעם נגד KSP/IVORY היא נכונה, כולל תלונות שאין להם קשר בשיט לנושא הכתבה. אלה הם אותם "מפגרים שצריך לצנזר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בעד Ivory או KSP וגם לא קונה מהם כלום, אבל מישהו עצר רגע לחשוב שאולי מדובר בסיכסוך שלהם עם על המחירים הנמוכים של המוצרים ?

זה לא הפעם הראשונה שאני נתקל בסיכסוך מסוג כזה, יתכן והרשתות הללו נוגסות נגיסות גדולות ברווח של בארץ בעקבות יבוא מקבילי ותימחור נמוך, לא מצליחה לאתר את הספקים שלהם (אפשר להוסיף לזה את ההטרדה של לקוחות שקונים מהרשתות ופונים ל- לקבל שירות ואחריות) והיא פונה אליהם עם אולטימטום לקנות מהשלוחה הרשמית ו/או ליישר קו בתימחור, הרשתות לא מסכימות אז ל- DELL אין ברירה אלא למצוא דרך יצירתית לעצור אותן, ההמשך ידוע...

סתם חומר למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שקשה להתחקות אחר ספקים

לכל מחשב יש מספר יצור

הם יכולים דעת בדיוק עד לרמת הקונה איזה מחשב יש לך.

אני מניח שהכן יכול להיות לחץ של מתחרים

אבל למה שהיה להם בעייה...הרי מרווחים מכל מחשב ומחשב

ללא קשר איך הוא נקנה....האם אני מפספס משהו פה?

העם מתח הרוחים שלהם נמוך עד כדי כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא רק שאין לדל סיבה לעשות את זה סתם

אלא הם לא יכולים גם אם רוצים כי הם יסתכנו בהוצאת דיבה

ודל כזכור לא אוהבת להיות בכותרות רעות ..

הם לא טיפשים

ואני בטוח שהמכתב הזה עבר הרבה הרבה עניים ואישורים לפני שהוא יצא .

מה אתה חושב הם יורדים למישורים אישים

רווח פה רווח שם

זה השם של החברה מעניין אותם

גם תיקח להם כל מה שיש להם פעמיים עם כל הכסף שכבר יש לקונצרן הזה הם יעמידו.

דל זה דבר ענק

אתה לא יכול להבוא ולהגיד וואלה יש מצב הם מחרטטים

זה לא אני אתה..

זה דל חביבי ! הם לא יסכנו את השם שלהם גם בישביל חצי רווחים של החברה.

GSM

בהתחלה הרווח לא מוגש (מכסה את ההוצאות)

אחרי זה יש רווחים .. כמו לכל דבר בעולם יש מלא משתנים

לדוגמא כמה מכרו להם את המעבד והשבבים על הלוח..

בכל מקרה , זה לא הדיון אבל..

גם אם ירויחו 200 שקל על כל מחשב שהם מוכרים

הם עדיין ישארו אמפריה חח ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

זה מחזק שאין סיבה אמתית שדל יעשה מעשה נואש כזה.

כאלו למה ללכלך את הידים....איזה רווח יש בזה.

לצורך הדיון נגיד שזה מונופילטור ...מה הרווח בזה ...למי יש רווח מכזו טענה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המתחרים של אייבורי וקיאספי אולי?

אבל הם כמובן לא קשורים .

וזה לא יהיה כזה נזק לדעתי

אולי 30 עד 40 אחוז מהמכירות שלהם.

סך הכל מי שקונה מהם האזרח הפשוט

האדם שלא מבין , מאיפה הוא יודע מזה ואיפה לפטופ שמפטופ

הוא בא לקחת E5200 וG31 חחח ..

וברור שהם לא יגידו סתם

למה מה חשבת שהם כן יגידו סתם ?

אין מצב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...