שאלה לגבי מחשב נייד Notebook Asus EeePC 1000HE - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מחשב נייד Notebook Asus EeePC 1000HE

zviya

Recommended Posts

אני קונה אותו מאחד החנויות שבזאפ.

המקלדות שבתמונה באנגלית.

אם אני מזמינה מאחת החנויות שם(שהם בטח מהארץ)-המקלדות בעברית?

וחוץ מזה, אשמח גם לשמוע ביקורת כללית-יתרונות וחסרונות...

תדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק... :) התקשרתי ובררתי...

למישהו שיש ניסיון עם המחשב רציתי לדעת איףך הוא מתפקד-מתקלקל מהר?כמה זמן הוא אצלכם ולא התקלקל?

(האחריות היא רק לשנה וגם המעבדה רחוקה מאוד מהבית שלי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בישראל אם הם נקנים מהיבואן הרשמי, הם מגיעים עם עברית צרובה על המקלדת.

2. ליבואן הרשמי יש אולי מעבדה אחת, אבל מספר נקודות איסוף ברחבי הארץ.

3. ה1000HE לא שונה משאר הNETBOOKים שלמעשה מכילים את אותו המפרט, 1.66GHZ מדובר במעבד מספיק למשימות וגלישה באינטרנט אך לא במחשב למטרות משחקים ו/או כל דבר שמצריך כח עיבוד רציני. הוא כן מגיע עם סוללת 6 תאים שמאפשרת עבודה ארוכה למדי עם המחשב. מדובר במכשיר נוח למדי לעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

אשמח לעוד ביקורות אם למישהו יש ניסיון עם המחשב.[br]פורסם בתאריך: 17.08.2009 בשעה 11:50:57

עוד שאלה אם אפשר...

כדאי להוסיף עוד 200 שקל ל Eee 1005HA NetBook

מה הוא שונה מהקודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לי יש 1005HA (דגם ה-P, היקר ביותר)

קניתי בארה"ב, עלה קצת פחות מ-1,600 שם

אני נהנה ממנו מכל רגע, אין לי מילה אחת רעה עליו

קניתי אותו בשביל הלימודים שאני מתחיל באוקטובר במכללה, והיה חשוב לי שיהיה , ושיהיה נוח לכתוב עליו.

לפי היצרן הסוללה מחזיקה ל-10 וחצי שעות. בפועל, עם שימוש מאוד חכם-אתה יכול בכיף לעבור את ה-9 שעות.

לגבי הקלדה-המקלדת היא 92 אחוז מהגודל של מקלדת רגילה, ולי ממש נוח להקליד איתו, ואני עוד מקליד עיוור כרגע (כי טרם עשיתי חריטה)

באשר לביצועים-יש לא מעט משחקים טובים שעולים עליו (וורמס, דיאבלו, 2, לא חסר....), אבל מן הסתם אל תצפה שמשחקים חדשים יעלו עליו.

סרטים-הכל עובד נהדר, למעט סרטי HD 720P ויותר איכותי מזה כמובן.

סה"כ מחשב טוב במחיר נהדר. נוח מאוד אם הצרכים העיקריים שלך זה עבודות משרדיות ואין לך בעיה עם מסך 10 אינץ'. אחרת-זו לא הכתובת

אם יש עוד שאלות-אתה מוזמן :)

עריכה-לא שמתי לב שאת בחורה, סליחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני ממליץ עליו בחום!

הכל כמובן תלוי בבקשות שלך מהמחשב.

אם חיפשת ניידות ממש קיבלת אותה! המחשב מחזיק כלכך הרבה שעות עבודה בלי להתלונן!

הוא ממש נוח לכתיבה ולעבודה ארוכה.

אני משתמש בו כמחשב הראשי שלי!

מבחינת משחקים הוא יכול להריץ משחקים כמו SA ועוד ברמת הגרפיקה הזו.

חסרונות:

כמעט ואין למי שלא מחפש!

השדרוגים היחידים ש(אם צריך לומר) "צריך" לעשות זה לשפר את הDDR ל2G.

ואם ממש מפריע ומדאיג להחליף את הHDD לSSD אם יש לך חשש שהניידות שלך תהרוס את הHDD....

כל השדרוגים האלו ממש לא חיוניים למי שלא הולך לשחק במחשב כל היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

אני רכשתי לפני כשבוע דרך וואלה שופ מחשב 1101he ואני חייב להגיד שאני ממש מאוכזב מהמחשב, אני לא בטוח במה הוא שונה מהדגם אותו אתה שוקל לקנות אך הכוח עבודה שלו חלש ביותר, אני לא מצליח לשוחח בסקייפ ולשחק בפוקר בפייסבוק באותו זמן, המחשב מקרטע.

דבר אחד אני חייב להגיד, השירות של היבואן הרשמי רונלייט מדהים, הייתה לי בעיה עם המחשב החליפו לי אותו למחשב חדש באריזה במרכז הראשי שלהם בראשון לציון תוך פחות מחצי שעה, למרות שהנסיעה לא הייתה קצרה נהנתי שם מכל רגע.

עמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

אני רכשתי לפני כשבוע דרך וואלה שופ מחשב 1101he ואני חייב להגיד שאני ממש מאוכזב מהמחשב, אני לא בטוח במה הוא שונה מהדגם אותו אתה שוקל לקנות אך הכוח עבודה שלו חלש ביותר, אני לא מצליח לשוחח בסקייפ ולשחק בפוקר בפייסבוק באותו זמן, המחשב מקרטע.

דבר אחד אני חייב להגיד, השירות של היבואן הרשמי רונלייט מדהים, הייתה לי בעיה עם המחשב החליפו לי אותו למחשב חדש באריזה במרכז הראשי שלהם בראשון לציון תוך פחות מחצי שעה, למרות שהנסיעה לא הייתה קצרה נהנתי שם מכל רגע.

עמית.

זה לא אותו דבר בכלל...

ראשית-הוא 11.6 אינץ', לעומת 10.1 אינץ' של ה-1005

המעבד חלש יותר ובגלל זה הרבה ביקורות קוטלות אותו, ולכן גם כנראה הסקייפ אצלך יחד עם האינטרנט לא משהו

אני בכל מקרה עם ה-1005HA משחקם לא מעט משחקים, שומע , גולש לפעמים עם 5 טאבים ויותר בפיירפוקס, כשביניהם יש גם קליפים ביוטיוב, ואני גם עם מסנג'ר ולפעמים -עובד מצוין.

אמנם סוללת ה-1005 מגיעה ל-10 וחצי שעות לעומת 11 של ה-1101 (לפי היצרן כמובן), זה לא הבדל גדול, בטח לא משהו שמצדיק הבדל גדול במחיר (ה-1101 יקר יותר), ועוד עם מעבד ממש חלש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...