זקוק למפרט של 650-700$ בארה"ב+מס' שאלות - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למפרט של 650-700$ בארה"ב+מס' שאלות

elada22

Recommended Posts

תודה

אתה יכול לתת לי דגם מדוייק שלו שאני אקרא ואראה אותו ברשת?

נתתי לך לינק - לא מדויק?

נ.ב. 4 שעות זה בגדר פנטזיה- קנה נוספת ותחסוף את החיפושים. עוד כמה עשרות דולרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50% אבל אני לא ממש יודע מתוף כמה. אני מעריך בצורה גסה מאוד שתגיע ל4 בערך עם הסוללה המורחבת (בזמני הפנוי אני אקרא ביקורת, אני מניח שמישהו כבר בדק)- מאחר והסוללות רק נחלשות עם הזמן, אתה מעוניין ב4 שעות ולא ממש משנה לך המשקל, עדיף לקחת מורחבת במידה ואתה מוכן להוסיף את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית שהתקציב מציב היא שילוב של כל הדרישות עם האחריות בארץ, דרישה שצויינה כמרכזית. אם אתה מוכן להתגמש בנושא האחריות בארץ אכן הרבה יותר קל למצוא משהו שעונה על הדרישות. יש סיכוי כלשהו שתצליח לקבל אחריות על מחשבי HP צרכניים כמו ה-dv6 לדוגמא. ב-Staples הוא נמכר במחיר משתלם (+50$ Rebate) עם סוללת 12 תאים לדוגמא. יש אופציות אחרות דומות למדי למחשב זה ולאלו ש-shriki ציין.

האמת, אם אתה יכול לחרוג בכ-50$ אולי תוכל לקבל את ה-Vostro 1720 של דל עם אחריות לשלוש שנים בארץ. יתכן שהאחריות של NBD לשנה אחת תהיה תקפה גם היא ואז חריגה אינה הכרחית, תצטרך לברר זאת מול דל.

http://configure.us.dell.com/dellstore/config.aspx?c=us&l=en&oc=BQDAD22&cs=04&kc=9&X=9&Y=6&dgc=BF&cid=27740&lid=1232290&acd=10698853-1909457-

עם זאת, תשקול טוב כמה אתה הולך לנייד אותו, מחשב כלכך גדול יהיה מסורבל וממש לא נייד.

עריכה: אם אתה מהיר, ראיתי עכשיו שיש קופון של 500$ הנחה על ה-HDX 16 של HP בקינפוג של 1300$. זה אמנם שם אותך ב-800$ אבל תקבל מפרט מאד חזק בשביל המחיר כולל מסך Full HD ואפילו כונן אם לכיוון הזה אתה מכוון. אם חשוב לך התחום של הרזולוציה אולי שווה לשקול. קח בחשבון שכלול כאן כרטיס מסך חזק למדי שיאכל חיי סוללה ולכן זה לא בהכרח כדאי, אבל משהו לבדוק. יש לו יתרונות מסויימים בשביל הצרכים שציינת. בכל מקרה, לגבי אחריות בארץ תצטרך לפנות ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...