מפרט מחשב ב5000 ש"ח לא כולל ציוד היקפי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב ב5000 ש"ח לא כולל ציוד היקפי

omerz90

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אתה יודע? יש לך באנצ'ים להראות לי שהוא יותר טוב?

תגידו יש איזו שהיא תחרות קרציות שלא שמעתי עליה?... מה הולך איתכם? או שתפסיקו להיות כאלו ספקנים, או שתלכו ותבדקו בעצמכם! אתה באת לכאן כי אתה יודע שאנשים פה מבינים יותר ממך, ואז אתה מפקפק במה שהם אומרים... לא לעניין וסתם מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש איזו שהיא תחרות קרציות שלא שמעתי עליה?... מה הולך איתכם? או שתפסיקו להיות כאלו ספקנים, או שתלכו ותבדקו בעצמכם! אתה באת לכאן כי אתה יודע שאנשים פה מבינים יותר ממך, ואז אתה מפקפק במה שהם אומרים... לא לעניין וסתם מעצבן.

אני חושב שאתה קצת מתנשא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וול, זה לא שהוא מתנשא, אני מודה שההודעה האחרונה שלו לא הייתה במקום אבל יש לאנשים גבול לסבלנות.

הבנאדם הזה הוא מנוסה, ה4850X2 הוא באמת כרטיס חזק מאוד, אבל אם אתה רוצה 4890 תיקח אותו אף אחד לא מחייב אותך לקחת את ה4850X2.

הוא פשוט רוצה שתבין שיש הבדל בין השניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וול, זה לא שהוא מתנשא, אני מודה שההודעה האחרונה שלו לא הייתה במקום אבל יש לאנשים גבול לסבלנות.

הבנאדם הזה הוא מנוסה, ה4850X2 הוא באמת כרטיס חזק מאוד, אבל אם אתה רוצה 4890 תיקח אותו אף אחד לא מחייב אותך לקחת את ה4850X2.

הוא פשוט רוצה שתבין שיש הבדל בין השניים.

סך הכל ביקשתי שיביא לי באנצ'ים שמוכיחים ש4850 X2 יותר טוב מ4890 2GB, מזה אני לא חושב שצריך להתעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...