מחפש אלטרנטיבות לרשת בייתית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אלטרנטיבות לרשת בייתית

Jenia24

Recommended Posts

שלום!

יש לי 2 מחשבים שמחוברים ברשת אלחוטית , עכשיו אמא שלי רוצה להעיף את המחשב שמחובר לראוטר ולמודם (זה שמתחבר לשקע של HOT) , מה אני יכול לעשות בשביל שיהיה אצלי אינטרנט?

כשהזמנו טכנאי לפני כמה חודשים הוא הציע לחבר כבל אינטרנט( לא סגור על השם), שיתחבר לשקע ומשם למחשב שלי , יש עוד אופציות חוץ מהכבל?

תודה מרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה אם משהו בכלל מחובר פיסית לנתב שלך או לא? הוא הרי גם ככה ימשיך לעשות את העבודה שלו.

לא ממש הבנתי , אני לא מבין ברשתות בגרוש.

אתה בעצם אומר שלא חייב להיות שם מחשב?

אז למה יתחבר הנתב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של ברגע שהגדרת את הציוד הוא לא צריך דום גורם צד ג' כדי להמשיך לתפקד. גם אם אלא היה מחובר אליו שום מחשב אפילו אלךחוטית אתה עדיין תהיה מחובר לאינטרנט בנתב.

אם המחשב שלך התחבר אליו עד עכשיו בצורה כשלהי והוא לא היה פיסית ליד הנתב אז הוא גם ימשיך להיות מחובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתב הוא מחשב קטן בפני עצמו, הוא זה שמתחבר לאינטרנט ומחלק את החיבור לכל המחשבים הקליינטים האחרים.

כשיש אז אין כזה דבר "מחשב ראשי" או "מחשב ששולט בנתב"

הנתב הוא שער היציאה של כל המחשבים שלך לאינטרנט וזה הכל.

אל הנתב אפשר לגשת מכל אחד מהמחשבים - בצורה חוטית או אלחוטית, ולשנות את ההגדרות שבו.

בקיצור - אתה לא צריך מחשב ליד הנתב בשביל שהנתב יעבוד.

הוא צריך להיות מחובר לחשמל ולמודם וזהו - הרשת האלחוטית שהוא משדר תשאר כפי שהייתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אותו דבר רק שלאלחוטי יש "תחנת שידור".

מה שאתה מכיר כנתב זה בעצם מכשיר דיי משולב והוא לא בדיוק מנתב לשום מקוטם כי הניתוב אצלו הוא סטאטי. בנוסף ליכולת שלו לחייג RAS ולנהל NAT הוא גם מכיל שוויטצ' של 4 פורטים של ethernet בד"כ וגם AP כדי לתת גישה אלחטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אותו דבר רק שלאלחוטי יש "תחנת שידור".

מה שאתה מכיר כנתב זה בעצם מכשיר דיי משולב והוא לא בדיוק מנתב לשום מקוטם כי הניתוב אצלו הוא סטאטי. בנוסף ליכולת שלו לחייג RAS ולנהל NAT הוא גם מכיל שוויטצ' של 4 פורטים של ethernet בד"כ וגם AP כדי לתת גישה אלחטית.

ההבדל בין חוטיים לאלחוטיים גדול?

מה עדיף?

ויש נתבים אלחוטים מומלצים ב200-250 ש''ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...