מפרט עריכת סאונד והקלטות מקצועי לחלוטין... 25,360 ש"ח לאוברקלוקינג... - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט עריכת סאונד והקלטות מקצועי לחלוטין... 25,360 ש"ח לאוברקלוקינג...

The Un4givN

Recommended Posts

לגבי הקירור... ממה שהוא ראה זה עם עם המהירות סיבוב הכי נמוכה שזה גורם לרעש הכי פחות...

לא בדקתי את הקירור הזה לבד אבל באופן כללי אפשר לשים קונדנסר עם מתח פאנטום צמוד למארז ואתה לא תשמע שום רעש רקע..

לגבי המעבד ממה שאני יודע לI7 באותה מהירות שעון של קוואד יש שיפור של 25% בבביצועים...

הרעיון של המפרט הזה הוא שקט וביצועים גבוהים...

נכון אפשר לקנות גם מארז ב200 שקל ונכון שאפשר לקנות שיקפיא לך את המעבד ונכון שאפשר לקנות קוואד ולהוציא לו את המיץ באוברקלוקינג...

השאלה אם זה מה שישרת את הרעיון של -=שקט=- -=ביצועים גבוהים=- -=אורך חיים של רכיבים=-

אז נכון אפשר לתקוע מקל יותר בכל דבר כמו למשל שאני עשיתי עם המחשב שלי שעלה בזמנו בערך 8 ולא 25...

השאלה אם זה מה שישרת בצורה הטובה ביותר את האולפן בזמן הקרוב ויחזיק מעמד גם בעוד 10 שנים...

לקחתי מפרט מוכן שעובדים איתו ולא משהו ש"אפשר ככה או אולי להוריד בזה או בזה" ועובד כמו שצריך וגם מוכן לעתיד...

להקלטות ביתיות בטח שלא הייתי ממליץ על I7 וכרטיס קול שעולה 8 אלף שקל ו2 טלוויזיות שעולות עוד 5 וחצי...

חוץ מזה אולפנים בחו"ל משקיעים גם 100 אלף דולר במחשב וציוד היקיפי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...