עומד לפני קניית מסך 24' של חברת AOC - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עומד לפני קניית מסך 24' של חברת AOC

OmriF

Recommended Posts

לחפש בגוגל יכולתי גם בלי העצה שלך. הנקודה הייתה שתראה אילו ביקורות בדיוק משבחות לטענתך, כי יש ביקורות ויש ביקורות. זה היה בשביל הדיון, בתכלס זה לא מעניין אותי, העיקר שטוב לך עם המסך החדש. אני אישית קניתי 2443BW של שהוא כידוע TN, ואני מרוצה. הכל עניין של שימושים וסיפוקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם. רכשתי במחיר זול יותר ממה שרשמתי פה ואחרי שחיברתי ואפילו עוד לא כיוונתי אותו, הינה הביקורת שלי:

רואים פשוט מדהים! בהשוואה למסך 22 סמסונ T220P של חבר, אצלי רואים חד וטוב יותר! התמונה ממש חדה והצבעים חיים שזה לא להאמין. הפאנל מגע ממש נוח.

אני חושב שלמרות שחששתי מקנייתו בהתחלה, עכשיו אני יכול להמליץ לכולם לרכוש מחברה זו. אחריות 3 שנים VIP עד בית הלקוח.

לפעמים מחיר זול הוא על מנת להכניס את המוצר לשוק ולגרום להכרת הציבור.

למרות מה שאמרתם, אני מרוצה.

פשש אתה VIP.. תקרא לי גם שיגיע אליך "טכנאי" הבייתה לתקן את המסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיסי קנה עכשיו מחשב חדש והתקנתי לו אותו במהלך הסופ"ש אבל המסך הוא עדיין אותו מסך 17' ישן ועם הכרטיס מסך החדש פתאום מרגישים עד כמה שזה מציק.

הוא הראה לי את הפרסום של ביגבוקס לגבי המסך הזה ושאל אותי לדעתי. התגובה הראשונה שלי הייתה כמו של אנשי הפורום פה - if it seems too good to be true.... no free lunch

העניין הוא שאני לא אוהב לקבוע דעה נחרצת בלי סימוכין אז החלטתי לנסות לברר קצת יותר מידע על המסך ואני מודה שדיי הופתעתי לטובה.

המסך הזה זכה בפרס על עיצוב ויש עליו מספר ביקורות ברשת. הם מתמקדים בעיצוב שלו ולא באיכות אבל מצד שני לא כותבים שום דבר רע על האיכות שלו מה שגם מהווה איזשהו קרטריון. אני מסיק מכך שהאיכות שלו היא כנראה בינונית (אחרי הכל מדובר במסך מאוד פשוט) אבל לא מזוויעה - אני משער שאם הוא היה איכותי או זוועתי היו מזכירים את זה בביקורות בצורה יותר מפורשת. לא מצאתי ביקורות לגבי חווית שימוש (חוץ מפה בפורום שאדם אחד לפחות שיבח אותו). הייתי מאוד רוצה לשמוע יותר מאנשים שחוו את השימוש בו בעצמם ולא קובעים דעה על סמך המחיר. יכול להיות שבאמת יש פה מבצע מדהים. מסך פשוט במחיר מציאה. אני מודה שבמחיר כזה אני מתפתה לקנות אותו בעצמי.

http://www.tweaktown.com/pressrelease/1568/aoc_intros_award_winning_angelo_2434pw_lcd/index.html

Uncompromised visual quality

The 2434Pw is equipped with a super high dynamic contrast ratio at 60000:1, an analogue and HDMI connection and two integrated 2.5W speakers. With Full High Definition functionality and the 2ms ultra fast response time which ensures zero blurring, the Angelo 2434Pw is the best has to offer.

ורק להדגיש שוב - אף אחד לא טוען שמדובר במחליף לדל אבל אם מדובר במסך 24' פשוט אך סביר במחיר 999 שח', לי זה נראה כמציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, היום קניתי את המסך, ביקורת קצרה:

קודם כל, אל תבואו עם סטיגמות. גם אני הייתי נעול על 2443 וכשהשוותי את שני המסכים (זה לצד זה) - פשוט אין הבדל פרט לעיצוב

פלוס:

המסך עובד מצוין עם טקסט (הפתיעה אותי לטובה)

המסך מגיע עם תוכנת כיול שבאמת עושה הבדל

לחצני מגע עובדים היטב

מגיע עם כאבל - + VGA

רזולוצית 1920*1080 (טוב לסרטים, רע למי שרוצה מסך יותר גבוה)

רמקולים מובנים (אני לא משתמש, אבל למי שמחפש..)

3 שנות אחריות של טק-דאטה

מחיר זול (1000 ש"ח)

עיצוב נאה ביותר (זכה בתחרות שקר כלשהוא)

מינוס:

קצת התאכזבתי מאיכות התמונה ב-720P, יכול להיות שאני צריך להתרגל (ב-1080P הוא מדהים)

איכות תמונה ב-SD לא מדהימה, אבל לא נוראית ( אני מניח שכמו בכל מסך)

בגלל הפלסטיק שמכסה את החיבורים מאחורה, לא ניתן לחבר כאבל עם מתאם (נניח הכאבל שמגיע, +מתאם ל-DVI)

אין PIVOT

סה"כ:

פחדתי מאוד מהקנייה הזו כי מדובר בפירמה שלא ימליצו עליה כאן בפורום.

אפשר לומר שב-TN, רב החברות יתנו את אותה התמורה מבחינת איכות תמונה.

בתור מי שעבר מ19 CRT (אבל אחד טוב) - אני מרוצה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...