אני רוצה ללמוד שפת C ואני לא יודע איך - עמוד 4 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה ללמוד שפת C ואני לא יודע איך

reyreymoo

Recommended Posts

תקשיבו אני לא בא לפה ישר אחרי שאני רואה איזה מושג לא מובן. אני בא לפה אחרי שראיתי מה ההסבר של זה וניסיתי את את זה בקומפיילר. את ה- float הצלחתי להשתמש אבל לא הבנתי מה בדיוק זה עושה וגם עם ה- scanf עשיתי את זה וזה לא עושה לי את זה טוב משום מה.

אז תפסיקו להשמיץ בבקשה אני פשוט רוצה ללמוד.

צר לי, אתה לא תלמד לתכנת מלשאול שאלות בפורום, כמו שאתה לא תלמד לנהוג מלשאול חברים מה זה הגה ומה זו תיבת הילוכים.

זה לא משנה כרגע מה זה float, אבל אם אתה שואל "מה בדיוק זה עושה", זה אומר שאתה לא יודע אפילו את הבסיס של הבסיס - לכן תעשה לכולנו (ובעיקר לעצמך) טובה, קח מדריך אחד שלם של C או ספר טוב, תשב ותקרא אותו עד הסוף. ואז תחזור לפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צר לי, אתה לא תלמד לתכנת מלשאול שאלות בפורום, כמו שאתה לא תלמד לנהוג מלשאול חברים מה זה הגה ומה זו תיבת הילוכים.

זה לא משנה כרגע מה זה float, אבל אם אתה שואל "מה בדיוק זה עושה", זה אומר שאתה לא יודע אפילו את הבסיס של הבסיס - לכן תעשה לכולנו (ובעיקר לעצמך) טובה, קח מדריך אחד שלם של C או ספר טוב, תשב ותקרא אותו עד הסוף. ואז תחזור לפורום.

הבחור פה צודק. ככה לא תלמד.

שלח לי למייל בעיות שאתה נתקל בהן ואני אנסה לעזור. ככה במייל תוכל לשאות מה שאתה רוצה כולל "מה זה אומר בכלל"

המייל שלי הוא:

yigael_o@hotmail.com

אני לפעמים זמין ביום (תלוי אצל איזה לקוח אני) אבל בדרך כלל רק בערב.

אני מוכן לענות לך פחות או יותר על הכל אבל תקח בחשבון שזה יכול לקחת עד 24 שעות (דרך אגב, לא בשבת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי 5 יחידות בשפת סי ואסמבלי, כך שאני אוכל לעזור לך להתחיל. אם תרצה פנה בפרטי , או תוסיף למסן eliil1@msn.com

נשארו לי גם כל מיני גליונות תרגילים שעשינו , החל מהבסיס (כמו לדעת מה זה משתנים >< סוגים שלהם,ואיך משתמשים בהם) והלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על משתנה בתור מגירה שבה אתה יכול לאכסן מידע מסוים.

אתה יכול לשים במשתנה ערך כלשהו (נניח מספר) ואתה יכול לקרוא אותו. כמובן אפשר לשנות את הערך שנמצא בתוך משתנה.

כל החישובים בתכנית שלך מתבצעים על המשתנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...