למה יצרניות הסלולר מזלזלות באייפון ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה יצרניות הסלולר מזלזלות באייפון ?

Yehudaa

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עדיין כל מכשיר סלולרי אחר יהיה טוב יותר, שהרי חצי מהדברים עדיין ב-X לעומת V במתחרים.

בגלל זה אמרתי עוד בדף הקודם שלהרבה אנשים גם מכשיר ב-600 שקל יהיה עדיף על האייפון.

אבל עדיין אם אתה שם טבלה לפחות שהיא תיהיה נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להם אני סולח, לך לא.

האמת היא שמהטבלה הזאת נשארים רק האיקסים של:

VIDEO CALL

CHANGEABLE MEMORY CARD

ו- USB DRAG AND DROP.

שה-2 הראשונים ממש ממש שוליים ורוב האנשים לא ישתמשו בהם גם במכשירים אחרים.

אבל הם אידיוטים ולא ציינו הרבה חסרונות אחרים שיש לאייפון שהרבה יותר קריטיים.

כמו ה-OBEX BT, RINGTONS, MULTITASKING ובקרוב האייפון גם יקבל את התואר המכשיר היחידי שלא ינגן בדפדפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בטלפון שיש בו כמעט הכל (DIAMOND) אבל משתמש אולי ב20 אחוז מהאופציות. כל מה שרציתי זה גודל קטן וקומפקטי, דק מאוד, עם מסך לא קטנטן, עם מקלדת מלאה(ב TOUCH משל) ויכולות טובות לנהל יומן, מטלות ופתקים, כשהסינכרון מול זה יתרון. בנוסף עדיפות גבוה למצלמה טובה.

הDIAMOND זה היחיד שמצאתי, האייפון נתן פייט טוב וסיפק הנאה טובה הרבה יותר מהמכשיר אבל הגודל הכניע אותי, ואחריו המצלמה (בדור 3 ו 2). ככה שהאופציות הנהדרות (GPS- "וואו") זה ממש כייף שיש אותן - אבל לא יותר מזה, משמש בעיקר למקרי חירום (מה לעשות: אני לא שליח שכל יום נוסע בדרך חדשה).

שליחת קבצים בBT - שימושי, אבל נראה לי בעיקר משמש ילדים ונערים, ז"א - ככל שהגיל גדל השימוש "באופצייה החשובה" הזו פוחת, לעומת למשל אופציות אחרות שיש במכשירים כמו הDIAMOND (שלרוב לא מתאימות למי שמחפש פשטות). זה לא שאני נגד שליחת קבצים בBT, וגם לא היתי קונה מכשיר היום ללא האופצייה הזו (בכל דרך שהי) אבל זה רק אני, ואני מנסה להכניס את הדברים לפרופורצייה.

מתי יתחילו להבין שאין טלפון הכי טוב, יש טלפון שעושה לך הכי טוב לפי הדרישות שלך והצרכים שלך וההנאה האישית שלך. למה שבן אדם יוציא את מיטב כספו על מכשיר עטור אופציות ונתונים טכניים שבכלל לא נותן לו הנאה ותועלת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רועי, אתה יודע שאתה בכיין?

הרי יש תוכנות שמאפשרות לשלוח ולקבל קבצים בBT ויש תוכנות שמאפשרות להשתמש בשיר כצלצול

אמנם אין מולטיטקסינג נורמלי, אבל גם במתחרות העיקריות (WM ו SYMBIAN) זה משהו שאי אפשר ממש לעבוד איתו, המכשיר פשוט לא זז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בכיין, אמרתי שאני מרוצה מהמכשיר,

אבל סיכוי קלוש שאני אמליץ עליו לסתם מישהו שמחפש מכשיר סבבה ולא מחפש להכנס לתוך זה יותר מידי עמוק.

אין שום תוכנה שמאפשרת להעביר קבצים ב-BT.

ובשביל להגדיר כצלצול, לא נשמע לי הגיוני שצריך לגזור שיר ולהמיר אותו עם תוכנה צד שלישי.

ואין לי מושג עם איזה מכשירים עבדת, אבל אפילו ב-E65 שזה מכשיר מאוד מאוד חלש, המולטי טסקינג עבד לי פרפקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את iBluetooth להעברת קבצים

ובשביל להשתמש בכל שיר שיש לך בתור צלצול (גם mp3) יש את Ringtone (רק תבחר באיזו שניה הוא יתחיל ובאיזו יסיים)

כמו שאומרת הפרסומת: There's an App for Everything

המולטי טסקינג עובד, ברור שהוא עובד, אבל ברגע שיש משהו ברקע המכשיר לא זז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שלא כ"כ ברור לי מה מדהים באייפון טאצ'....מסך מגע נחמד ותו לא.

מצלמה גרועה, רמקולים גרועים, חוסר בתמיכה בדברים בסיסיים ושטותיים כמו אי היכולת להגדיר צלצול פשוט מקובץ על הפלאפון.

מה גם שממש לא הסתדרתי עם העובדה שאין לו עט סטיילוס ייעודי. בעיקרון אפשר להשתמש בכל חפץ למסך, אבל זה ממש לא נוח! האצבעות שלי גדולות בהרבה מכפתורי המקלדת הווירטואלית....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את iBluetooth להעברת קבצים

ובשביל להשתמש בכל שיר שיש לך בתור צלצול (גם mp3) יש את Ringtone (רק תבחר באיזו שניה הוא יתחיל ובאיזו יסיים)

כמו שאומרת הפרסומת: There's an App for Everything

המולטי טסקינג עובד, ברור שהוא עובד, אבל ברגע שיש משהו ברקע המכשיר לא זז...

ובנוסף יש מולטיטאסקינג לאייפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שלא כ"כ ברור לי מה מדהים באייפון טאצ'....מסך מגע נחמד ותו לא.

מה גם שממש לא הסתדרתי עם העובדה שאין לו עט סטיילוס ייעודי. בעיקרון אפשר להשתמש בכל חפץ למסך, אבל זה ממש לא נוח! האצבעות שלי גדולות בהרבה מכפתורי המקלדת הווירטואלית....

מסכי קאפאסיטיב כמו של האייפון לא מיועדים ולא עובדים טוב עם עטי סטיילוס, אבל התגובה שלהם הרבה יותר חלקה ומהירה ממסכי הרזיסטיב הזולים יותר שמשמשים בערך בכל שאר מכשירי המגע ועובדים נהדר עם סטיילוס. לאחרונה חברה שאני לא זוכר את שמה דיווחה שפיתחה מסך משולב שמכיל בעצם שתי שכוות - אחת לכל טכנולוגייה וכך יהיה אפשר להנות מהיתרונות של שני העולמות.

לגבי הרמקולים שרשמת - מעניין למי יש ודיבורית גרועים יותר: לאייפון או לדיאמונד :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...