למה יצרניות הסלולר מזלזלות באייפון ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה יצרניות הסלולר מזלזלות באייפון ?

Yehudaa

Recommended Posts

למזלי מתעכב לי קבלת המזומנים ככה שברוך השם יש לי הרבה זמן לחקור את הנושא

כמו 50 אחוז מהעולם שלא רוצה להיות חלק מהעדר או ששונא את המדיניות הכפיתית של אפל ואני בינהם

אני מחפש KILLER אמיתי ולא אחד ש"מתקרב אבל לא מגיע "

עם כל הכבוד עד היום לא מצאתי מכשיר ראוי לתואר הזה ואני ממש מחפש כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפל דורסנית ומבצעת הרבה דברים מסריחים נגיד ככה,

ודי פועל בחוכמת טימטום כמו שאני קורא לזה.. BT בלי יכולת שליחה? :kopfpatsch:

דור 3.5 בלי קידמית לחובבי הטימטום הזה? :bash:

ולגבי הIPHONE KILLER, תמתין ממליץ לך, קשה להמתין אבל זה יהיה שווה את זה.

אם הסמסונג אומניה HD היה תומך בעברית, הייתי ממליץ לך לקנות אותו.. אבל הוא לא אלא אם עברית לא מעניינת אותך, הוא לא יקר

כל כך אבל שווה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ הבנתי מה גורם לך לחשוב שיצרניות הסלולר מזלזלות באייפון, אפל זאת היצרנית סלולר שגרפה נתח שוק הכי גדול בתקופה כ"כ קצרה, מן הסתם שכל שאר היצרניות משקשקות ממנה.

לא מצאת תחליף ראוי? לא פתחת את העיניים.

כל מכשיר שתמצא עם מסך מגע יהיה תחליף ראוי, לכל שאר המכשירים יש OBEX פעיל (בלוטוט להעברת נתונים) יש מצלמה של 5 מגה פיקסל ומעלה, יכול להגדיר רגיל כצלצול ישר מהמכשיר בלי תוכנה חיצונית, יכול להפעיל מספר תוכנות במקביל בלי צורך לפרוץ את המכשיר ולהתקין תוסף שסתם מתכנת חובב עשה ולא היצרן המקורי.

יש המון המון המון דברים שוליים שהופכים כל מכשיר שנמכר היום בעולם להיות עדיף על האייפון.

אבל לאייפון יש את היתרונות שלו, כמו בסיס היסטרי למשחקי תלת מימד (אם זה חומרה או תוכנה), דפדפן מעולה, כמות ומשחקים גם אדירה וגם איכותית, מגוון אביזרים ענק וכו'.

סה"כ עניין של העדפה, תלוי מה בדיוק אתה רוצה לעשות עם המכשיר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכיום אין מכשיר ש " נותן בראש " לאייפון

אם היצרניות היו מכבדות את האייפון

היו מוציאות מכשירים עם מסך 3.5-3.8 אינץ + מסך קאפאסטיב מולטי טאץ +חומרה טובה +אנדרואיד או WEB OS

ולא יזיק שגם יראה טוב ה HERO או הפאלם פרה מכוערים לטעמי .

אבל אני לא מחדש כלום לחברות הגדולות קרוב לוודאי שעוד כמה חודשים נראה מכשירים שיקיימו את הנוסחא הזאת ואז באמת יעיפו לעזעזאל את האייפון

לא שהוא גרוע ,הוא מעולה לטעמי , פשוט חברה מסריחה , מיקרו סופט חסידי אומות העולם לידם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לVatos-Locos

וואו זאת הייתה הגזמה פראית :s07:

כל מכשיר? הF480, חוץ ממצלמה אין לו כלום!

אני לא מבין מה כל כך מפריע לך להשתמש בתוכנה חיצונית אז נכון אם זה בא בלי זה עדיף אבל זה לא מה שיגרום לי לקחת כל מכשיר אחר ולא את האייפון.

אז נכון בלי לפרוץ את האייפון האייפון שווה כחצי מערכו כפרוץ זה לא כזה קשה לפרוץ אותו ותוך כמה דקות יש לך מכשיר פרוץ ובלי סוף אפשרויות.

ואני רוצה להגיד לך שאני משתמש בתוכנה ש"מתכנת חובבן" עשה כדי לעשות דברים במקביל וזה בהחלט מספק אותי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udii, לא יודע למה אתה כל כך בטוח שבקרוב יצא מכשיר חלומותיך שיראה לאייפון מה-זה, האייפון יצא ב-2007, היה להם מספיק זמן לעשות את זה עד עכשיו.

זה לא שה-GS עשה כזה שידרוג היסטרי שיעורר את היצרניות דווקא עכשיו לשנות גישה.

niv251, כן, מי שמשתמש הרבה ב-BT להעברת קבצים בין חברים, ימצא גם את ה-F480 עדיף על האייפון.

מי שמחליפה הרבה צלצולים ולא רוצה להתחיל להתעסק עם שטויות, לא מבינה בזה יותר מידי ורוצה סתם לזרוק ולבחור אותו, גם כן תעדיף אפילו את ה-F480.

זה עניין של דרישה, מה יותר טוב למי.

ואני שמח שאתה נהנה מה-BACKGROUNDER, אבל הוא לא מתפקד בצורה חלקה, יציבה, וחסכונית במשאבים כמו המולטי טסקינג המובנה שבסימביאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי מתעכב לי קבלת המזומנים ככה שברוך השם יש לי הרבה זמן לחקור את הנושא

כמו 50 אחוז מהעולם שלא רוצה להיות חלק מהעדר או ששונא את המדיניות הכפיתית של ואני בינהם

אני מחפש KILLER אמיתי ולא אחד ש"מתקרב אבל לא מגיע "

עם כל הכבוד עד היום לא מצאתי מכשיר ראוי לתואר הזה ואני ממש מחפש כזה

Sony Ericsson Satio

כשיצא.

מסך מגע עצום, מערכת הפעלה , מרכז מדיה מאוד מתוחכם, מצלמת 12 מגה פיקסל עם קסנון, אוטופוקוס, מקרו, ופוקוס הניתן לכיוון באמצעות נגיעה במסך. [היכן אתה רוצה שהפוקוס יהיה בתמונה - אתה לוחץ על האוביקט שמופיע בתמונה כדי להתפקס עליו]

sony-ericsson-satio.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שיגיע לארצנו הקטנה (יש יבוא אפור אבל זה לא נחשב)

הMeizu M8:

m8_white_01a.jpg

גרסת ה8GB שלו עולה רשמית 305 דולר, וה16GB עולה 378 דולר.

מכשיר מעולה שנותן קר טוב לאייפון (כבר מריצים עליו ריימן :D ) מעבד הסאמסונג החדש 6410 במהירות 667Mhz!

הבעיה איתו היא שהוא פחות מפורסם ובינתיים אין תמיכה בעברית (עד שיחליטו להביא אותו ארצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שיגיע לארצנו הקטנה (יש יבוא אפור אבל זה לא נחשב)

הMeizu M8:

m8_white_01a.jpg

גרסת ה8GB שלו עולה רשמית 305 דולר, וה16GB עולה 378 דולר.

מכשיר מעולה שנותן קר טוב לאייפון (כבר מריצים עליו ריימן :D ) מעבד הסאמסונג החדש 6410 במהירות 667Mhz!

הבעיה איתו היא שהוא פחות מפורסם ובינתיים אין תמיכה בעברית (עד שיחליטו להביא אותו ארצה)

הבעיה שהוא מריץ CE מתוכנת משלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...