Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

arkham_asylum.jpg

Publisher: Eidos Interactive / Warner Bros. Interactive

Developer: Rocksteady Studios

Genre: Action, Adventure

Players: 1

Release Date: September 15/18, 2009

עמוד הבית- http://www.batmanarkhamasylum.com/

לרכישה דיגיטלית- http://store.steampowered.com/app/35010/

דמו המשחק ודיון- http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=423708.0

טריילרים - http://www.gametrailers.com/game/batman-arkham-asylum/10111

ביקורות - http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/batmanarkhamasylum

רקע

לאורך שנותיה של תעשיית המשחקים ידועים לשימצה הם בדרך כלל משחקים מבוססי הסרטים שברוב המקרים נעשים בצורה ירודה

נוטים להיות מקובעים לנוסחאות מוכרות ונטולי חוש יצירתי להחריד. לבעלי הזכויות של הסרטים זה לא איכפת, להיפך.

הם מסתמכים על המותג של הסרט שברוב המקרים יצליח למכור גם אם זה לזמן קצר ומסתיים בקול ענות חלושה.

גיבורי הקומיקס "זכו" למשחקים משלהם כאשר רובם גרועים וחלק קטן מהם בינוניים פלוס והמסקנה הרווחת

בתחום היא שזה כנראה הגורל של משחקים מבוססי - להיות בינוניים ולהכניס עוד כמה דולרים למחזיקי הזכויות.

חברת הפיתוח Rocksteady Studios הינה חברה צעירה שנוסדה באנגליה-לונדון ב 2006 ע"י סטפטון היל וג'מי ווקר

הפיתוח הראשון שלה שנמשך שנתיים היה Urban Chaos: Riot Response ,משחק יריות בגוף ראשון לאקסבוקס ול PS2

המשחק לא היה להיט גדול אך זכה לציונים טובים מינוס (75) ואפילו כיסה את הוצאות הפיתוח.

3 שנים אחרי המשחק הקטן הזה Rocksteady מפילה על התעשיה את המשחק מבוסס הקומיקס הטוב בכל הזמנים !

53038_orig.jpg

מחברה יחסית אנונימית ולא מוכרת, הפיתוח הזה מביא אותה לרשימה המכובדת של חברות הפיתוח הטובות בעולם.

זו כמובן דעתי אבל לא מעט מבקרים באופן גורף טוענים שזה אכן המצב ושסוף סוף מישהו לקח ברצינות גיבור קומיקס

ועשה ממנו משחק טוב. מה זה טוב? מדהים.

highres_screenshot_00142_resize.jpg

למעריצי הסידרה באטמן המשחק הזה יכנס לפינתאון החוויות האישי שלהם כי עד כה זה הכי קרוב להרגשה של איך זה להיות באטמן

גם לכאלה שלא נמנים על מעריצי הסידרה ובפרט לחובבי משחקי המחשב מובטחת הנאה צרופה כבר בשלבים הראשונים שכן

חברת Rocksteady השקיעה במשחק הזה את פרוייקט חייהם, העלילה המצויינת של המשחק תשאב אתכם פנימה, מערכת-

הקרבות במשחק עשוייה כל כך טוב שתמצאו את עצמכם מחייכים לקראת כל קרב או במשימות האתגר החיצוניות שאותן ניתן לפתוח

הגרפיקה של המשחק מצויינת והיא מבוססת על המנוע 3.5 והסאונד במשחק הוא עוד ציון לשבח כי הוא פשוט מעולה.

batman-arkham-asylum-20090821085125024_640w.jpg

בכל שלב במשחק, בדרך לפיתרון הפאזל הבא תחוו סיפוק רב כי ההרגשה היא שהמפתחים השקיעו בכל פרט ופרט במשחק הזה

החל מעיצוב הדמויות, דיבוב משכנע, הומור, גאג'טים, משימות התגנבות/קרבות ועד ועוד.

ציון ממוצע של המבקרים כרגע עומד על 92

מה שהופך אותו למועמד חזק להיות משחק השנה של 2009

עלילה

בית המשוגעים של ארקהאם הוא אחד המקומות הידועים ביותר ביקום של בטמן אבל אנחנו תמיד שומעים עליו ורואים אותו מבחוץ, הפעם היחידה שהמבנה נחקר הייתה בקומיקס. הפעם אנחנו נוכל לקבל את הסיור הרשמי של בית המשוגעים של ארקהאם מגוף שלישי כשבטמן הוא המדריך שלנו.

batman-arkham-asylum-20090805051330391_640w.jpg

אנחנו נשחק בתור בטמן, שמוביל את הג'וקר לבית המשוגעים ומגלה שהוא נמצא במלכודת שהנבל המחייך הצליח להפעיל,

כל המטופלים בבית חולים מתרוצצים חופשי, הצוות בסכנת חיים אבל זה לא הכול, הג'וקר מתכנן משהו מיוחד מאד לאביר הלילה.

אנחנו נוכל לחקור את בית המשוגעים יחד עם בטמן, הקירות המטונפים, זעקות המטופלים יכניסו אותכם לאווירה המיוחדת שמתרחשת

במבנה, אנחנו נצלול לתוך עולם גרפי שבנוי על המנוע המצויין של UE3 ויציג בפנינו עולם שחלקכם ימצאו דומה לעולם של .

בתור בטמן אנחנו נארוב בצללים לאוייבים שונים, נוכל לטפל בהם בקרב מגע או באמצעות הגאג'טים השונים של בטמן,

לא פעם נצטרך למצוא חפצים שונים ורמזים בעזרת סורק אולטרא סגול וציוד שמזכיר את סדרת משחקי הבלשים של CSI,

אבל נצטרך גם להשתמש בהם כדי לנצח אוייבים שונים, פצצות הרדמה, מכות שוק חשמליות וכמובן רובה הצלצל של בטמן.

batman-arkham-asylum-20090202111317104_640w.jpg

אוייבים ינועו מבריונים חולי נפש שלא פעם יתרוצצו ברחבי המסדרון וידברו לקולות המשונים בראש,

בנוסף נפגוש גם רבים מהסדרה של בטמן כגון איש התנין האימתני, איש החידות אניגמא, הארליקוין המטורללת

וכמובן הג'וקר (שמארק האמיל AKA לוק סקייווקר מדובב), כל אחד מהם בעל כוחות שונים ודרכים שונות של קרב,

כך שכל פעם שנתקל בהם נצטרך לנצח אותם בדרך שונה. אחרי שנסיים את המשחק נוכל להתחיל אותו עם הג'וקר,

ונגלה איך הוא הצליח להשתלט על בית המשוגעים של ארקהם.

batman-arkham-asylum.jpg

בעוד לבטמן יש חליפת שיריון מאובזרת והוא מומחה לקרב מגע, הג'וקר מגיע חמוש באביזרים מטורפים אבל קטלניים

לא פחות, פצצות דינמינט על שלט רחוק, גז שינה והפרח שמרסס חומצה, סגנון המשחק גם יהיה שונה, הג'וקר יהיה הרבה

יותר פגיע ליריות אבל הוא יוכל להשתמש בתעלות האוורור כדי להגיע ממקום למקום כדי לטפל בשומרים הטרדניים.

*קרדיט לפריק

דרישות מערכת

Minimum System Requirements

Processor:P4 2.8GHz (3.2GHz Vista)/Athlon 64 3000+ (3200+ Vista)

Memory:1GB (1.5GB Vista)

Hard Drive:12GB

Video Memory: graphics card with 256MB (SM 2.0b). 6800 or ATI X700.

Sound Card:DX9.0c compliant

DirectX:9.0C

Keyboard & Mouse

DVD Rom Drive

Recommended System Requirements

Processor:Core 2 Duo 2.2GHz processor family/Athlon 64 X2 4400+ (required for MP host)

Memory: 2 GB RAM

Hard Drive:12 GB

Video Memory: graphics card with 512MB (SM 3.0). 8600 GTS or ATI HD 2900 XT.

Sound Card:DX9.0c compliant

DirectX:9.0C

*Internet: Broadband (768kbit/sec upstream required to host 16 players)

Batman-Environment--screenshot_viewer_medium.jpg

56042_BatmanArkhamAsylum-VillainScreenshot-01_normal.jpg

batman-arkham-asylum.jpg

שנה טובה לכולם :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

המשחק הזה בהחלט מצויין. עשיתי השוואה בין גרסת הXBOX360 למחשב ואין בכלל מה להשוות. גרסת המחשב בצירוף כרטיס מסך חזק או לפחות עם כרטיס נוסף לPhysx.

אכן באמת סוף סוף משחק מבוסס שלא נוצר רק כדי להכניס רווחים מהמותג. מקווה מאוד שהמשחק יצור ז'אנר חדש של משחקים מבוססי שלא מבוססים על סרט שיצא אתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שיש בעיות:

http://guides.ign.com/guides/14273491/page_5.html

כמובן שמומלץ לנסות לשחק בלי זה, מקל יותר מידי על ההתקדמות.

1. איפה אני משנה הגדרות תצוגה?

2. אני תקוע בשלב עם הדחליל

http://img193.imageshack.us/img193/8382/baao.jpg

לא יודע בקשר לשאלה הראשונה אבל בשלב הזה אתה צריך לפוצץ את הקיר (כמובן בלי שהוא יראה) ואז הוא יבוא לבדוק מה זה היה, בדיקה רחוקה (איפה ששברת), בדיקה קרובה (לידך מהצד שבו היה הקיר) ואז בדיקה קרובה מהצד השני, ברגע שהוא עובד לבדיקה בצד השני (הבדיקה השלישית) תרוץ דרך הקיר ששברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש שמירה מה- 25-40 אחוז ? אני בידיוק בקטע שאחרי שאני כולא את QUEEN חברה של הג'וקר (הפסיכופתית) ואז אני הולך לחפש את IVY זאת עם הצמחים...

הלכה לי השמירה ולא בא לי להתחיל חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך שמירה של 50 אחוז אחרי הקטע שאני צריך לעצור את ג'וקר מלזהם את הנהר ויש לי 3 משימות עברתי 2 ואת השלישית לא עברתי ואז פתאום הגעתי למקום שבו כל השערים נעולים ואני לא יכול לבצע את המשימה השלישית ואז היה לי בוס. הרגתי אותו ואז הלכתי לאיפה שצריך ועשיתי X ואז היה לי שם חלון כזה לשבור אז שברתי וטיפסתי למעלה ואז אני לא יודע מה לעשות למרות שבסירטונים ראיתי שכן יש F כדי לטפס למעלה. אם אתם יודעים מה לעשות תעזרו לי ואם לא אז בבקשה תשימו שמירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...