מי החליף חלק פגום ב KSP בעבר? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי החליף חלק פגום ב KSP בעבר?

IME3

Recommended Posts

אחרי ניסיון רע עם KSP ירושלים (אזור תלפיות) , אני קניתי מחשב מורכב מחנות שכונתית (המעבדה הירושלמית למחשבים) , מכיוון שביצעתי מהם רכישה של מחשב גיימינג בעלות די גבוהה אני מרגיש כמו לקוח VIP , אפעם לא עשו בעיות עם חלקים / תקלות ובאים לבדוק את המחשב בבית ולוקחים אותו למעבדה עם צריך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחרי ניסיון רע עם KSP ירושלים (אזור תלפיות) , אני קניתי מחשב מורכב מחנות שכונתית (המעבדה הירושלמית למחשבים) , מכיוון שביצעתי מהם רכישה של מחשב גיימינג בעלות די גבוהה אני מרגיש כמו לקוח VIP , אפעם לא עשו בעיות עם חלקים / תקלות ובאים לבדוק את המחשב בבית ולוקחים אותו למעבדה עם צריך .

אני גר באזור ירושלים, איפה נמצאת החנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. כנראה שאני עוף מוזר בנוף.. קניתי מKSP סניף הר חוצבים בירושלים צורב LG לפני שמונה שבעה חודשים בערך, והייתה בו תקלה.. תוכלו לראות שאפילו שאלתי כאן בפורום אודותיה (אולי הוכחה קטנה שאני לא ''שתול'' שלהם או משהו.. : http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=387374.0 . הגעתי לסניף בהר חוצבים, הטכנאי חיבר אותו למחשב שלהם, ראה שהוא אכן לא קורא ולא כותב, הלך למחסן והביא אחד חדש. אני מרגיש ממש בר מזל, שקיבלתי שירות טוב ולא עשו לי בלאגן :|. האמת היא, שאני לקוח שלהם כבר כ4 שנים, ולא נתקלתי בבעיות (טפו טפו טפו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק לפני שבוע היה לי בדיוק אתו מיקרה כמו שלך.

הלוח נדלק וכל האורות והמאווררים פעלו אך אין פוסט.

KSP טענו נגדי שזה נזק פיזי וזיינו לי את השכל על המצב העגום של הפינים (למרות שהם היו במצב תקין לחלוטין).

אצלי הלוח היה גם מבית , P5Q. יכול להיות מצב של סחורה פגומה של מצידם?...

מה גם שאיש תמיכה של לא אמר לי כלום על נזק פיזי (שאיתו דיברתי במייל והצגתי לו תמונות) ועוד כמה אנשים שיודעים על מה הם מדברים.

גם אותי הם החתימו על נזק פיזי שיגרור חוסר יכולת לתביעה, אך חתמתי למרות שאני לא הייתי דרך התשלום אז הוא לא תקף.

ועוד המוכר שם בלבל לי את המוח על איך שהוא היה ילד והיה הורס דברים וככה הוא למד וכאלה... רמאים כאלו.

ואיך שהוא סיים לנאום הוא הציע לי לוחות אחרים באתו תווח מחירים ועוד התחצף והוסיף לעיסקה שהוא חושב שאסגור איתו את ההרכבה של הלוח ה "מקצועית" שלהם. למרות שהם לא הרכיבו לי את הלדים של המארז וגרמו נזק לכמה מולקוסים והדביקו לי מדבקות מפגרות של מספרים סידוריים הם

בטוחים על טיב השירות שלהם ולמרות שהם יודעים על הפאשלות שעשו אצלי הם מציעים לי הרכבות שלהם.

ופעם אחד המוכרים שם העביר לי הרצאה שהם יכולים לתבוע אותי על כך שאני עושה להם שם רע שלא מגיע להם באינטרנט.

יש לי תראד בפורום אחר בנושא (IOPANEL).

אך אין לי ראש להילחם איתם, אני אקנה לוח אחר מחנות אחרת מחברה אחרת וככה אולי אחסוך בעיות.

אני גמרתי עם החנות הזאת. תיכננתי לעשות אצלם עוד קניות רציניות של מערכות מחשב, הפסד שלהם.

מהיום IQPC סלאש זיגזג סלאש FOX&TMS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון - חזרתי עכשיו מביקור בחנות על מנת לקבל עדכון במצב המחשב

נאמר לי שהזמינו עבורי לוח חדש ושהוא כבר הגיע ונמצא בחנות

לוח חדיש יותר שהוא הדגם המחליף

ASUS P6T DELUXE V2

שאלתי לשלומו של המחשב והאם הוא נמצא אצלהם ובאיזה מצב מפורק\שלם (כי דאגתי לכל החלקים היקרים והקירור)

נאמר לי שהוא מפורק לגמרי ואי אפשר לראות אותו

בנוסף נאמר לי שאף על פי שהלוח החדש כבר בחנות יקחו חמישה ימים עד שהמחשב יהיה מוכן

שורה תחתונה במידה והכל ילך חלק ועוד מספר ימים KSP יספקו מחשב עובד עם לוח חדש הם עשו את שלהם בצורה יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון נוסף - מאז יום חמישי 11.8 הכל באותו מצב המחשב עדיין "לא מוכן"

כבר ביום חמישי היה אצלהם הלוח החדש אבל מסתבר הבן אדם שם פוחד לבנות לי את המחשב בגלל הקירור TRUE COPPER

כמו שהוא אמר "אף פעם לא ראיתי כזה דבר"

ומה גם שיש מספר עובדים במעבדה לפי מה שראיתי אבל מסתבר שלאף אחד מהם אין את הכישורים הדרושים להרכיב קירור שהוא לא קירור סטוק

מפחדים לגרום נזק

הייתי תחת הרושם ש KSP זו חנות מחשבים אבל לא יודע תשפטו אתם לפי העובדות בשטח

קיצר ועוד הבן אדם הייתי צריך לסחוט ממנו את הסיבה הוא התבייש להגיד לי הוא הסתפק ב "עדיין לא מוכן" ומחזיק אותי שבוע כבר בלי מחשב כי הוא לא יודע להרכיב קירור

קיצר נראה לי אני יביא לו את הקירור סטוק של שהגיע עם הלוח ונראה אם הוא יתמודד

העיקר שהמחשב יהיה POST ויעבוד ואז כבר בבית נתקין את הטרו קופר

סיפור עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון נוסף - מאז יום חמישי 11.8 הכל באותו מצב המחשב עדיין "לא מוכן"

כבר ביום חמישי היה אצלהם הלוח החדש אבל מסתבר הבן אדם שם פוחד לבנות לי את המחשב בגלל הקירור TRUE COPPER

כמו שהוא אמר "אף פעם לא ראיתי כזה דבר"

ומה גם שיש מספר עובדים במעבדה לפי מה שראיתי אבל מסתבר שלאף אחד מהם אין את הכישורים הדרושים להרכיב שהוא לא סטוק

מפחדים לגרום נזק

הייתי תחת הרושם ש KSP זו חנות מחשבים אבל לא יודע תשפטו אתם לפי העובדות בשטח

קיצר ועוד הבן אדם הייתי צריך לסחוט ממנו את הסיבה הוא התבייש להגיד לי הוא הסתפק ב "עדיין לא מוכן" ומחזיק אותי שבוע כבר בלי מחשב כי הוא לא יודע להרכיב

קיצר נראה לי אני יביא לו את הקירור סטוק של שהגיע עם הלוח ונראה אם הוא יתמודד

העיקר שהמחשב יהיה POST ויעבוד ואז כבר בבית נתקין את הטרו קופר

סיפור עצוב

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון מסיים

יום שני הלכתי שוב ל KSP

המצב היה אותו מצב הטכנאי שממונה על הרכבות עדיין לא היה באופק

ואף אחד לא רצה להרכיב לי את המחשב

אז הבאתי את הקירור סטוק אבל זה לא שינה לבחור במעבדה שאמר שזה מסובך לו מידי (אשכרה ככה הוא אמר)

בסוף אמרתי לו שאני אקח את המחשב הביתה וירכיב לבד

PRO TIP: אל תדברו עם הבן אדם במעבדה לכו להוא במכירות

קיצר סיכמנו שאני לוקח את המחשב אז העובד במעבדה נתן לי לחתום על טופס שלא נגרם שם נזק פיזי למחשב בזמן שהוא היה אצלהם (סבבה)

אז אמרתי לו אחלה תביא את המחשב ואני חותם לך

הבן אדם לא רצה להביא לי את המחשב אמר תחתום על הטופס שלא נגרם שום נזק פיזי

אמרתי לו כן הבנתי תביא לראות את המחשב איך אתה רוצה שאני אחתום לך שלא נגרם נזק פיזי שאתה לא נותן לי לראות את המחשב

זה לא שינה לו והוא התעקש שאני יחתום

אמרתי לו שוב בסדר אני יחתום תביא את המחשב לראות

הוא התעלם ממני וחיכה שאני יחתום לו

פעם ראשונה שממש איבדתי שליטה וקיבלתי עצבים בחנות מחשבים עם בן אדם או בכלל באיזושהי סיטואציה

התחלתי להתעצבן ולצעוק על האדיוט "מה יהיה איתך יא יצור" "מה אתה מפגר" תוך כדי שכפות הידיים שלי מתקמצות לצורת אגרוף ומחפשות להכיר את החפץ הדומם הקרוב ולא אני לא מתכוון לראש של הטמבל במעבדה

חתמתי לו על הטופס המזדרגג ונתן לי את המחשב

הוא אמר לי שהוא לא יכול לתת לי לראות את המחשב כי הוא לא יכול לדעת אם אני יחתום לו כי יש כאלו שפשוט הולכים

בואנה איזה דבר חצוף לבקש מלקוח לחתום על טופס שלא נגרם נזק פיזי בחנות תוך סירוב להראות לך את המחשב

עד שזה מגיע לכדי עצבים וצעקות

אז מה אם יש ערסים שלא חותמים זה לא אומר שצריך להתנהג לכל קהל הלקוחות לפי הסטנדרט הזה

חנות מתחת לכל ביקורת

קיצר לקחתי הביתה והרכבתי את הלוח החדש עם הקירור המוסבך שלי והכל פיקס

אבל KSP זה פשוט סיוט והשפלה

הכרטיס מסך שלי היה באיזה שקית מסכנה של KSP כתוב עליה משהו כמו "אצלנו אתם מקבלים יותר באותו כסף"

למי שלא הבין היותר זה הקטע של ההשפלה והאונס שכולם אוהבים כל כך

אשכרה מנטליות של זיון בתחת יש שם

עושים הכל כדי לחסות את התחת הרגיש שלהם ולזיין בתחת את הלקוחות המרוצים

בחיים אני לא חוזר לשם אפילו משחה טרמית הייתי צריך לקנות ולא קניתי

מי שקונה ב KSP פשוט לא מודע

מי שמודע ועוד קונה כנראה שייך למחנה שנהנה מהשפלות לבישת בגדי עור שחורים וקבלת הצלפות באחוריים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...