כדאי לעשות מנוי ב-rapidshare? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לעשות מנוי ב-rapidshare?

Alexkmr

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין עמלות של פייפאל כשאתה משלם

רק עמלת המרה של חברת האשראי אם אתה ממיר דרכם[br]פורסם בתאריך: 1.08.2009 בשעה 21:49:54

סביר שהספק חוסם אותך.

אני עם 012 וגם לי עד לפני חודשיים היו לי בעיות.

אני עם 3 מגה.

אני לא בטוח

הרבה פעמים אני מוריד במהירות המקסימלית, לדעתי זה תלוי בקובץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנה האחרונה זה הפך להיות פשוט בלתי נסבל , הורדות היו נפסקות באמצע וחידוש ההורדה היה מתחיל את ההורדה מחדש , איטיות מחרידה שהייתה נפתרת ע"י שינוי שרתים , אני רוצה להפסיק לשלם על מנוי אבל הבעיה היחידה שכמעט ולא קיימים מקורות אחרים אמינים או פופלארים כמו rs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלשלם עוד כסף רק בשביל לקבל עוד מהירות זה מגוחך. מה זה משנה אם אתה מוריד משהו תוך שעה או תוך יום? כל עוד יש לך גישה להוריד מה שאתה רוצה ללא הגבלה, הזמן פחות משמעותי, לפחות מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלשלם עוד כסף רק בשביל לקבל עוד מהירות זה מגוחך. מה זה משנה אם אתה מוריד משהו תוך שעה או תוך יום? כל עוד יש לך גישה להוריד מה שאתה רוצה ללא הגבלה, הזמן פחות משמעותי, לפחות מבחינתי.

אז זהו אחי שזה הכי משנה שבעולם איזה מהירות אתה מוריד וכמה זמן זה לוקח , במיוחד שאתה רוצה להוריד את כל הסרטים שקיימים ברשת כמוני למשל , אף אחד לא כל כך רוצה לחכות שבוע או יותר בשביל שיירד לו איזה סרט בלוריי מעפן , זה פשוט יכול לתסכל אנשים , אני אישית ממש לא סובל לחכות עד שההורדות שלי יהיו מוכנות ויש לי דיי הרבה הורדות מחכות. אני מוריד עם חבילה של 10 מגה כרגע עם בינלאומי ולדעתי זה עדיין איטי בטירוף , בדרך כלל המהירות הממוצעת שלי בהורדה ישירה זה עד 1400 קילובייט לשנייה וזה ממש ממש לא מספיק , לא שאתה מוריד 50 סרטי בלוריי שכל סרט שוקל לך היום איזה 8.2 גיגה ומשחקים של 8 עד 14 גיגה , אם זה היה תלוי בי והיה לי עוד תקציב כבר הייתי שם את החבילה של ה- 50 מגה של , ולדעתי לעשות מנוי בראפידשר זה הכי משתלם בעולם כי רוב הקבצים היום ברשת מאוכסנים אצלהם בעיקר , אם מישהו מוריד מראפיד נון סטופ אז זה מאוד שווה , הכל תלוי בשימוש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו מהירות אתה גולש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שאני לא רואה טעם לשלם לספק צד שלישי עוד כסף. אני מצליח למלא את רוחב הפס שלי ע"י כך שאני מוריד מכמה מקורות בו זמנית, ומחכה הרבה זמן עד שדברים יורדים.

אבל אולי יש משהו במה שאתה אומר. אולי אני באמת אחזור ל3 או משהו. קשה לחזור אחורה אבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...