בעיה מוזרה מאוד עם מקלדת USB‬ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה מאוד עם מקלדת USB‬

Itzik208

Recommended Posts

שלום לכם.

ברשותי מקלדת , פשוטה.

מה שמאוד מוזר הוא שלפעמים המקלדת פשוט מפסיקה לעבוד. בדר"כ זה קורה אם אני משאיר את המחשב פתוח הרבה זמן ולא מתשמש - אח"כ המקלדת לא עובדת, אבל לפעמים זה אפילו סתם ככה, פתאום באמצע העבודה.

פעם זה היה כשהיו מחברים מכשיר אחר ליציאת אחרת במחשב, אבל בזמן האחרון שמתי לב שאפילו אם לא מחברים כלום - היא פתאום מפסיקה לעבוד.

זה לא המקלדת, אלא גם מכשירים אחרים שמחוברים לUSB, לפעמים פשוט מפסיקים לעבוד (מה שמוזר הוא שהעכבר, שגם הוא עובד על - מעולם לא הפסיק לעבוד באמצע).

אני פשוט מוציא אותה מהשקע ומכניס מחדש - ואז היא עובדת, אבל אני רוצה לדעת: מה בעצם הבעיה? וכיצד ניתן לפתור אותה?

תודה מראש!

(ולא, ביטול "אפשר למחשב לכבות התקן זה כדי לחסוך בצריכת החשמל" לא עזר לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פותח הודעה שהכותרת שלה היא: "בעיה מוזרה מאוד עם מקלדת USB‬".

ואז אתה אומר: "זה לא המקלדת, אלא גם מכשירים אחרים שמחוברים לUSB, לפעמים פשוט מפסיקים לעבוד"

אולי תתאפס על מה הבעיה באמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, צודק, אז הנה ההסבר:

כמעט תמיד, הבעיה הזאת מופיעה לי עם המקלדת.

אבל קרה לי כבר בעבר, פעם או פעמיים, שכאשר חיברתי מחדש את המקלדת ע"מ שהיא תעבוד - פתאום הסורק/מדפסת שגם הם מחוברים דרך (יציאה אחרת כמובן) הפסיקו לעבוד.

הקטע הוא שאני שם לב בעיקר למקלדת, כי זה משהו שאני משתמש איתו כל הזמן. יכול להיות שאם באמת שאר הדברים יהיו מחוברים כל הזמן למחשב, באיזשהו שלב - גם הוא פתאום יפסיקו לעבוד, לא יודע. בינתיים, הסורק/מדפסת מנותקים, וכשאני צריך להשתמש - אני מחבר אותם, ואז הם עובדים. מה שכן, כמו שכתבתי - עם העכבר, שגם הוא מחובר בUSB - זה אפעם לא קרה לי.

מקווה שעכשיו זה קצת יותר מובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...