גרסת קושחה חדשה ל-DSL-2650U של DLINK שמסופק על ידי בזק - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גרסת קושחה חדשה ל-DSL-2650U של DLINK שמסופק על ידי בזק

Cheif

Recommended Posts

הנושא קצת ישן אבל לא מצאתי סיבה לפתוח נושא חדש לאור המידע שיש כאן.

ראיתי באתר של DLINK שיש כבר גירסה 1.14 - חדשה יותר ב9 חודשים וב 4 גירסאות מהגירסה האחרונה שבזק הוציאו (1.1).

מישהו ניסה את הגירסה החדשה ?

ומה ההבדל בין גירסאות הקושחה של DLINK לעומת בזק - רק התאמה של נתונים לרשת של בזק ? זה עדיין תומך בפורטל BNET של בזק להגדרות ?

אם רק היה אפשר לעורר את בזק שיתאימו את העידכון לנתב שלהם. עידכונים בראוטרים זה דבר די חשוב, יש הרבה בעיות קטנות שאפילו לא מודעים אליהם כי קשה למדוד כל מה שקשור בראוטרים.

הראוטר הזה הופץ ביותר מ100000 יחידות בארץ - שווה להם לדאוג לדבר הקטן הזה (אחרת יצא לבזק מוניטין כמו של CREATIVE).

הלינק:

ftp://ftp.dlink.ru/pub/ADSL/DSL-2650U_BRU_D/Firmware/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

tr - 69 מערכת מעולה כשהיא עובדת בכמו שצריך

ה- tr פותחה על מנת לתת אפשרות להכנס לנתב לקוח מרחוק ללא התערבות הלקוח ושינוי הגדרות בנתב (פתיחת פורטים , הצפנה , הגדרה ראשונית וכו')

ובקשר לשדרוג קושחה - יש כלל בחיים לגבי כל מוצר - אם זה עובד אל תנגע בזה

קחו את זה בתור מוטו לחיים

יום טוב לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק היה אפשר לעורר את שיתאימו את העידכון לנתב שלהם.

אם זה לא שבור למה לתקן?

אתה נתקל בבעיות עם הנתב ?

אתה רוצה לשדרג אותו סתם כדי שיהיה מספר יותר גבוה בגרסה אצלך?

כי את זה ניתן לערוך לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים לשים את הקלישאות בצד, בואו נחזור למציאות הריאלית (שבה DLINK לא מבזבזת את משאבי החברה והמוניטין שלה בשביל לעדכן מספרים).

סתם לידיעה, אני חושב שבמהלך חיי עדכנתי מעל ל5000 פירמוורים של ציוד אלקטרוני. יש לי מושג מה זה, מי זה, מי הן היצרניות ,מי הם הצרכנים, מי הן מחלקות הRMA ואיך קובעים תנאי אחריות ומדיניות אחריות ברמה האסטרטגית והפרקטית כולל מה מחיר חוסר הידע והנסיון של המשתמש הפשוט שהחברה יכולה לשלם.

גם בנתב הקודם שלי לא היו בעיות קריטיות (לפחות כאלו של שחור ולבן), אחרי שהחלפתי לנתב הזה חווית ויכולות הגלישה שלי הכפילו את עצמן, אז אם נהיה צינים לרגע - זה באמת מוזר שמשהו השתנה בלי שהיו לי תקלות בסגנון "פועל או לא פועל", אם מישהו חושב שזה קשור רק לצבע הפלסטיק או לכמות הזיכרון - שיחשוב שוב.

התרד הזה מתנהל ברמה קצת יותר גבוה של ידע ונסיון. -אני מסכים שיש הרבה אנשים שלא מבינים" מה הם עושים "או "למה" והכי גרוע "איך" וצריך להסביר להם את התאוריות מאחורי עידכונים שונים למערכות אלקטרוניות שונות. אני גם מסכים שעניין לא מוגדר של "מזל רע" גם כן משחק פה תפקיד ומגדיל את גורם הסיכון, אבל כמו שאמרתי - התרד הזה לא נראה כמו תרד למתחילים וזו הסיבה שהמשכתי אותו. זה שאדם מנוסה עלול להסתכן בהיוולדן של תקלות חדשות - תשאיר את זה לבן אדם עצמו, יש שיטות להעריך דברים - בייחוד במוצרים שנמכרים בכמויות ענק.

ועכשיו נחזור לנושא שיש מי שהמידע שלו מעניין אותו יותר ויש מי שפחות, אנחנו לפחות בתור לקוחות יודעים שאנו מעוניינים שבזק תנסה להשאר כמה שיותר מעודכנת - בשביל להעריך את יכולות השירות והתמיכה שלהם מצד אחד - או להתאכזב מהם מצד שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור חברה כמו אם הייתי מגיע למצב בו יש לי מוצר עם גרסה יציבה

לא הייתי שדרוגים שלא לצורך

בנוסף אם כבר מצאת את הגרסה של dlink תבדוק מה היא מוסיפה לפני שתחליט לשדרג

במקרים רבים מוסיפים אופציות שלא רלוונטיות לרוב המשתמשים

אם אין שיפור ביציבות מה אתה צריך את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין שיפור ביציבות ובביצועים אני לא צריך את זה, אם יש שיפור ביציבות ובביצועים אני כן צריך את זה, אם זה יגרום לנתב להתפוצץ אז זה לא טוב לי להתקין את זה, אם זה לא יעשה כלום אז זה לא משנה אם אני אתקין או לא, אם זה יגרום לי להוציא כסף אז זה לא טוב לי להתקין את זה, אם זה יגרום לי להרוויח כסף אז אני צריך לרוץ ולהתקין את זה. אם אין לי אנטיווירוס בכלל לא טוב להכנס לאתר הרוסי של DLINK כי מי יודע אם זה האתר האמיתי, אם יש לי מערכת הכי מעודכנת ומוגנת- אז זה לא נורא אם אני אכנס לאתר שלהם.

זהו, סיימנו עם הספקולציות ?

לגבי - מה שטוב לחברות רע לצרכנים וההפך - אם כבר דיברנו על מוטו לחיים. כמובן שהסיבה היחידה של להוציא משאבים היא אם יש תקלה רצינית שתפגע ביכולת שלהם לספק שירות מה שיפגע במוניטין וכך בהכנסות או ש ... סיבה שיווקית (אהמ.. אהמ..). ואנחנו שמחים שאתה דואג לקבור את קול הצרכנים - ואפילו משקיע בכך זמן ואנרגייה (אלא אם כן יש לך סיבה טובה ( ::) ) לנהוג בצורה כלכך אנטי חברתית מבחינת אינטרסים, כי אם אין לך - אתה נוהג בצורה מאוד לא רציונלית).

אם יש לך CHANGE LOG או מידע - אז אנא פרסם אותו, מידע כזה זה המטרה של התרד הזה. בקשר לכל השאר, ההערכות, הנסיון, תחושות הבטן והאינטואיציה האישית שלך - אתה מוזמן לפתוח תרד חדש.

בואו נחזור לתרד המקורי והאינפורמטיבי שבו הגיבו נציגים של היבואן וגורואים של רשתות שדן בפירמוורים חדשים יותר של היצרן DLINK מהפירמוור האחרון אותו בדקה ושיחררה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

בזק עידכנו אוטומטית את הגירסה ל 1.15 !!

לפני שעה הלכה לי התקשורת לאינטרנט, ניכנסתי לנתב והכל היה בסדר. אחרי כמה רגעים שמתי לב למשהו מוזר שלא הסתדר לי בעין :) היו מספרים קצת שונים במסך הפתיחה שסה"כ סיפרו על גירסה BZ_1.15 שעודכנה על ידי "בכוח". גירסה זו עידכנה את BZ_1.10.

התאריך בראוטר של גירסה זו הוא ראשון ביוני 2010.

*חזרה של תקשורת האינטרנט הצריכה ריסטרט של הראוטר והמחשבים, לפחות אצלי...

מעניין אם העידכון היה "בכוח" בגלל בעיה קריטית בראוטר או חוסר התאמה מהותי למשהו שהם שינו בתשתית שלהם. סה"כ אני זוכר שאת גירסה 1.1 עידכנתי ידנית מהאתר שלהם. מעניין גם אם זה עידכן אצל כולם.

לפני שבועיים באמת היתה לי בעייה עם הראוטר, איך שהו ובצורה פיתאומית נידפק לו הפירמוור לגמריי ולמזלי אחרי קצת עבודה הצלחתי להגיע למסך שיחזור FIRMWARE ואחרי זה הכל עבד יופי (כמובן אז עידכנתי ל 1.1 שהיה זמין באתר).

לפי מה שאני רואה כרגע אין את BZ_1.15 באתר שלהם אלא רק את 1.1, נקווה שיעלו בקרוב למיקרה שמשהו בFIRMWARE שוב ידפק :).

באתר הרוסי של דילינק גירסה אחרונה היא 1.16, אבל 1.15 זה די מעודכן וגם ככה הפתיע שבזק דאגו לעידכון 8).

אין לי מושג מה השתנה, נראה שנוספו דברים לתפריטים אבל אני לא זוכר בדיוק כל תפריט, גם נראה שמשהו בQOS התווסף.

אני מניח שNET CHEIF שפתח את התרד ומכיר טוב את החומרות ידע לספר.

אני לא יודע אם עידכנו את דריבר הWIRELESS כי אין לי את הגירסה הקודמת, אבל צירפתי תמונה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמסתכלים על שידרוג קושחה בנתבים ביתיים צריך להבין שרוב האוכלוסיה שמחוברת לנתב, היא אוכלוסיה שלא מבינה מי נגד מי.

לקום בבוקר ולבקש ממנה להחליף גירסאת קושחה זה אבסורד (לא ידעתי שמשדרגים בצורה מרוחקת.).

אגב ,

ice2k , אני נתקלתי בנתבים ומתגים ששידרגו להם קושחה, והקושחה החדשה גרמה לצרות.

לא תמיד שידרוג מועיל , לפעמים מפספסים פרט קטן שיכול להרוס את כל העידכון עצמו (לצערי, אינני מפתח כך שלא אוכל להבין במדויק במה מדובר, אני מסיק את זה).

האמת, שאני חייב לתת מילה טובה לבזק,

הנתב באמת נחמד לשימוש בייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...