נהגים בישראל - דיון הוצאת קיטור - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגים בישראל - דיון הוצאת קיטור

lev-27

Recommended Posts

דן

עכשיו אתה מדבר!

עכשיו הבנתי ואני גם יכול לענות כמו שצריך שוב.

תסע גם 200, אם תנאי הדרך מאפשרים אין עם זה שום בעיה (תיכף יתחילו להגיד לך אידיוט , או שלא כי אתה אדום? )

אני לא מסנוור וחותך נהגים כמו חוליגן

אל תשכח שדקה לפני הבחור עשה לי תנוע מגונה יענו שאני יקפוץ מעל ריכבו.

אז כן זה עיצבן אותי , ואני החזרתי בדרכי שלי.

אז למה שהוא נוסע 100 בשמאל?

שאני יעקוף לימין ואז יחזור לשמאל זה יותר טוב ? (מה הייה קורה אם הייה בא לי שמה ? הייתי מת , תתא הנוסע 100 סע בימין. מה קשה בזה? )

ומי שנוסע בשמאל שיסע 200 אין אף אחד מה אכפת לי ?

ולי יש נחמד עם מנוע 1600

כשאני רואה איזה ג'יפ מאחורי מתקרב במהירות (או בכלל איזה שאני יודע שהוא יכול לפתוח את המצרעת ולעוף)

אני זז לימין עוד לפני שהוא מבקש או מהבהב.

ואז חוזר אחריו........ (אבל לא , יש כאלה שישארו בשמאל ולא ירדו ממנו , שדרך אגב שמאל אסור לנסוע שלא בעקיפה כמובן. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מר פגסוס,

נהג גרוע הוא לא בהכרח נהג שאין לו יכולת נהיגה מרשימה. מבחינתי, להגדרה הזו נכנס גם כל נהג שבאופן מודע לחלוטין הופך את הכביש לשדה קרב - וזה לא משנה מבחינתי אם הוא מתחיל או רק "מחזיר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול ללמד\לחנך נהגים זה לא מה שיעזור.. אתה תעשה דווקה אנשים יעשו לך גם.

ואני מקווה בשבילך שלא טיפול על חמום מוח שיחתוך אותך ויעיף אותך מהכביש..

כשנהגתי בגרמניה זה היה מאוד כיף.. ולא לא כל הכבישים שם אפשר לנסוע על 200, ויותר גרוע מזה שיש שם מצלמות שיצלמו אתכם גם על 50 במקום שמותר 40!

הדבר שטוב שבתמונה חייבת להופיע הפנים שלך אחרת הם שולחים מכתב שהרכב שלך בכדי שהאדם שעשה את העברה יקבל את הדוח ולא אוטומטית למי שהרכב שייך! במקום פסי האטה יש שם מין מחסומים כאלה באמצע הכביש שמצריכים אותך לעקוף אותם מה שאומר שאין לך אפשרות לנסוע 60 קמ"ש על פס האטה .. אתה חייב לנסוע לאט! וגם לא הורס את הקפיצים והנסיעה יותר נוחה בלי קפיצות מיותרות.

אני לא מבין יש כבר אנשים שחשבו על כל הדברים האלה למה המדינה שלנו לא יכולה לשלוח את שר התחבורה שלנו לחו"ל שילמד קצת דברים ויישם אותם פה!

יש כלכך הרבה הגיון בדברים שראיתי בכל מיני מקומות.. למשל חץ שמסמל לך מתי לחזור לפני הקו לבן.. מחיצות פח קטנות בקו הפרדה שמונעים מאחרים לסנוור אותך.. הלוואי והייתי שר תחבורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח זה לא כזה פשוט , במיוחד במדינה שחוטה כמו .

ואין מה לעשות , זה הדרך שלי להחזיר למי שמעצבן אותי. (אומנם זה קורה לעיתים נדירות)

אבל זה קורה , וזה הדרך שלי לפרוק את העצבים ולהחזיר.

יש אחד שיקלל וירגע , יש אחד שיצא מהאוטו לתת לו מכות , ויש אחד שיעשה לו פרנציפ כמו שהוא עושה ...

כלאחד לוקח את העצבים שלו למקום שונה ..

וכן , עין תחת עין ושן תחת שן

עשה לי (שמיותר לציין שהוא עשה ללא סיבה לחלוטין , אתה נוסע ל100 סע בימין רבק שלך זה גם יהיה יותר בטוח בישבילך!!!!!!! )

לא. הוא יתקע לי באמצע הכביש .

אז כן. אני יסנוור אותו עד שנגיע לצומת .

ואחרי שהגענו לצומת אישתו פתחה את החלון ואמרה לי שאני ילד נחמד ושאני ישמור על עצמי ...

עשיתי לה את אותה התנועה המגובה שבעלה עשה לי , וסגרתי את החלון :D

דבילי לחלוטין. אבל זה מצחיק אותי ועושה לי טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו הנה עוד אחד....

אז מה אתה ילד קטן ודביל?

(לא , אתה פשוט משחרר את הלחצים על אותו אחד , ואם לשים לו רועמת זה עושה לך טוב.. אני יגבה אותך ב100 אחוז.)

אם זה עושה לך טוב , תעשה את זה. זה מה שאני חושב.

זה עדיף מאשר לרדת ולתת לו איזה פצצה לרכב.(או בכלל לפתוח באלימות מילולית או פיזית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אתכם נוסעים על אופנוע בכבישי .

אתם לא תאמינו כמה קטנות הצרות שלכם על שלהם.

כמה שאני מסכים אם המשפט הזה, זה פשוט סיוט עד כמה האנשים מזלזלים בכל רכ ב דו גלגלי.

לא רואים אותנו ממטר (תרתי משמע) לשמחתי אני שלשום ראיתי בפעם הראשונה ביותר משנה שאני על כביש נהג שהוא זהיר ועירני בנהיגה.

עשרות פעמים נתקלתי באנשים שעושים שטויות וחוץ מהשטויות הם גם מדברים בטלפון, כמה שאני לא אוהב שוטרים (גם הם לא ממש מראים חיבה) אני חושב נמרצות להתנדב ליחידת השיטור ופשוט להחרים להם את הרכב ולפסול רשיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אתה בכלל ותבוא ותגיד לי מי ואני ?

בנתיים חברה , אני יגיד לכם מה המצב .

בנתיים אני נוהג , וימשיך לנהוג. (כי אני נהג מעולה , ולי אין שלילות ומלוים ודוחות כמו אצלכם)

ואני לא נוסע בתלאביב סירים 160

יצא לי כמה פעמים לנסוע , כשחזרנו ממסיבה והכביש הייה ריק ומאוחר בלילה .

האכיפה של החוק פה באזור הדרום ובמיוחד בשדרות היא מעולה.

והשוטרים של משטרת שדרות עושים את צעבודתם נאמנה.

כל אחד משחק לי אותה יפה נפש וכל מה שהוא יודע להגיד זה רק גוד פוסטינג ורק להספים. (מה אתה מבלבל את המוח מי שאל אותך ? )

אמרתי 160 (במקרים חד פעמיים)

עשיתם את זה כאילו אני נוסע בתוך הרחוב המשולב בשכונה שלי 120

יענו זהו עשיתם אותי מתאבד

שכל אחד ישב עם עצמו

(ואני כלב , אם כל אחד פה לא עלה מעל 120+ בחיים שלו מתישהו איפשהו גם לשניה)

ואני (נהג חוליגן שצריך לקבל שלילה מיד) כבר 4 שנים מחזיק ברישיון תקין לחלוטין......

(אני מחכה לשלב שמישהו יעצור ויאמר , רגע , אולי הוא לא כזה גרוע כמו שנשמע?

אולי העבודה שהוא נסע פעמיים 3 על 160 כשהייה כביש ריק היא לא כלכך נוראה וההוכחה הכי טובה היא העובדה שאני כבר 4 שנים בלי טיקט אפילו)

ויש גם חולערות שנוסעים 100 שהדרך מלאה בגשם ויש ערפל ובכלל צריך לנסוע 60-70 .

אז מה הם בסדר כי מותר בחוק?

אני זה ששונא אנשים שמתנהגים כמוך, ואני זה שאומר לך את האמת! אתה ואנשים שכמותך הפכו את כבישי הארץ לביזיון שהם היום.

ולא אכפת לי על כמה אתה נוסע, כל עוד אתה לא מסכן אנשים אחרים ותנאי הדרך מאפשרים את זה.

מה שכן מעצבן זה שאתה ועוד אנשים כמוך צריכים "לנקום" באנשים אחרים שלא נוהגים על הכביש כמו שאתם רוצים שינהגו זה מראה על חוסר כבוד,זלזול, ומסכן חיי אדם סתם. ולא זה לא מוציא אותך גבר זה רק מוכיח שאתה אפס!

ואני חוזר ומאחל לך שלילה כמה שיותר מהירה וארוכה, כמה שפחות נהגים כמוך על הכביש ככה יהיה לנו יותר טוב.

דרך אגב אני גר בדרום רוב חיי והמשטרה וכל אכיפת החוק פה היא בדיחה עלובה, במיוחד משטרת התנועה שחוץ מלנסות לסגור את המכסה היומית שלה של הדוחות לא שמים ז*ן על כלום, בכבישי הדרום כל אחד עושה מה שבא לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לך תתנדב למשטרה ואולי תתפוס אותי או נהגים אחרים נוסעים מהר אם כלכך אכפת לך .

זה לא שאני רוצה שינהגו כמו שאני רוצה (אני יודע את מקומי , ואני לא יכפה על אף אחד לנהוג בדרך כזו או אחרת, ואני בטח לא יגיד לאחרים מה לעשות)

מה שכן , אני ידרך על מי שמפריע לי בכביש נקודה.

ואני כן יהיה קטנוני ויציק ויסנוור ויעשה הכל למי שמפריע לי בכביש בכדי שיזוז.

ואמרתי את זה כבר.

זה דרך לפרוק עצבים.

וזה הדרך שלי.(ואני לא כופה אותה על אף אחד)

(ואני ממש ממש לא עושה את זה לעיתים תקופות)

אני עושה את זה שאנשים כמו הטמבל ההוא עושים לי תנועות מגונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית נוהג במהירות המותרת רק בגלל שאין לי עודף כסף, ואם כן היה לי עודף כסף, משטרת זה לא הגוף שהייתי רוצה לתרום להם.

זה ברור המשטרה מחפשת את השקל מתחת לפנס, ועל תרבות הנהיגה בישראל יש המון מה לדבר.

אבל שאלה קטנה לנוסעים ע"פ תנאי הדרך (כאמור 120 קמ"ש וצפונה), מתי בפעם האחרונה בדקתם את לחץ האוויר בצמיגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן , אני ידרך על מי שמפריע לי בכביש נקודה.

ועל הדרך תסכן אותך, אותו ושאר נהגים. אבל היי, הוא התחיל וזה פרנציפ.

אתה באמת לא מבין מה לא בסדר?

סע מהר, תעשה מה שבראש שלך, לאף אחד לא אכפת. שאתה מסכן מישהו מלבד את עצמך - פה מתחילה הבעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מתחילה כשאנשים סומכים יותר מידי על המערכות ברכב ובראשם הצמיגים.

שימו לב:

http://vag.wserv.co.il/forum75-heb/forum_posts.asp?TID=17711&PN=1

כשל של צמיג ב-100 קמ"ש, לא דומה בכלל לאותו הכשל ב-150 קמ"ש.

נסיעה ע"פ תנאי הדרך אומרת גם נסיעה ע"פ תנאי האחזקה של הרכב, לא מתוחזק עלול לכשול (מהצמיגים ועד מערכת תגבור הבלמים וכו') דווקא במהירויות גבוהות (בדיוק על אותו ההגיון של בדיקות מאמץ למחשב ע"מ לבדוק את יציבותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אמרתי גם את זה..

מאוד חשוב תקינות הרכב , ואם אתה עם מושכרת או משהו (רוב הסכויים שהם טובים)

אבל כמו כל דבר בעולם , גם זה מנהרס לפעמים גם מתי שלא צריך.

אין מה לעשות , והדוגמא שאתה נתת זה כבר תאונות כתוצאה מכשל ברכב או עייפות חומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...