נהגים בישראל - דיון הוצאת קיטור - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגים בישראל - דיון הוצאת קיטור

lev-27

Recommended Posts

שמור על פיך.

וכבד אותי כמו שאני מכבד אותך .אם תאה לא מסכים איתי, לא נורא , אבל אתה לא תקרא לי אידיוט!

ואם הגוז'ונים יתעייפו וישברו וגלגל אחד יצא לי מהמקום באמצע נסיעה?

נו דיי !

ואם יפול עליי קסאם?

אני מכיר את הכבישים בסביבה שלי

וממש ממש אין סכוי בעולם שמישהו יקפוץ לכביש.

ואחרי ניצנים כבר אפשר להרביץ עד שדרות ואף אחד לא יריץ לך לכביש מהסיבה הפשוטרה שאין כלום מסביב

כנ''ל לגבי הסיירים לאשדוד.

מה שאתה אומר , נכון בתוך העיר. בדוך העיר באמת צריך לנסוע 40-50

ושמה באמת מישהו יכול לקפוץ לך לכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ז ה הכי כייף בעולם להחזיר למי שמעצבן

כביש אשדוד אשקלון , אני נוסע לי לתומי , 120 בנתיב השמאלי..

אני מגיע לרכב (פווווווווווווווווווווווזה) מהבהב לו היבהוב לזוז לימין ( הימין ריק אמפטי נדה , יש רק משאית אולי איזה חצי קילומטר מאיתנו)

הוא? לא יזוזזזזזזזז

לאלא

לא לא

עברתי לימני

חזרתי לשמאלי

בלי וינקר , ואיך שנכנסתי לו לנתיב בום ברק בלמתי ל80 ומשהו!

והמשכתי לנסוע.

מקרה אחר

אותו עיקרון

אני רוצה לעקוף הבן כלב לו נותן ועוד מוציא לי את היד מהחלון ועושה לי תנוע כזאת של '' תנתר מעל הרכב שלי ואז תהייה לפניי)

כל הדרך אני עם אור גבוהה

מטר אולי קצת יותר מרחק בנינו

אני דבוק לו לתחת שני גלגלים מחוץ לכביש (כדי שהשמאלי שלי יהיה על המראה הימנית שלו)

וכל הדרך עד לצומת אשדוד(שהייתה כ7 דקות משמה)

ואני עושה וימישיך לעשות את זה לכל מי שיתנהג ככה בכביש

שאני רואה אוטו מאחורי ואני בשמאל גם אם אני יתקע בימין אני עובר

חבל שלא שללו לך את הרשיון, אבל בקצב הזה כנראה שזה יקרה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכף 4 שנים

בקושי ד''וח אחד.....על חגורה!

צר לי לאכזב אבל ניראה לי שלא תהייה לי שלילה לעולם.

סעו בזהירות חברה .

אז זה רק מראה כמה האכיפה באזור שלך חלשה.

בכל זאת אני לא מאלה שאומרים לך לנסוע 90 , אבל עדיין 160 זו מהירות מאוד מוגזמת לכבישי לנסוע 120 מקסימום 130 זו לדעתי מהירות מעולה בהתחשב בזה שישראל זה לא מקום כזה גדול שצריכים לנסוע מהר כדי להגיע למרחקים כמו בגרמניה.

מי יתן וותסע במהירות הזאת ותכנס בבור בכביש , מה שמאוד נפוץ בכבישי .

ואז נראה מה יהיה לאוטו שלך להגיד עליך ;) בעיקר לבולמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזאת קלישאה.. אבל אל תהיו צודקים, תהיו חכמים.

לב, ברגע שראית את המכונית נכנסת לנתיב השתלבות, היית צריך לעבור לנתיב השמאלי. היית נמנע מלהתעכב. חוץ מזה קצת אדיבות לא תזיק..

תמיד צריך להסתכל קדימה. להתייחס לכל נהג כעבריין תנועה בפוטנציה.

"להחזיר"?? תתבגרו.. אתם מסכנים את עצמכם ואת הסביבה.

צודק ב-100%. הבעיה מתחילה כאשר אידיוט מסנוור אותך מאחורה ומנוע אפשרות לבצע החלפת נתיב מהירה ובטוחה.

תגידו שווה להתקין כזה דבר ברכב:

http://www.hornblasters.com/video.php

צופר רכבת מיוצר בארצות הברית. נראה מאד שימושי. תמיד אמרתי שאם כבר צופרים צופרים חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית, נהגים מטומטמים גרועים יותר מנהגים מניאקים שעושים דווקא; למה שהאחרונים עושים עוד איכשהו אפשר לצפות מראש ולהערך בהתאם. מצד שני, כאשר לפניך יש מטומטם שבטוח שהוא לבד על הכביש - זה מתכון בטוח לצרות. איתות? לא צריך. לפחות לטרוח לוודא שהנתיב לידך פנוי ושאף אחד לא בא מאחורה? לא צריך. כבר ראיתי נהגים שמחליטים ברגע האחרון שהם צריכים שמאלה ולא ימינה וחותכים את כל ארבעת הנתיבים (בצומת מרומזר, כאשר האור ירוק), ולמדתי על בשרי שמסתבר שאין לי זכות קדימה בנתיב שלי יחסית לרכב שבא מהנתיב ליד שבכלל נמצא במצב עמידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ הגברים נוהגים יותר גרוע מנשים... היום בבוקר כמעט דרסו אותי על מדרכה שמרוחקת מהכביש 50 מטר... הנהג האידיוט פשוט החליט שמותר לו לקצר את הדרך לחנייה דרך המדרכה... השריטה עם המפתחות הגיעה לג'יפ שלו.

עוד דבר שקשור לנושא-

http://www.youtube.com/watch?v=mxxXXxuCNq0

"שמתם לב לכך שכל מי שנוהג לאט יותר ממכם הוא אידיוט וכל מי שנוהג יותר מהר מכם הוא מניאק? אז איך אנחנו מצליחים להגיע ממקום למקום עם כזאת כמות של מניאקים ואידיוטים על הכביש..??"[br]פורסם בתאריך: 27.07.2009 בשעה 10:53:16

צודק ב-100%. הבעיה מתחילה כאשר אידיוט מסנוור אותך מאחורה ומנוע אפשרות לבצע החלפת נתיב מהירה ובטוחה.

תגידו שווה להתקין כזה דבר ברכב:

http://www.hornblasters.com/video.php

צופר רכבת מיוצר בארצות הברית. נראה מאד שימושי. תמיד אמרתי שאם כבר צופרים צופרים חזק.

ניראה לי שהצופר עובר את רמת הרעש המותרת. ידיד שלי קיבל קנס על צופר חזק מידי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור נהג חדש (אתמול עברתי טסט, הרשיון הזמני עדיין לא אצלי אפילו..) אני חייב לומר שכל העסק מאוד בעייתי.

שימו לב מה קרה פה, כל אחד קובע לעצמו את החוקים, אחד אומר שמותר 150 כל עוד אין אף אחד, אחד אחר אומר שהוא יסנוור "דווקא" בחורה שסינוורה אותו, אחד אחר יעקוף מישהו מימין כי הוא הפריע לו לנסוע על 120 ואני בטוח שלכל אחד מכם (עוד מעט אני אוכל להגיד "מאיתנו" :D ) יש דרך נהיגה שונה. וזו בדיוק הבעיה.

חבל שלא כולנו נוהגים לפי החוק... ככה היו הרבה פחות תאונות :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מגיע לרכב (פווווווווווווווווווווווזה) מהבהב לו היבהוב לזוז לימין ( הימין ריק אמפטי נדה , יש רק משאית אולי איזה חצי קילומטר מאיתנו)

הוא? לא יזוזזזזזזזז

לאלא

לא לא

עברתי לימני

חזרתי לשמאלי

והמשכתי לנסוע.

מקרה אחר

אותו עיקרון

אני רוצה לעקוף הבן כלב לו נותן ועוד מוציא לי את היד מהחלון ועושה לי תנוע כזאת של '' תנתר מעל הרכב שלי ואז תהייה לפניי)

כל הדרך אני עם אור גבוהה

אני דבוק לו לתחת שני גלגלים מחוץ לכביש (כדי שהשמאלי שלי יהיה על המראה הימנית שלו)

אתה פשוט אפס.

בגלל אנשים כמוך תרבות הנהיגה בארץ היא כמו שהיא, בגלל שכל אחד רוצה להוכיח שהוא יותר מהיר, יותר חזק ומעל לכל להראות שלו יש את הז*ן הכי גדול ולצאת גבר.

אבל לא, זה משיג בדיוק את התוצאה ההפוכה זה סתם מראה עד כמה אתה מסכן. חוץ מלסכן אנשים אחרים אתה לא משיג כלום, ואני מאחל לך ולכל אלו שנוהגים כמוך שלילה כמה שיותר מהירה וכמה שיותר ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא? לא יזוזזזזזזזז

לאלא

לא לא

עברתי לימני

חזרתי לשמאלי

והמשכתי לנסוע.

מקרה אחר

אותו עיקרון

כל הדרך אני עם אור גבוהה

בגלל אנשים כמוך כבישי נראים כמו שהם נראים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אני "הילד הפוזאיסט" שכולכם קוראים לו..

אבל האמת? שלא..

אני אוהב מכוניות בצורה מטורפת ובשבילי זה לא רק כלי שמגיע מנקודה 1 לנקודה 2.

הוצאתי רשיון חודש אחרי שהתאפשר לי ומאז אני נוהג כמעט כל יום כמה פעמים ביום.. מאז יש לי פרטי.

אני משתדל מאוד לשמור על חוקים עוצר תמיד, נותן זכות קדימה ואין מצב שאסע באדום..

אבל אני כן אסע מהר..כשאפשר.. וכן אני אוהב להדביק דוושות ברמזור ולהעלם, בעיקר שאני לבד. אני אף פעם לא אשחק עם אנשים משחקים של דווקה

ולעשות בכוונה, אם אני רואה מישהו טמבל אני נותן גז ומתרחק..אם אין לי אפשרות אני האט.

איכפת לי מהאוטו שלי ואני לא אסכן אותו או אנשים אחרים.

6 שנים רשיון ויש לי דו"ח אחד על אין כניסה שזה בכלל היה שלט חדש במקום שהייתי רגיל להכנס אליו ודפקו לא רק אותי שם.

עשיתי שתי תאונות קטנות שרק אני הייתי מעורב בהן.. אחת עץ נמוך שלא ראיתי בלילה על מהירות 20 קמש והשניה החלקתי לתוך כיכר בגשם הראשון והתפוצץ לי צמיג מהמדרכה..גם בזה נסעתי לאט.

בארץ יש מכוניות מאוד חזקות עם מנועים מוגדשים וגם כאלה עם הרבה מעל ל200 כ"ס.. בשביל מה צריך אותם? הרי גם ככה לא נוסעים פה יותר מ120 לא? חח

יש אנשים שלא יבינו לעולם את התרבות הזו ובשבילם אלה רק פוזאיסטים שנוסעים מהר ומסכנים את כולם..

במקומות שלא יודעים בארץ יש תחרויות לא חוקיות שאנשים מתחרים לפעמים בכבישים.. אנשים נוסעים 200! איכשהו אין הרוגים.. אין תאונות.. כלום לא שומעים על זה! מוזר לא?

אם אתם רוצים תרבות נהיגה שהכנסת תאשר חוק מוטורי בארץ! אף אחד לא ביקש כסף אנשים מוכנים להשקיע ..רק שיאשרו את החוק.

דבר שני שמשטרה תפסיק לחפש רק אלה שנוסעים מהר.. שתתפוס את אלה שלא שומרים מרחק או חותכים וכאלה שדופקים ברקס ל50 בכביש של 100 ואני רואה את כל המכוניות בורחות לצדדים.. אלה האנשים שגורמים לתאונות!

טוב אני אלך להרגע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט אפס.

בגלל אנשים כמוך תרבות הנהיגה בארץ היא כמו שהיא, בגלל שכל אחד רוצה להוכיח שהוא יותר מהיר, יותר חזק ומעל לכל להראות שלו יש את הז*ן הכי גדול ולצאת גבר.

אבל לא, זה משיג בדיוק את התוצאה ההפוכה זה סתם מראה עד כמה אתה מסכן. חוץ מלסכן אנשים אחרים אתה לא משיג כלום, ואני מאחל לך ולכל אלו שנוהגים כמוך שלילה כמה שיותר מהירה וכמה שיותר ארוכה.

ומי אתה בכלל ותבוא ותגיד לי מי ואני ?

בנתיים חברה , אני יגיד לכם מה המצב .

בנתיים אני נוהג , וימשיך לנהוג. (כי אני נהג מעולה , ולי אין שלילות ומלוים ודוחות כמו אצלכם)

ואני לא נוסע בתלאביב סירים 160

יצא לי כמה פעמים לנסוע , כשחזרנו ממסיבה והכביש הייה ריק ומאוחר בלילה .

האכיפה של החוק פה באזור הדרום ובמיוחד בשדרות היא מעולה.

והשוטרים של משטרת שדרות עושים את צעבודתם נאמנה.

כל אחד משחק לי אותה יפה נפש וכל מה שהוא יודע להגיד זה רק גוד פוסטינג ורק להספים. (מה אתה מבלבל את המוח מי שאל אותך ? )

אמרתי 160 (במקרים חד פעמיים)

עשיתם את זה כאילו אני נוסע בתוך הרחוב המשולב בשכונה שלי 120

יענו זהו עשיתם אותי מתאבד

שכל אחד ישב עם עצמו

(ואני כלב , אם כל אחד פה לא עלה מעל 120+ בחיים שלו מתישהו איפשהו גם לשניה)

ואני (נהג חוליגן שצריך לקבל שלילה מיד) כבר 4 שנים מחזיק ברישיון תקין לחלוטין......

(אני מחכה לשלב שמישהו יעצור ויאמר , רגע , אולי הוא לא כזה גרוע כמו שנשמע?

אולי העבודה שהוא נסע פעמיים 3 על 160 כשהייה כביש ריק היא לא כלכך נוראה וההוכחה הכי טובה היא העובדה שאני כבר 4 שנים בלי טיקט אפילו)

ויש גם חולערות שנוסעים 100 שהדרך מלאה בגשם ויש ערפל ובכלל צריך לנסוע 60-70 .

אז מה הם בסדר כי מותר בחוק?

עריכה:

wrecker

אני מתאר לעצמי שאתה כמוני וכרוב הנהגים.

תעצור באדום עצור בעצור תן קדימה תמיד סתכל מראות

וינקרים לעשות הכל כשורה , ושיש אפשרות

תן קיק , למה לא?

לא...... כי עצם זה שאתה נוסע ונותן קיקים פה ושם

אתה חוליגן

אתה חולרע

וזה אוטומטית גם עושה אותך בעניי הפורום אחד שלא מאותת

לוקח פניות ב50 ובטח גם שותה אלכוהול שאתה נהג.

(הבעיה פה היא הכללה וזה בעיה גדולה של הישראלים , אמרת שאתה נוסע פעם פעמיים ביום ולפעמים נותן כמה קיקים)

זה צייר אותך כרגע כ:

חוליגן עם סובארו B4 שחורה

מסתובב עם מוזיקה שותה אלכוהול כמו מטורף , ובקיצור , רוצח.)

ואני יוסיף עוד משהו לפני שאני פורש מהדיון הזה סופית.

אני לא מאותת ,נוסע לאט, שומר על הרכב ,ובכלל מציית לחוקי הכביש כי באמת אכפת לי ממישהו על הכביש או מהחוקים של מדינת .

מדינת יכולה להעלם כלא הייתה מבחינתי.(אני נוסע כחוק כדי לשמור על עצמי)

ואני זוכר לשים חגורה , לא לשתות , ושיש אמא שמחכה לי בבית.

אני מאוד מקווה שכולם פה ינהגו בצורה טובה ,

וימשיכו להנות בזכות הרישיון והרכב שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני מחכה לשלב שמישהו יעצור ויאמר , רגע , אולי הוא לא כזה גרוע כמו שנשמע?

אולי העבודה שהוא נסע פעמיים 3 על 160 כשהייה כביש ריק היא לא כלכך נוראה וההוכחה הכי טובה היא העובדה שאני כבר 4 שנים בלי טיקט אפילו)

תסע גם 200, אם תנאי הדרך מאפשרים אין עם זה שום בעיה.

אבל עצם העובדה שאתה מסנוור נהגים בכוונה, או חותך אותם ובולם, ועוד מתגאה בזה - מעידה על מחדל חמור של משרד התחבורה, שנתן לך רשיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...