נהגים בישראל - דיון הוצאת קיטור - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגים בישראל - דיון הוצאת קיטור

lev-27

Recommended Posts

למי נמאס מאידיוטים ישראלים על הכביש? לי!!! לפני חצי שעה הקפצתי חבר מהעבודה לבית. נסיעה של רבע שעה. ברבע שעה כמעט שברתי את המראה ברכב מרוב עצבים. אני נוסע בכביש ישר בתוך העיר כביש של 70. אני נמצא בימין ואחרי צומת יש נתיב בימין הנהג שמתמזג לתוך הנתיב הראשי. קיצר אני נוסע בסבבה ופתאום איזה אידיוט קופץ לתוך הנתיב שלי בלי לאותת. לא מאותת מילא, אבל לפחות תלחץ על הגז יא חתיכת מפגר. אבל לאאאאאא בואו ניסע על 50 בכביש של 70. אני מתחיל עקיפה, מסתכל במראה ואיזה בת אלף זונות מסנוורת אותי. למה כל כך קשה לא להדליק אורות גבוהים בפאקינג נסיעה עירונית?!?! למה?!?!?! אני מרוב עצבים לוחץ בעדינות על ברקס, נכנסה מאחוריה ומתחיל לסנוור אותה. דווקא. איך מרגישים?! כיף?! היא מנסה לברוח, אני לוחץ על הגז וממשיך לסנוור אותה. בסדר יצאתי בהמה ישראלית, אבל ראבק יש גבול.

לא נמאס לכם מבהמות ישראליות אגואיסטיות שדופקות את החניות הכי גרועות שרק ניתן לדמיין? תופסים חנייה נכים ו/או זורקים את הפחית באמצע בין שתי חניות. אחד תופס שתי חניות ובגלל אידיוט ישראלי מגעיל שלא שם קצוץ על אחרים נהגים אחרים נאלצים לחנות גרוע. בגלל אידיוט אחד מאבדים אוטומטית חמש מקומות חנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

.. נהג חדש אה? :P

האמת כן. הוצאתי רישיון לפני חצי שנה בפועל נוהג שלושה חודשים. לא נהגתי בכלל בתקופת המלווה. שאני לא אתחיל לרשום מה אני חושב על החוק האידיוטי הזה שגורם ליותר נזק מתועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק של המלווה מבורך ויש להאריך את התקופה לחצי שנה, אבל מי שלא יכול לנהוג בתקופה הזאת כי אין לו בן משפחה שיכול לשמש כמלווה צריך לבטל לו את תקופת המלווה אך להתנות את זה בקורס נהיגה מתקדמת או משהו בסגנון.

*אני נהג חדש, רישיון מעט פחות מחצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה בדיוק הוא מבורך? מה התועלת בכזה חוק? מלווה לא יכול לבלום, לא יכול להסיט את ההגה. בנוסף, יעילות החוק תלוייה מאד ברמה של המלווה. אבא שלי אכל לי את המוח בימים הספורים שהוא יכל לשבת איתי ברכב, אבל יש מספיק הורים ערסים שמשפיעים לרעה על הנהג. ואם אין מלווה לא ניתן לנהוג. אפשר, אבל אז הנהג מסתכן בשלילה אוטומטית, קנס, משפט, תיאוריה, טסט ואיפוס תקופת נהג חדש. אז יש אנשים שלא נוהגים בגלל החוק שלושה חודשים. איזה תועלת קיבלתי ממנו? כלום. רק נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא חוק טוב אבל לא צריך להאריך אותו לחצי שנה.

כי במקרה כזה אנשים כמו זה שמעליך ישימו את הרשיון במגירה לא ל3 חודשים, אלא לחצי שנה.

ואני לא רוצה להיות על הכביש ביום שהם יעלו עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק אולי יכול לרסן במידה מסויימת איזה פרחח פוזאיטסט בן 17. נגיד. אני הוצאתי רישיון בגיל 23. למה אני צריך לנסוע עם מלווה? אני לא ילד, אני מבין את הסכנות על הכביש, אני מבין שרכב זה אמצעי תחבורה שלא נועד למשחקים ופוזה. מה הקטע? תגבילו את המלווה לגיל מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא חוק טוב אבל לא צריך להאריך אותו לחצי שנה.

כי במקרה כזה אנשים כמו זה שמעליך ישימו את הרשיון במגירה לא ל3 חודשים, אלא לחצי שנה.

ואני לא רוצה להיות על הכביש ביום שהם יעלו עליו.

אמרתי כבר, מי שאין לו בן משפחה שיכול לשמש כמלווה יהיה פטור ויצטרך לעשות קורס נהיגה מתקדמת. אפשר לפתח את זה עוד, למשל להגביל את האנשים שיכולים להיות מלווה לנהגים עם מינימום עבירות תנועה, ככה שלא כל מטורף שלוחץ על הגז ברגע שהרמזור מתחלף לכתום וכמה שניות אחר כך הוא כבר על 120 קמ"ש יוכל להיות מלווה.

החוק אולי יכול לרסן במידה מסויימת איזה פרחח פוזאיטסט בן 17. נגיד. אני הוצאתי רישיון בגיל 23. למה אני צריך לנסוע עם מלווה? אני לא ילד, אני מבין את הסכנות על הכביש, אני מבין שרכב זה אמצעי תחבורה שלא נועד למשחקים ופוזה. מה הקטע? תגבילו את המלווה לגיל מסויים.

אתה אולי כן, אבל תאמין לי שלא חסרים גם בני 23 ויותר שנוהגים כמו מטורפים, בין אם הם נהגים חדשים או ותיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד. בטסט הראשון היה לי בוחן זבל וגם הייתי לחוץ רצח, בטסט השני היה לי בוחן מותק ולמרות שהייתי לחוץ בגלל שהבוחן היה נחמד לא עשיתי פאשלות ועברתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...