מעוניין לקנות 360 - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות 360

Judas Iscariot

Recommended Posts

חס וחלילה שכחתי.

הדיונים שלי הם כמו ילדיי, אני שונא את כולם בדיוק באותה מידה.

אני עדיין מתלבט, PS3/360, יד שנייה/יד ראשונה... וזה גם לא ממש דחוף לי(brutal legend עוד לא יצא כאמור), אמורה להגיע איזו ירידת מחירים בחודשים הקרובים? לא דחוף לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר דנו על ה SLIM הזה בכל העולם.

כרגע יש את הרושם לרוב האנשים שמבינים עניין שמדובר בסתם זיוף או איזה קונספט.

לא ברור איך יכולה למזער עם הטכנולוגיה שיש לה כרגע את הכל לאריזה כל כך קטנה ולקבל מכשיר שלא יישרף מחום.

מה גם שהמכשיר נראה ממש זול ופשוט מידי כדי להיות מוצר אמיתי של (זו כבר דעתי האישית).

לגבי ירידת המחיר -

סוני בסה"כ הודיעה שהיא הצליחה לצמצם את עלות הייצור בצורה משמעותית (אני חושב שמדובר ב 70% מהעלות המקורית בהשקה) ולא בטוח שהם יעבירו את ההוזלה הרצינית הזו ללקוח הסופי (לפחות לא בהוזלה כל כך משמעותית). הם מכרו את המכשיר כמה שנים בהפסדים ואולי הם רוצים להתחיל לגזור קופונים של רווח כדי לנסות לפצות..

קחו בחשבון שגם אם תהיה הוזלה, זה ייקרה עוד כמה שבועות ואז עוד תקופה של בטח לפחות חודש חודשיים עד שזה יחלחל לארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי PS3, שים לב כי סביר להניח שאוטוטו תוכרז גירסת סלים וכן זה יביא להוזלת מחיר.

http://www.engadget.com/2009/08/04/sonys-playstation-3-slim-to-debut-august-18th-at-cologne-gamesc/

יש גם את המקרה של מגרמניה:

4bc1012912a002c8a86d2210_L.jpg

הצלחתי למצוא את התמונה הזאת ממש לפני שמחקו אותה מאמזון כמו כן את המוצר.

PS3 SLIM בסופו של דבר ייצא, ואיתו תבוא הורדת מחיר משמעותית, כמו כן כנראה תמיכה לאחור בPS2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...