קירור לכרטיס hd4870x2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור לכרטיס hd4870x2

skullfacer

Recommended Posts

היום שיחקתי ככה בכיף קול אוף ג'רוז 2 שיחקתי שיחקתי פתאום שמעתי תמאורר של הכרטיס עולה ל100 אחוז הבנתי ישר שהטמפ' מאוד גבוהה מיזערתי תמישחק ניכנסתי לממשק של ATI וראיתי תטמפ' על 87 מעלות והוא פלט לי כמות חום לחדר משהו מטורף אז ככה \

החלטתי לרכוש תקירור החדש של AC זה שהוציאו לכרטיס שלי אני מינסיון יודע שהקירורים שלהם מעולים יש לי עוד כרטיס שמורכב עליו של AC ואני מאוד מרוצה

עכשיו אני רוצה לקנות אותו בישביל להוריד תטמפ' שלו ומהר בשביל להאריך את חייו של הכרטיס וגם בשביל יותר שקט למה מכול המחשב שומעים רק תכרטיס מסך וזה משגע אותי

אז רציתי לשאול אותכם אם זה שווה לקנות תקירור הזה ולאבד תאחריות ? תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הקירור AC מעולה... ועדיף בהרבה מהקירור סטוק של ATI...

אתה לא תאבד את האחריות, במידה ומשהו יקרה בעתיד לכרטיס פשוט תחזיר את הקירור המקורי... ( אף אחד לא צריך לדעת שהחלפת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

*הקפצה*

אוקי אני יודע שעבר הרבה זמן פשוט לא היה לי זמן ללכת לקנות תקירור אז היום הלכתי לKSP בראשון לציון קצת נתקעתי שם ביגלל שאיזה בנאדם חמוד שלך להם סוס טרויני למחשבים חח אז אפשר להגיד בשמחה שרכשתי היום תקירור Artic cooling Accelro hd4870x2 עכשיו אני לא בבית אז תחכו עוד כמה ימים בסבלנות שאני יחזור לבית ואני ירכיב תקירור וברור שאני יעלה לכם תוצאות של הקירור בנתיים מהקופסא הוא ניראה מדהים וגדול במימדים אלוהים ישמור

לבנתיים עד שאני יחזור לבית שהיה לכולכם חג שמח ושנה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי של , מגניב.

היום ראיתי קירור למעבד זה- SpinQ CPU Cylinder Heatsink Cooler -מזה ענק,מפלצת,הוא והמעבד ידברו דיבורים בשקט

הוא דווקא לא כזה טוב ביחס למחיר שלו!

אבל הקירור לכרטיס מסך שקנה פותח הדיון, באמת איכותי ונותן תמורה מעולה(:xyxthumbs:) למחיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון חח תיקרא לי יוני וכן הוא בס''כ הכול עלה לי 220 שקל אני כבר מת להרכיב אותו לפחות עכשיו יהיה לי קצת שקט מהקירור של הכרטיס למה הקירור סטוק רועש לא טוב וזה כמה ימים אני נוסע הביתה ואני יעדכן אותכם בכול השלבים של ההרכבה ותוצאות :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש (:

והעיקר, תשחק משחקים כל עוד נפשך בך !

חחחח...יש לך כזה כרטיסס..תנצל אותו עד הסוף!

כמו שהרבה אנשים אומרים, הלוואי ע-ל-י-י! חחח

תעדכן בתוצאות מבחני המאמץ והרעש למינייהם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...