המחיר של ה2209WA ירד מתחת ל1400, מה זה הביזיון הזה??? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחיר של ה2209WA ירד מתחת ל1400, מה זה הביזיון הזה???

דנדן

Recommended Posts

לפי החוק אתה צריך לקבל מסך במחיר הקרוב ביותר' date=' כל עוד אינו יורד מרמת המוצר הפגום.

[/quote']

לפי איזה חוק? ואיך אתה מגדיר את "רמת המוצר הפגום"?

בפועל, הניסיון מראה, ש-DELL משתדלים לא לתת מסך TN במקום IPS/VA. לראייה, ניסו להחליף 2007WFP שלא ניתן היה להשיגו ב-2209WA. יכולים גם לעשות שדרוג ל-2408WFP. השאלה היה מה יקרה במקרה ההיפותטי שלא יהיה ל-DELL אף מסך איכותי בקו מוצריה ברגע נתון.

ודרך אגב' date=' מתי פרסמו שהוא יורד מקו הייצור?

[/quote']

היה פה אשכול על זה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=420137.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי כח לחפש את החוק כרגע

אבל אם תשים לב, בכל תקנון נורמלי יש לך את המשפט הבא

"מוצר תקול אשר הופסק ייצורו או לא ניתן לספק אותו תוך זמן סביר, רשאית פנדה או לחילופין היבואן, לתת מוצר זהה שווה ערך וביצועים של חברה זהה או מוצר מתקדם יותר של אותה חברה או חברה זהה."

אף אחד לא ישים את המשפט הזה אם הוא לא חייב.

רמת המוצר הפגום היא רמת מחיר/ביצועים, כלומר לא יכולים לתת לך פאנל נחות יותר, כי פאנל נחות יותר נותן ביצועים פחות טובים.

במקרה שלא יהיה לDELL שום מסך איכותי אחר, כנראה יוצא או החזר כספי של המוצר (לא יודע לפי איזה ערך) או מוצר של חברה אחרת.

ובנוגע לדיון השני, איך טוענים שהיצרני הפאנלים לא עומדים בדרישות, ובמקביל טוענים שLG הולכת למכור מסכים עם הפאנל הזה בקרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני טוען הוא שההגדרה ל"מוצר זהה שווה ערך או ביצועים" אינו מוגדר מספיק טוב. לפעמים היצרן (DELL במקרה זה) יכול לטעון שמוצר Y, בעצם העובדה שהוא מחליף את מוצר X בקו המוצרים שלהם, מהווה תחלופה "שוות ערך", ובהיעדר קריטריונים ברורים, הויכוח איתם על כך שה-2009W (לדוגמה) אינו מהווה תחלופה הוגנת ל-2007WFP בגלל עניין הפאנל, יכול להיות ארוך ומייגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו הקטע עם האחריות זה חטרה, לי היה מסך של סמסונג עם DVI 1:8000 ניגודיות ו2MS והתקלקל המסך והביאול לי איזה מעפן בלי DVI ניגוניות איזה 1:800 ואמרו לי שבגלל שעבר זמן הערך של המסך שהיה לי ירד, הם נותנים מסך לפי המחיר לא בזמן הקניה אלא כשהמסך התקלקל. לפחות הבעלים של החנות חבר של אבא שלי אז החזרנו את המסך וקיבלנו FLATRON L197WH שהוא אפילו יותר טוב מקודמו. זה רק דגם ספציפי של שלא תחשבו שאני מזלזל זו החברה הכי טובה לדעתי למסכי מחשב. אם האחריות זו הדאגה אז אין מה לדאוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אז רק שתדע שאתה פרייאר...

אם המסך של סמסונג, וקיבלת מסך של משמע שקיבלת מסך של יבואן אחר, וזה מוזר כי מסכי מחשב מקבלים אחריות מהמעבדה של היבואן ולא מהחנות עצמה.

וברגע שאתה מממש אחריות מול הגוף המתאים, ולא מול חנות מחשבים פרטית שנמצאת באיזשהו חור, אתה תקבל את האחריות שאתה אמור לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה שדל מפסיקים לייצר אותו. אני קונה מחשב חדש באוגוסט ולא הייתי מתנגד להחליף את ה19" CRT שלי ב2209WA. שרציתי להחליף אותו לפני כמה חודשים כל האופציות שלי היו מסכי TN שהViewSonic P97f+ שלי אכל בלי מלח בכל מה שקשור לצבעים ובהירות, אבל לא בגודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסקאי פי סי מוכרים אותו ב-1380 ש"ח!!!!

נראה לי יש פה מלחמת מחירים, ולכולם זה טוב :xyxthumbs:

מי שרוצה מסך 22" איכותי זה בהחלט מסך בשבילו, לא משנה מהיכן יקנה העיקר לא ישלם מעבר למחירים פה 1388-1399 ש"ח

אני חושבת שאני יאמץ אחד, ואני אביית אותו לי ה-2007FP שלי, אבל עניין ההבדל רזולוציות מעצבן שיש הבדל בין הדל 20" ל-22".

רק תבדקו פיקסלים וכו' וכל מה שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...