זה נראה לכם מפרט הגיוני?! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה נראה לכם מפרט הגיוני?!

argaman_bergman

Recommended Posts

לדעתי מי שמספיק קמצן, ולא מעניין אותו כלום חוץ מהמחיר עד הרמה שהוא יקנה כזה מחשב בלי לשאול מישהו שטיפה מבין ויסביר לו במה מדובר - מגיע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מי שמספיק קמצן, ולא מעניין אותו כלום חוץ מהמחיר עד הרמה שהוא יקנה כזה מחשב בלי לשאול מישהו שטיפה מבין ויסביר לו במה מדובר - מגיע לו.

האמת היא שאבא שלי פנה אלי עם המפרט ושאל אם אני חושב שהוא טוב. אחרי שחשכו עיניי, באתי לכאן כדי לברר האם הן חשכו לשווא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חבל שיש לי לוח אחר מהסדרה... דווקא עושה את העבודה מצויין

רק בשביל לבדוק בניתי מפרט דומה ויחסית לזה שיש למחשב חוקי המחיר דווקא נחמד (חבל רק שמהארז סוג ג')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות הללו מיועדים למחשבים קטנים במיוחד, שאמורים להיות שקטים עם צריכת חשמל נמוכה ושימושים מינימליים. מי שמצפה להריץ על זה מעבר לXP / WIN7 ואופיס יתאכזב קשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חבל שיש לי לוח אחר מהסדרה... דווקא עושה את העבודה מצויין

רק בשביל לבדוק בניתי מפרט דומה ויחסית לזה שיש למחשב חוקי המחיר דווקא נחמד (חבל רק שמהארז סוג ג')

איפה אתה רואה מארז בכלל? אני לא רואה והתמונה בדרך כלל זה רק להמחשה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתה אמיתי? מתי ראית אי פעם שמציינים מארז וספק במפרטים של חנויות "עממיות"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות הללו מיועדים למחשבים קטנים במיוחד, שאמורים להיות שקטים עם צריכת חשמל נמוכה ושימושים מינימליים. מי שמצפה להריץ על זה מעבר לXP / WIN7 ואופיס יתאכזב קשות.

:lol: ... בולשיט מוחלט... מדובר על מחשב שהוא בגדול מבוסס כמו כל נטטופ על , והם דווקא עובדים די טוב

אני עושה מניח שהם לא מטומטמים לגמרי, כמובן שזה יהיה מארז סוג ג' עם ספק סוג ד'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר לרדת ל 3.11 או לשיא הטכנולוגיה Ms-dos [br]פורסם בתאריך: 20.07.2009 בשעה 01:04:59

נו מה אתה אמיתי? מתי ראית אי פעם שמציינים מארז וספק במפרטים של חנויות "עממיות"?

תמיד מציינים שזה מארז מהודר עם כריות אוויר ומערכת ABS וכו' אא כן שכחתי בתוספת LED POWER :lol:

עם ספק מובנה 500W סוס מדגם שור שחור אמיתי XXL

:lol: ... בולשיט מוחלט... מדובר על מחשב שהוא בגדול מבוסס כמו כל נטטופ על , והם דווקא עובדים די טוב

אני עושה מניח שהם לא מטומטמים לגמרי, כמובן שזה יהיה מארז סוג ג' עם ספק סוג ד'

אם... בעצם זה כמו לקנות מחשב נייח זול לפני 3 שנים בערך אפילו יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...