זהו הזמנתי מחשב! :) אפשר חוות דעת? HP Pavilion dv5-1060ej - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו הזמנתי מחשב! :) אפשר חוות דעת? HP Pavilion dv5-1060ej

frustrated

Recommended Posts

מה הטעם לתת חוות דעת לאחר הקניה? כבר רכשת, תתחדש ותהנה.

ללא קשר, אין טעם לתת חוות דעת כללית ולא תלויה על מחשב, הדבר תלוי בשימושים, סדרי העדיפויות, התקציב והצרכים של כל משתמש. מכיוון שאנחנו לא יודעים אותם, באמת אין הרבה מה לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטעם הוא שאני סקרן לדעת מה אתם חושבים.. ואם במקרה יש איזה שהיא בעיה רצינית עם הדגמים האלה.. אני עדיין יכול לבטל את ההזמנה..

אבל אתה צודק בזה שהייתי צריך לתת פירוט של השימושים של המחשב.. אז הנה:

שימוש בייתי - (אינטרנט + סרטים) בקשר לסרטים מאוד רוצה מסך איכותי

תיכנות - (Visual Studio 2008, SQL Server, DreamWeaver)

נ.ב

חשוב לי שהוא לא יתחמם יותר מדי, המחשב הקודם שלי היה עם בעיית התחממות וזה היה בלתי נסבל

שוב באמת תודה למי שמגיב, אני ממש רוצה לשמוע תגובות בקשר למחשב הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המחשב הזה בתחילת השנה ואני מואד מרוצה ממנו.

בהתחלה הייתה בעייה קטנה עם כפתורי המגע של הווליום אבל זה הסתדר אחרי עידכון הדריבר.

אני מריץ אליו VS2008 , matlab , multisim ועוד תוכנות אחרות בלי בעייה.

סרטים - מריץ 720P ו 1080P בלי בעייה (למרות שאין שום תאם לראות של 1080P על מסך 15").

והוא גם מספיק חזק כדי להריץ משחקים פשוטים , כגון RA3 , (ב LAN עם השותף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה רבה על התגובה!!

רציתי לדעת אם אתה מרוצה מכל המוטיב הזה של המראה או פלדה או מה שזה לא יהיה בtouchpad ובכלל במחשב?

שמעתי שיש עם זה הרבה בקטע של טביעות אצבעות, זה באמת כזה נורא?

נ.ב. מישהו יודע אם יש למחשב הזה עוד מראה חוץ מהנוכחי? ראיתי שלו עם מקלדת שחורה וtouchpad אפור ולא מטאלי, האם אפשר לבקש את הדגם הזה מהחנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול לבטל את ההזמנה , לדעתי תעשה את זה ותזמין במקום את ה5810T החדש של עם המעבד SU9400 . הוא גם יותר קל-2.4 ק"ג, גם חיי ארוכים ,אתה יכול לראות רצוף במשך 4 שעות,לפי מה ששמעתי אין בעיית התחממות כלשהי ,המעבד 9400 מריץ טוב גם HD , ואם כבר אז בעיני הוא נראה הרבה יותר טוב מהHP ..=\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את סדרת הTimeLine של .. אין ספק שמדובר בסדרה מעולה, ולמען האמת ממש רציתי לקנות את הדגם הזה כשרק התחלתי לחפש מחשב.

אבל, אני חושב שיש לך טעות בקשר למעבד.. זה מעבד SU3500 ULV שזה מעבד חלש יחסית ולא SU9400

תקן אותי אם אני טועה..

ככה זה נראה בזאפ, אם יש לך חנות שמוכרת אותו דגם עם מעבדי SU9400 אז אני באמת מבטל את ההזמנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בבאג את המחשבים עם הSU9400 ומדובר ב 8+ שעות עבודה אמיתיות ובהרבה פחות מ2.4 קילו.

ויצא לי לעבוד על המחשב קצת (אקטיבציה, אני עובד בבאג :P) ודווקא נראה נחמד ביותר מבחינת ביצועים, ופשוט מהמם מבחינת מראה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את סדרת הTimeLine של .. אין ספק שמדובר בסדרה מעולה, ולמען האמת ממש רציתי לקנות את הדגם הזה כשרק התחלתי לחפש מחשב.

אבל, אני חושב שיש לך טעות בקשר למעבד.. זה מעבד SU3500 ULV שזה מעבד חלש יחסית ולא SU9400

תקן אותי אם אני טועה..

כן אתה טועה.

ישנן שתי גרסאות : אחת עם הSU3500 והשנייה עם ה SU9400.

כמו כן, יש גם בחירה בין כרטיסי המסך : 4500MHD כברירית המחדל לבין HD4330.[br]פורסם בתאריך: 17.07.2009 בשעה 20:50:24

יש לך בבאג את המחשבים עם הSU9400 ומדובר ב 8+ שעות עבודה אמיתיות ובהרבה פחות מ2.4 קילו.

ויצא לי לעבוד על המחשב קצת (אקטיבציה, אני עובד בבאג :P) ודווקא נראה נחמד ביותר מבחינת ביצועים, ופשוט מהמם מבחינת מראה..

לדעתי ,למי שלא משחק בנייד או דברים כאלה, המחשב הזה לתאריך הנוכחי הכי משתלם בשוק. בגלל המחיר,,ביצועים(ביחס למחיר כמובן) ומשקל.

אבל אני חייב לציין שהוא לא ממש יפה =\ , הוא בסדר כזה, קלאסי וזה מה שאני אוהב בו.

רציתי בהתחלה לקנות את ה UX50V החדש מבית , אבל גרסת ה SU9400 עולה בחו"ל כ2000 דולר כך שויתרתי....

(אבל המחשב הזה יפה ברמות!!!!)

אגב הוא באמת שוקל פחות מ2.4 ? לפי זה 2.4...כאשר גרסת ה 14" שוקלת 1.9 קילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי.. נראה לי שגם הטעתי איזה לקוח :-X , משום מה חשבתי שה 15 אינטש שוקל 2 קילו..

פשוט יצא לי למכור את ה13.3 והוא פשוט קל כל כך שלא להאמין.. ללא המשקל שלו זהה לשל נטבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי.. נראה לי שגם הטעתי איזה לקוח :-X , משום מה חשבתי שה 15 אינטש שוקל 2 קילו..

פשוט יצא לי למכור את ה13.3 והוא פשוט קל כל כך שלא להאמין.. ללא המשקל שלו זהה לשל נטבוק.

כן ה13" שוקל 1.6 קילו עם הסוללה

אני רק עדיין לא החלטתי אם כדאי לשדרג את הכרטיס מ4500MHD לHD4330...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אם אתה אומר אז כנראה שאתה צודק, אתה יכול להביא לי לינק למחשב הזה עם מעבד SU9400?

בכל מקרה אני קצת הססן בנוגע למעבדי ULV, לא יודע למה.. כנראה שזה די דבילי כי לצרכים שלי זה יכול להיות מעולה..

בכל אופן אני יתקשר בהקדם וינסה לברר בקשר לביטול...

שוב תודה רבה לשניכם על התגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לשחק עליו משחקי תלת מימד?

לא אחי... בשביל משחקים יש לי את הנייח שלי , אתה יכול לראות אותו בחתימה [=

מה שכן, אני עובד עם תוכנות כמו MODO 401 , כך שאני די חושש שהמחשב הזה יהיה קצת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לשחק עליו משחקי תלת מימד?

לאו דווקא, אבל בגלל התיכנות והעבודה עם גרפיקה (Flash + photoshop) אני רוצה מעבד יחסית חזק...

חוץ מזה אני גם רוצה מחשב שיהיה "עדכני" גם עוד שנה/שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...