Netbook בעל יכולת ניגון HD, עד 2000 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Netbook בעל יכולת ניגון HD, עד 2000 ש"ח

ArielBiMBa

Recommended Posts

חודשיים אחרי:

האם יש דגמים חדשים העונים על הקריטריונים שהצגתי?

בינתיים אני די נעול על הHp dv2 (בפרט על Pavilion_dv2_1110us). אבא שלי בבוסטון בסוכות ואני כנראה אקנה דרך ואשלח למלון שלו או משהו.

מישהו התנסה עם המחשב הזה בפרט או סדרת DV2 בכלל?

ואתם יודעים עם מי אני יכול לדבר(=מי היבואן הרשמי) כדי לבדוק אם תהיה עליו אחריות בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לבת משפחה שלי יש אותו אבל לא יצא לי לשחק איתו יותר מדי. התרשמתי מאיכות הבניה, נראה שתי רמות מעל הנטבוקים.

יש עליו ביקורות טובות אבל שים לב לבעיות העיקריות שהן התחממות קלה וזמן נמוך יחסית.

אל תגיד לי שאתה הולך על הלבן... ראית את השחור??? עשה לעצמך טובה ולך לראות אותו בבאג או משהו ותודיע לאישתך\חברתך\בת-זוגתך שהיא ישנה מעתה והלאה על הספה בסלון. כוסון זו לא מילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבת משפחה שלי יש אותו אבל לא יצא לי לשחק איתו יותר מדי. התרשמתי מאיכות הבניה, נראה שתי רמות מעל הנטבוקים.

יש עליו ביקורות טובות אבל שים לב לבעיות העיקריות שהן התחממות קלה וזמן נמוך יחסית.

אל תגיד לי שאתה הולך על הלבן... ראית את השחור??? עשה לעצמך טובה ולך לראות אותו בבאג או משהו ותודיע לאישתך\חברתך\בת-זוגתך שהיא ישנה מעתה והלאה על הספה בסלון. כוסון זו לא מילה.

התחממות קלה זה בסדר ותמיד אפשר לפתור עם משטח קירור, זמן ארוך לא מפריע לי כי אני לא הולך לסחוב אותו איתי לכל מיני חורים, אני מקווה שהוא מחזיק 3 שעות לפחות.

ואני אוהב את הלבן הרבה יותר, או לפחות ככה נראה לי מהתמונות, חבל שאין אותו בארץ, מה גם שהוא זול יותר. והלוואי והיה לי למי להודיע :( אבל זה עניין אחר. חח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...