שאלה בנוגע ל- vertical sync - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע ל- vertical sync

masteryoda91

Recommended Posts

האם כיבוי VERTICAL SYNC בהגדרות מתקדמות שבכרטיס מסך עלולות להרוס אותו. יש לי 285GTX OC2 ואני חייב FPS 100 בשביל CS 1.6 כאשר ההגדרות של VERTICAL SYNC עומדות רגיל על use the 3D applications setting האם לכבות או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

VSync לא עושה שום דבר חוץ מלמנוע קריעת תמונה, אתה יכול לכבות ולהדליק אותו כמה שאתה רוצה ובכל מקרה מה אתה צריך כזה כרטיס בשביל משחק מסכן שגם 9800GT היה מחזיק יפה מאד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

VSync לא עושה שום דבר חוץ מלמנוע קריעת תמונה, אתה יכול לכבות ולהדליק אותו כמה שאתה רוצה ובכל מקרה מה אתה צריך כזה כרטיס בשביל משחק מסכן שגם 9800GT היה מחזיק יפה מאד?

9800GT? על מה אתה מדבר?

אחי שיחק CS 1.6 עם 60-70 FPS עם 5500FX...................................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידלי חתיכת גאון אמרתי לך שקניתי את הכרטיס בשביל קונטר? אני קניתי את הכטיס למשחקים רציניים ובשביל שהוא לא יעשה לי בעיות לפחות לשנתיים הבאות.

דבר שני עוד פעם אני חוזר האם זה גורם לכרטיס מסך להתאמץ ולהארס עם אני מכבה ואז בקונטר סטרייק ה FPS זה 100 ובקרייזיס זה 70 זה הורס או לא כי אחד אמר לי שכאשר אני מכבה את ה verical sync הכטיס מתאמץ יותר ועובד פי שתיים יותר חזק ובסוף נהרס!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

masteryoda91, אתה מודע לעובדה שביכולתו של צג LCD להציג לך רק עד 60FPS? אז גם אם תקבל 70 או 100 המסך יציג לך 60 בלבד

במידה ואתה מקבל כמות גדולה של FPS, שימוש בVSYNC הוא דבר נכון בהחלט.

VSYNC ממש לא יכול להרוס כרטיסי מסך, בטח לא של , זה שכרטיס עובד קשה זה בסדר הוא מיועד לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס מסוגל ליצר יותר מ-60FPS, אבל אתה מגביל אותו עם vsync, אז כן הוא מתאמץ יותר (ממה שנחוץ) כש-vsync כבוי.

אבל זה לא משנה, הכרטיס יועד להתאמץ. הוכחה פשוטה לכך היא במקרה שהכרטיס מיצר פחות מ-60FPS כאשר vsync פעיל.

(ז"א אם הוא בכל מקרה לא מסוגל ליצר מעל 60FPS סימן שהוא במאמץ מלא)

מסקנה: כמות ה-FPS לא בהכרח קובעת אם הכרטיס במאמץ מלא או חלקי.

ואין שום סיבה, מבחינת אורך חיים של החומרה, שלא תאפשר לכרטיס לנצל את כל הכח שהוא יכול להציע.

נכון, יש עניין של חום\רעש, אבל זה בגדר הנורמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר שאני יכול לכבות את ה VERTICAL SYNC כדי להעלות את הFPS ל 100 ב CS 1.6

והכרטיס לא ייהרס?

אני מוכרח לציין שבCRYSIS כשאני משחק יש לי FPS 70-100 כש ב VERTICAL SYNC עומד לי על אפשרות USE THE APPLECATION SETTING

אבל בCS 1.6 הFPS הוא 60 רק כאשר אני יכבה את ה VERTICAL SYNC אז יהיה לי ב CS 1.6 יהיה 100 FPS אז אני מפחד שב CRYSIS ה FPS יהיה עצום ואז זה לא טוב לכרטיס אז באמת חשוב לי לדעת האם אני יכול לסגור את ה VERTICAL SYNC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבטל סינכרון אנכי רק לקונטר. בהגדרות יש למעלה לשונית שמשנה הגדרות רק למשחק שאתה בוחר. חפש בתיקיה של המשחק את הקובץ hl ותבטל סינכרון אנכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...