HP HDX 16 - מה דעתכם? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HP HDX 16 - מה דעתכם?

KamaL

Recommended Posts

היי לכולם.

במהלך החיפושים למחשב 15+ אינצ', משך את תשומת לבי הנייד הזה מחברת HP

השימושים שלי - בגדול DESKTOP REPLACEMENT, צפייה בסרטים HD, תוכנות אופיס, פוטושופ לפעמים, ומעט מאוד משחקים.

תקציב - פחות מ 5000 ש"ח

הנייד הזה לדעתי משלב מבנה חזק ועמיד, ומפרט לא רע בכלל.

מה שטוב שעם כל הקופונים שישי כרגע לניידים מחברת HP, ניתן לקנות מפרט מרשים ב 800$ בלבד!

ِ

* Genuine Windows Vista Home Premium with Service Pack 1 (64-bit)

* Intel® Core2 Duo Processor P7450 (2.13GHz, 3 MB L2 Cache, 1066MHz FSB)

* FREE Upgrade to 4GB DDR2 System Memory (2 Dimm) from 3GB System Memory (2 Dimm)

* FREE Upgrade to 320GB 7200RPM SATA Hard Drive from 250GB 7200RPM SATA Hard Drive

* 512MB NVIDIA 9600M GT

* 16.0" diagonal High Definition Ultra BrightView Infinity Display (1366x768)

* LightScribe SuperMulti 8X DVD+/-RW with Double Layer Support

* Webcam + Fingerprint Reader with Imprint Finish (Fluid)

* Intel Next-Gen Wireless-N Mini-card with Bluetooth

* Full Size Backlit Keyboard

לפי החישובים שלי, מחירו הסופי דרך USHOPS יעמוד על פחות מ-1200$, שזה לדעתי מחיר מצויין לנייד כזה.

הבעיה העיקרית היא כמובן האחריות, אבל בשביל מחיר כזה, אני שוקל כן לקחת את הסיכון.

מה אתם אומרים??? קראתי את הדביק לגבי האחריות, יש סיכוי ש תתן אחריות לנייד הזה?

ואם לא - האם ניתן לקנות בארץ במחיר כזה (פחות מ-5000 ש"ח) במפרט דומה??

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שתשלם מע"מ, זה לא ממש 5000 ש"ח. אבל בגדול, עדיין לא נראה לי שבארץ במחיר הזה תשיג דברים יותר שווים.

שוב, זה ייצא כ- 1200$ אחרי משלוח ומע"מ, כל זה דרך חבאת USHOPS. הנייד עצמו עולה 800$

כלומר המחיר הסופי הוא סביב 4500-4800 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפרקים הוצאו כאן למכירה דגמים של Acer עם ה-9600M GT במחיר שנע סביב ה-5K. כרגע אני לא מוצא אותם.

יש גם את זה:

HP DV5-1250EJ

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=726280

תודה על ההצעה.

אבל, הדבר היחיד הדומה בין שני המחשבים זה כרטיס במסך, שזה הדבר האחרון החשוב לי משום שאני לא מרבה לשחק משחקים.

מעבד, , מהירות HD - הכל פחות טוב, מה שדוחף אותי בסוף ללכת על ה HDX 16.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההצעה.

אבל, הדבר היחיד הדומה בין שני המחשבים זה כרטיס במסך, שזה הדבר האחרון החשוב לי משום שאני לא מרבה לשחק משחקים.

אז יסלח לי כבודו על השאלה - למה בכלל ללכת על מחשב עם כרטיס מסך יקר, מתחמם ובזבזני כמו ה-9600M GT אם משחקים הם לא מטרה מרכזית?

ויסלח לי גם על כך שפספסתי את זה שנכתב "מעט מאוד משחקים" בהודעה המקורית. ההדגשה של כרטיס המסך במפרט הסיחה את דעתי וגרמה לי לחשוב שמיוחסת לו חשיבות רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יסלח לי כבודו על השאלה - למה בכלל ללכת על מחשב עם כרטיס מסך יקר, מתחמם ובזבזני כמו ה-9600M GT אם משחקים הם לא מטרה מרכזית?

ויסלח לי גם על כך שפספסתי את זה שנכתב "מעט מאוד משחקים" בהודעה המקורית. ההדגשה של כרטיס המסך במפרט הסיחה את דעתי וגרמה לי לחשוב שמיוחסת לו חשיבות רבה.

ِאני לא מבין את הגישה שלך, התחלתי בזה שאמרתי תודה על ההצעה.

בכל זאת - כרטיס המסך הוא לא אחד השיקולים שלי כפי שציינתי, וזה בעצם כרטיס המסך הכי חלש בסדרת ניידים אלו.

אני מתעניין בנייד הזה משום שהוא נראה יותר חזק ועמיד, ועם נתונים מרשימים. ולכן רציתי לשמוע את דעת המומחים בנושא.

אשמח מאוד לשמוע הצעות לגבי עם מפרט זהה (עם כ. מסך פחות חזק) בטווח מחיר כזה בארץ, אם יש כזה דבר.

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נשאל ככה:

כשאתה אומר "מפרט" אתה מתכוון לרכיבי הליבה בלבד (מעבד, , דיסק קשיח) או שחשובים לך גם דברים כמו חיבורים (HDMI, ESATA וכו'), , בלוטות' וכדומה? ואם חשובים לך דברים אלה, אז אילו ביניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נשאל ככה:

כשאתה אומר "מפרט" אתה מתכוון לרכיבי הליבה בלבד (מעבד, זיכרון, דיסק קשיח) או שחשובים לך גם דברים כמו חיבורים (HDMI, ESATA וכו'), מצלמה, בלוטות' וכדומה? ואם חשובים לך דברים אלה, אז אילו ביניהם?

אז ככה: חשוב לי שהרכיבים יהיו כמה שיותר "חדשים" - כלומר סדרת מעבדים CENTRINO 2 , מהירות זיכרון וHD גבוהה (עדיפות ל 7200RPM לHD), ומבחינת שאר הדברים - ובלוטות' כן חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...