הפקת מוסיקה ועריכת סאונד | איימק או מק מיני? 10K מקס'. - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפקת מוסיקה ועריכת סאונד | איימק או מק מיני? 10K מקס'.

GbeTech

Recommended Posts

תשמע, כנראה שיש לך בעיות בהבנת הנקרא:

1. מעולם לא טענתי שמקים לא קורסים לעולם, טענתי שהמחשב שלי כבר שנה בלי קריסה (טענה שקשה לי לראות איך אתה מתווכח איתה, חוץ מלקרוא לי שקרן).

2. מעולם לא טענתי שמחשבי לא דורשים תחזוקה.

בקשר לדוגמא שלך, אני צריך להודות שאני משתמש במחשב לצרכים ביתיים בלבד. אף פעם לא נתקלתי במצב שבו אני צריך להעביר את הפייג' פייל (לכתוב קובץ PF זה כמו לכתוב Page file file) לכונן אחר. אבל אם אתה זוכר הבחור בתחילת ההודעה לא ביקש חוות-דעת על אולפן הקלטות, אלא על מחשב ביתי - ולכן נראה שהדוגמא שלך לא כ"כ רלוונטית.

(אה וד"א, תעשה ניסוי פעם ותכניס חולצה מלוכלכת לכביסה שניה אחרי שהיא התלכלכה - תופתע מהתוצאות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

3 חודשים ורק 2 מסכים כחולים?

וואו, ממש שיא היציבות.

אני עם מקבוק פרו כבר שנה ולא הייתה לי תקיעה אחת...

(ולקרוא לwin 7 rc1 בטא זה קצת הטיית העובדות לטובה)

זה אומר מבחינתי שבמשך שנה לא היה לך צורך לאתחל את המחשב בכלל...?

מצטער, אבל זה משפט ילדותי ולא אובייקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה מתעקש להכניס לי מילים לפה - ברור שעשיתי ריסטרט במשך השנה, אך אף פעם לא Hard Restart. זה מה שנחשב אצלי לתקיעה. (אותו כפתור שבpc השתמשתי בו בערך פעם בשבוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה מתעקש להכניס לי מילים לפה - ברור שעשיתי ריסטרט במשך השנה, אך אף פעם לא Hard Restart. זה מה שנחשב אצלי לתקיעה. (אותו כפתור שבpc השתמשתי בו בערך פעם בשבוע)

לא נגעתי בכפתור הזה כבר כמה שנים..איפה אתה חיי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נגעתי בכפתור הזה כבר כמה שנים..איפה אתה חיי :nixweiss:

לך תבין אותם... :s07: הם פשוט חיים בבועה.

אני מציע שתתקין WIN 7 על בוטקמפ, ואז נוכל להמשיך בויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כשאני אומר שהמחשב שלי לא נתקע שנה, אני לא אובייקטיבי, וכשמשתמש אומר שהוא לא השתמש בכפתור כמה שנים, הוא כן.

אני חושב שמי שנכנס עם הראש בקיר אלה אתם. אתם יכולים להתווכח איתי עד מחר, אבל את החוויה האישית שלי עם שתי מערכות ההפעלה זה לא ישנה. (ד"א יכול מאוד להיות שכל מה שאתם אומרים על win7 נכון - חווית הווינדוס שלי נעצרה בxp)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כשאני אומר שהמחשב שלי לא נתקע שנה, אני לא אובייקטיבי, וכשמשתמש אומר שהוא לא השתמש בכפתור כמה שנים, הוא כן.

אני חושב שמי שנכנס עם הראש בקיר אלה אתם. אתם יכולים להתווכח איתי עד מחר, אבל את החוויה האישית שלי עם שתי מערכות ההפעלה זה לא ישנה. (ד"א יכול מאוד להיות שכל מה שאתם אומרים על win7 נכון - חווית הווינדוס שלי נעצרה בxp)

לדעתי הוא כתב את זה בציניות, אבל בכל מקרה רק שתדע שדווקא כן מומלץ לעשות ל-OS X אתחול פעם ביום, בגלל העובדה שיש לה זליגות זכרון.

תמיד אחרי אתחול במק, התפנה לי יותר זכרון ראם וגם שטח על הדיסק, ולא לקחתי בחשבון תהליכים תקועים שאפילו KILL לא עוזר.

ואגב, מערכת מעולה למרות שכרגע אני רוצה להכיר יותר את WIN 7 שלדעתי היא הקילר של OS X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מהומה...

אז ככה המערכת הפעלה של המק הרבה יותר יציבה מהמערכות של microsoft.

מה גם שמדובר במערכת הפעלה שהיא 64bit אמיתית.

אני עובד עם המערכת הזאת מעל שנתים אפשר לומר כמעת שלוש שנים ולא היו לי שום קריסות.

על המק בוק פרו שלי זה עובד חלק ואני אפילו מריץ בה מכונה וירטואלית של windows server 2008 ו moss וזה עובד מעולה.

לגבי הדילמה בין מק מיני לאיי מק כך בחשבון שהמק מיני הוא קומקפטי והדיסק הקשיח שלו לרוב לא מהיר אלא בעל מהירות סיבוב של 5400rpm שזה לא ממש אידיאלי עבור עריכת סאונד , וידאו וכד'.

לגבי ה איי מק למיטב הבנתי הוא כן מצוייד בדיסקים מהירים יותר.

כמו כן יש לך את מחשבי המק שהם חזקים יותר גם מי האיי מק וכמובן שמהמק מיני, כמובן שגם העלות שלהם בהתאם, וכן מחשבי אפל יקרים יותר ממחשב PC בן עם הוא מורכב לבד בחנות מחשבים ובין עם הוא מחשב מותג כגון HP, , DELL וכד'.

אז בשורה התחתונה הכל פונקציה של כסף כמה אתה מוכן ורוצה להשקיע בנוסף לעיניין של הסתגלות אולי למערכת הפעלה של מק.

יש הרבה דברים ששם עובדים בצורה פשוטה ומהירה ויש גם דברים שהם שונים או חסרים ושימוש ב windows יהיה יותר נוח.

אני אישית כרגע נמצא בין שתי העולמות הללו בין המק בוק פרו שיש לי שאיתי בעבודה בעיקר, והמק מיני שבבית ועכשיו לא מזמן ה x1700 עם server 2008 שגם בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מהומה...

אז ככה המערכת הפעלה של המק הרבה יותר יציבה מהמערכות של microsoft.

מה גם שמדובר במערכת הפעלה שהיא 64bit אמיתית.

אני עובד עם המערכת הזאת מעל שנתים אפשר לומר כמעת שלוש שנים ולא היו לי שום קריסות.

על המק בוק פרו שלי זה עובד חלק ואני אפילו מריץ בה מכונה וירטואלית של windows server 2008 ו moss וזה עובד מעולה.

לגבי הדילמה בין מק מיני לאיי מק כך בחשבון שהמק מיני הוא קומקפטי והדיסק הקשיח שלו לרוב לא מהיר אלא בעל מהירות סיבוב של 5400rpm שזה לא ממש אידיאלי עבור עריכת סאונד , וידאו וכד'.

לגבי ה איי מק למיטב הבנתי הוא כן מצוייד בדיסקים מהירים יותר.

כמו כן יש לך את מחשבי המק שהם חזקים יותר גם מי האיי מק וכמובן שמהמק מיני, כמובן שגם העלות שלהם בהתאם, וכן מחשבי אפל יקרים יותר ממחשב PC בן עם הוא מורכב לבד בחנות מחשבים ובין עם הוא מחשב מותג כגון HP, , DELL וכד'.

אז בשורה התחתונה הכל פונקציה של כסף כמה אתה מוכן ורוצה להשקיע בנוסף לעיניין של הסתגלות אולי למערכת הפעלה של מק.

יש הרבה דברים ששם עובדים בצורה פשוטה ומהירה ויש גם דברים שהם שונים או חסרים ושימוש ב windows יהיה יותר נוח.

אני אישית כרגע נמצא בין שתי העולמות הללו בין המק בוק פרו שיש לי שאיתי בעבודה בעיקר, והמק מיני שבבית ועכשיו לא מזמן ה x1700 עם server 2008 שגם בבית.

רואים שאין לך שמץ של מושג, למה אתה חושב שאפל מזיעה להוציא את סנו לאופרד...?

אני אספר לך, כרגע OS X 10.5.7 היא בחלקה 64 ביט, כי עדיין היא בנויה סביב מודלים ישנים שנקראים "כרבון", בסנו לאופרד הם יעברו למודלים של "קוקה",

הם כבר מודלים ב-64 ביט.

אגב, זאת גם הסיבה שלא תמצא בגרסת 64 ביט למק.

בנוסף, אם מופיע לך על כל פעולה קשה SBBOD במשך 30-60 שניות, לזה אתה קורא יציבות...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

חברה אתם סטיתם מהנושא של הפוסט לגמרי הבחור ביקש דיעה ולא ריב, הדיעה שלי

אני משתמש באודיו על מאק עם כרטיס קול חיצוני 0404 של EMU ומנסיון של שנתיים עבודה על מאק יותר טובה לאודיו מאשר עבודה על , כי פשוט הדרייברים של הכרטיס קול שלי ה DSP החיצוני הם יותר יציבים מאשר הדרייברים ל- כולל ה-64BIT של מייקרוסופט ותאמינו לי עבדתי על לפני כן וכן היו בעיות של חומרה/דרייברים/מסכים כחולים/YOU NAME IT

זה נכון של- יש יותר אפשרויות מבחינת תוכנות וכו' אבל כיום מה שנכתב ל-PC נכתב גם למאק

בקיצור אני ממליץ לך בחום ללכת על מאק עם כרטיס קול חיצוני FIREWIRE או USB מה שנח לך בכדי להשתמש בכרטיס קול שיש לך אתה צריך PRO או האקטינטוש אבל שששש לא מדברים על זה פה ;) גוד לאק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אני מתעסק בתחום האודיו.

באולפן יש לי פיסי 4 ליבות שהורכב והותקן ע"י מקצוען (פיסיפאוור, שנחשב כאיש המקצועי ביותר בתחום מחשבי האודיו בארץ) וכל רכיב עבר בדיקה והתאמה עם שאר הרכיבים וכרטיס הקול.

כל התוכנות שברשותי (לא הרבה מכיוון שרוב העבודה מתבצעת בחומרה) חוקיות ואני עוכב אחרי כל עדכון. למרות זאת, עדיין הפיסי לא מספיק יציב.

להופעות אני משתמש במקבוק פרו, מכיוון שהוא הרבה הרבה יותר יציב ואיתו יש לי שקט. אמנם הוא עולה גם הרבה יותר אבל שווה כל אגורה.

בבית אני משתמש לעבודה בפיסי מהרגל. אבל אני מאמין שבקרוב גם אותו אחליף למק.

מק יותר יציב וזו עובדה. לא משנה מי מרכיב את הפיסי ומי מתחזק. העובדות בשטח קובעות.

כל הטופ של תחום האודיו מופיעים עם מכיוון שהוא יציב יותר וניתן לעשות מס' רב של פעולות בו זמנית מבלי לדאוג לקריסות. ועל זה אף אחד לא יכול להתווכח.

כנגד כל משתמש בתחום האודיו שמופיע עם כל מחשב שהוא אינו , תוכל למצוא 30 שכן מופיעים עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכנס לדיון שיהפוך לויכוח. יש אומרים שמק היום הוא כמו פיסי עם לוגו של תפוח, למרות זאת מק מריץ בתאימות וללא תקלות osx. היום יש קומבינה שניתן להריץ גם על , אך המערכת לא בנויה לפיסי וצריך לבצע סוג של "קומבינה". וזה בדיוק כמו שזה נשמע, מה שלא בנוי לא תואם בצורה מלאה.

בסופו של דבר ניתן לבצע את העבודה גם במק וגם בפיסי, השאר זה עניין של העדפה ונוחות.

פיסי זול יותר, אך קורס לעיטים קרובות יחסית ו"תוקע" את רצף העבודה יותר.

מק יקר יותר אבל יותר יציב (ולדעתי יותר פשוט ותואם) לעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...