550 ש"ח לפנטיום 4 זה יקר ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

550 ש"ח לפנטיום 4 זה יקר ?

רומן גרוס

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מצידי שיעשו לו OC אלף אחוז אני בודק את החלקים כמו בכל מעבדה מקצועית אם זה תקין אני קונה .

יש תוכנות מאמץ אם המעבד עובר בהצלחה אני קונה ומוכר :cool2:

בודק טמפרטורה של מעבד , רואה שאין עליו סימני שריפה וגם מוכר בלי אחריות :smile1:

בעיקרון מי שרוצה לעשות כסף טוב עם חלקים חדשים צריך לקנות מערכות זולות כמו באייבורי ב 1100 ש"ח ולמכור את המחשב בחלקים ואז יש בשר.

אם תיקחו מחשב של אייבורי זול ב 1000 - 1100 ש"ח תראו שהמעבד שווה בקושי 150 .

שטיות במיץ ...

איבורי מוחרים ללא בשר כל הקטע זה לשבור את השוק וגם לתחוף לך כמה שיותר ברגע הקניה כך שהמחיר הוא יותר בשביל שתגיעה..

ואיך אני יודע? כי יש לי משפחה שם חחחה אזזזזז שלא יעבדו אליכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אתם מחמיצים את הטכניקה השיווקית המבריקה שמאחורי מחשבי ה1100 ש"ח וסביבת מחירם:

הם לא באמת נמכרים, הם פשוט מפורסמים ע"מ שתגיע לחנות ואז או שאיש מכירות יצליח לשדרג אותכם מזה למעלה למחשב זהה אך "אמיתי" שעולה עוד כמה מאות שקלים, בטענה שהמחשב שבפרסום כל כך גרוע, עד שהוא מצפונית לא מסוגל למכור אותו, או שהוא יגיד לכם שאזלו מהמלאי החלקים X Y Z... וע"מ לבנות מחשב דומה יש לשלם עוד XXX ש"ח או שאם הוא רואה שאתם DEAD END הוא פשוט יגיד לכם שהוא מצטער, אך המבצע הוא עד גמר המלאי והמלאי... נגמר (כמה נוח).

בכל מקרה, אם כן תשימו לב, ע"מ שיהיה לאנשי המכירות שם "בשר" לעבוד איתו, המחשבים הנ"ל תמיד מבוססים על חרא ג'נרי. ללקוח הלא מיומן נראה שהחנות עובדת שם על מתח רווחים נמוך להחריד, ו/או בהפסד ע"מ לקבוע את מחיר השוק.

"אם תיקחו מחשב של X זול ב 1000 - 1100 ש"ח תראו שהמעבד שווה בקושי 150 ." זה היה נכון, אם הם באמת היו מוכרים את זה, ואף אחד לא כל כך טיפש! כל מחשב כזה שחנות מוכרת הוא אך ורק כדי לעשות לעצמה תעמולה של "אני הכי זולה במדינה" וכל מי שקונה כזה מחשב, לא יודע לאיזו צרה הוא מכניס את עצמו. מדובר בתקלה מהלכת על שתיים, עוד לא נולד הלקוח שיוציא חנות "פראיירית".

אגב, המחשב שפותח הת'רד מוכר, הוא פשוט, אני חושב שאם היית מוכר אותו עם הWINDOWS במחיר שיותר בכיוון 550 ש"ח היית מוצא קונה די בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לחדש לך רוב המחשבים של לקוחות פשוטים זה חרא גנריק והם מחזיקים שנים !

ובתור אחד שראה מחשב או שניים בחיים שלו המחשבים הפשוטים הם הכי קלים לתחזוקה ואין להם הרבה בעיות לעומת מחשבים של גיימרים שכל שני וחמישי מתקלקלים ונדפקים ורואים יותר זמן מעבדה מאשר זמן של משחקים

לא מבין אנשים שקונים מחשב בשביל משחקים שיש קונסולות כמו PS2-3 ו WII שלא צריך לשדרג כרטיס מסך , ספק כח , זיכרון , מעבד.

והתמונה בקונסולות האלה הרבה יותר יפה ממשחקי בלשון המעטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה הייתה יותר יפה לפני 3 שנים עכשיו הם לא עומדים קרוב אפילו לאיכות שיש בPC.

מחשב ג'נרי ישן אתה מתכוון באמת החזיקו הרבה שנים לרוב. כי אז עוד לא היה ייצור אמוני וזול של חלקים זולים ומקולקלים למחצה בגלל איכות הירודה כמו שיש לנו היום.

לכן לפני מספר שנים לא הייתה כזאת רדיפה אחרי איכות כי הכל היה אותו דבר. היום זה אחרת ואין מה לעשות...

בכל מקרה אני זוכר שידרוגים רציניים שביצעתי להכניס סטיק של 32Mb או להפעיל דיסק קשיח בנפח ענקי של 1.7Gb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדיפה אחרי איכות ?

אתה חי בארץ ?

להזכירך IVORY , KSP , BUG , IQPC , ZAP אם זה האיכות שאתה מדבר עליו אז זה עצוב :'( :'( :'(

בתחילת שנות ה 90 משרד הביטחון עבד עם חברת SPRINT משרדים מפוארים , מעבדה גדולה , חדרי המתנה , יחס של מיליון דולר .

היום זה באסטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZAP למיטב ידעתי זה אתר השוואת מחיר.

IQPC חנות לא רעה בכלל.

BUG בחיים לא קניתי שם כלום.

KSP רשת מצויינת בלי בעיות שאני לקוח שלהם מאז שהם מחסן בקרן היסוד בחיפה.

IVORY גם לא קונה אצלהם.

בקיצור מ5 חנויות שאמרת 1 לא חנות ועוד שתיים שהם לא רעות בכלל.

עכשיו בקשר לשתיים הנוספות לא יכול להגיד כלום כי כל זה שמועות ולא התנסתי.

אבל מה הקשר איכות חלקים לאיכות חנות? למה מה בחנות אחת החלק יהיה יותר טוב מחלק זהה בחנות אחרת?

אני מדבר על יצור אמוני של חלקים זולים לדוגמא גשרים, דיודוט, קבלים, נגדים וכו'....

מחלקים זולים מורכבים לוחות כ.מסך ספקים וכו'...

בסופו של דבר אתה מקבל מוצר בעל איכות ירודה... וג'נרי של היום הרבה יותר גרוע מג'נרי של פעם... פעם חיקויים היו כמעט אותה איכות המחיר היה נמוך בגלל שהם לא השתמשו באותו שם פירמה היום זה בגלל חומרים זולים כי יש 1000 חברות ללא שם כמוהם... תחרות תעשייתית זה לא תמיד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לדעתי לאסוף בקבוקים יותר שווה מאשר לנסות להוציא מחיר ב 10 שקל פחות ואז לנסות להוציא מכיר ב 10 שקל יותר...

ראבק על שיחות טלפון והגעה למקומות שאתה קונה עולה כבר יותר....

עדיין לא ענית לי תשובה אחת של כדאיות פראקטית ולא תאוריה על אוטופיה אישית שלך.[br]פורסם בתאריך: 13.07.2009 בשעה 14:44:16

ברגע שחלק יוצא מהחנות הוא שווה 0% עד 50 % גם אם החלק עולה 4000 ש"ח .

ככה זה מוצרי חשמל ואלקטרוניקה .

ולגבי אנשים שמוכרים 5200E ב70-80 נראה לך הם שפויים?.. תראה לי איזה הודעה אחת במחיר כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים ב TRADE ZONE לא שפויים בעליל אנשים מוכרים חלקים ישנים במחירים מגוחכים ויקרים מאוד .

מעבד שיוצא מהחנות אמור לעלות בין 0 - 50 % מהמחיר המקורי .

315 E5200 TRAY

ברגע שהוא יוצא מהחנות הוא עולה בין 0 - 50 % אחוז .

אני קונה ב 90 ש"ח ומוכר ב 165 ש"ח , אחרת אין רווח (-:

יש מקומות בארץ שמעבדים משומשים כאלה נמצאים בפח הירוק אז 90 ש"ח אני לארג'.

במחירים שיש ב TRADE ZONE עדיף לקנות חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מוכר לך... עכשיו הרצתי חיפוש במיוחד אין שום אדם שמוכר 5200 רק אחד שמצאתי וגם רוצה להחליף...

כל השאר אנשים מוכרים E2200 במחיר 240 ש"ח...

וואלה אני יעדיף לזרוק לפח את המעבד E5200 מאשר למכור ב 80 שח...

שוב תן לפחות לינק אחד למשהו בסגנון שאתה אומר.

ולא צריך לפתוח מכירה פיקטיבית :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים ב TRADE ZONE לא שפויים בעליל אנשים מוכרים חלקים ישנים במחירים מגוחכים ויקרים מאוד .

אולי הסטנדרטים שלך מגוכחים?... בוא נבדוק. מעבד חדששש עלה לי 800ש"ח. אחרי חצי שנה, בכמה אני אמכור אותו? סתם נתונים מצוצים מהאצבע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...