Command & Conquer 4 - הכל כאן - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 4 - הכל כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן ובכן מנסיוני(המר) עם AVP,פאנבויז-תקשיבו לביקורות!!!

אם כבר להשקיע כסף אז בזול גיימז אפשר לקנות את העשור הראשון של CNC(עד CNC3) במהדורה מהודרת למדי רק ב70 שקל.כן נכון שיש כבר את הישנים בחינם אבל פה יש גם את RA2+YURIZ REVENGE+GENERALS+ZERO HOUR יש גם את הפרקים החדשים יותר בסדרה בסביבות ה50 שקל כ"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמרות הכל - בתור מעריץ מושבע של העולם של C&C - אני קונה את המשחק.

חייב לראות את העלילה מסתיימת.

אחת מהטענות העיקריות של המעריצים הוא הסיפור המאכזב והרקע של קיין שנראה שEA המציאו ב5 דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתקין עכשיו.

רושם SO FAR: אריזה יפה. חוברת שתירגמה מכונה/בן אדם חסר כל ידע באנגלית. חסר השקעה - אבל אני לא יכול לצפות יותר שבכל הארץ יקנו את המשחק אולי 100 אנשים. לא יכול לחכות.

אחת מהטענות העיקריות של המעריצים הוא הסיפור המאכזב והרקע של קיין שנראה שEA המציאו ב5 דקות

אני כבר עכשיו לא מאוד אוהב את מה שקרה לעלילה(עוד בC&C 3) - אבל אני חייב לדעת את הסוף. ואני אשפוט בעצמי את כל העסק שאני אסיים את המשחק. לא יכול לחכות! IN THE NAME OF KANE!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלתי אפשרי לשחק במשחק.

Unexpectedly disconnected from online services

בפורום הרשמי:

http://forums.commandandconquer.com/jforum/posts/list/37278.page

ההודעה שמבהירה/מסבירה את העניין:

From what I've figured out -- When EA says you need a "Persistent" internet connection, they absolutely mean it. I get this error when I'm on my wireless connection, and from what I can tell, C&C4 disconnects quite often if you have even 1% loss of packets via www.pingtest.com.

What happens is your computer will recieve a packet from EA basically requesting for the same packet to be returned. Thus your computer returns the packet then you're good to go. But what if you have packet loss do to a wireless (Bad one at least) and do not have a completely consistent connection? Well apparently, with C&C4 there is no grace period. If you fail to return that single packet, then you're disconnected.

What EA can do to fix this, is record your data as you play, and attempt to resend the packet at different intervals, and if you happen to fail at least 3 packet retrieve attempts, you're disconnected.

Will EA do something about this? Hopefully. Since I don't want to be on a wired connection when I have a perfectly fine laptop to play this game on. I've also submitted a tech support incident ticket on this issue, so maybe something will actually be done about it -- but this is EA we're talking about... Sadly.

My temporary solution? Switch to a wired network if you have packet loss via wireless. If you're wired and you're still experiencing packet loss... Then wait till EA actually attempts to address this issue.

-- Few Notes --

Even 1% packet loss will cause this issue

Running ping tests wont be your actual result. Run it about 10 times before determining if you have 0% packet loss.

This is definitely a packet loss issue -- Try minimizing bandwidth by only running C&C4 while playing (Doesn't actually effect packet loss... but if you're downloading music, and your ISP throttles your connection.. Yep.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, תחסוך לטרילוגיה של Starcraft

טרילוגיה....? שיוציאו כבר את השני. בטח עד שיוציאו את השלישי אני כבר אהיה בן 50! :facepalm:

אני חובב של C&C (וגם של warcraft/starcraft) ולכן רציתי לקנות. עצוב מה שקורה לסדרה של westwood המיתולוגית. שיקחתי עוד ב- dune2, איך הדברים השתנו מאז..... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימר הרעיון זה שסטרקרפט 2 עצמו יצא ב3 חלקים כשבפרק הראשון אפשר לשחק רק את הבני אדם בשני(לך תדע מתי יצא) את הזרג ובשלישי את הפרוטוס. חילקו את המשחק ל3 ארוכים יותר=עוד כסססססף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים רוצים לעשות יותר מדי... שפשוט הורסים, תנו לי את RA2 YR בגרפיקה חדשנית ואהיה שמח.

מסכים (למרות שהייתי שמח למשחק חדש בסדרת DUNE למשל...).

אחרי כמה שלבים ב - RA3 התאכזבתי, לא נראה לי שאני אנסה את C&C 4 בכלל.

לחובבי האסטרטגיה יש את SUPREME COMMANDER 2 עכשיו עד ל - STARCRAFT 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...