Command & Conquer 4 - הכל כאן - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 4 - הכל כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה:

מישהוא יודע איך ניתן להגדיל את המספר שמגביל את כמות היחידות שניתן לבנות? מה צריך לעשות כדי לבנות יותר יחידות? האם זה מוגבל לכל שלב?[br]פורסם בתאריך: 21.03.2010 בשעה 13:28:45

דרך אגב אין על Tiberium Wars!!!!!!!!!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מצטרף לשאלה.

לבנתיים המשחקיות נורא נורא מאכזבת ומסורבלת, למה לעזאזל להגביל אותי בבחירת השימוש ב-MCV שלי?! אם אני רוצה גם טנקים וגם חי"ר בו זמנית אני אמור לבנות MCV חדש?! לא הגיוני ואם כן :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שגדל על משחקי CNC החל מTIBERIAN SUN, אני חייב להודות שCNC4 עושה הרבה עוול לסדרה, אבל אין טעם לדוש בזה יותר ממה שכבר דשו, אז נעבור לעיקר.

עברתי את המשחק, המשימות היו די חלשות אבל המשחקיות בהתחלה הייתה די כיפית(אחרי ששיכנעתי את עצמי שזה לא CNC פשוט המשכתי הלאה...) אז המשכתי לשחק בתקווה שהסוף יגאל קצת את המשחק מכל הפידבק השלילי, בלי ספוילר הסוף הוא לא מה שחשבנו....

אחד הדברים שהכי עצבנו אותי זה שחוץ מהSCRIN TOWER אין שום אזכור לSCRIN, כאילו הם מעולם לא פלשו ולא התכוונו לFULL SCALE INVASION.

חוץ מהעובדה הזאתי המשחק די נמאס מהר, מכיוון שהכל אותו הדבר, השיטה לצבור יחידות ע"י (דהיינו UNLOCKS) היא לא ממש פועל היטב במשחק זה, שכמות היחידות גם ככה מוגבלת לCOMMAND POINTS...

הגרפיקה די טובה, יש איזורים שנראים טוב יותר ויש איזורים שנראים פחות טוב.

לסיכומו של עניין לא ראיתי שום דבר מיוחד בCNC4, אין קשר מדויק לCNC3, אין את משחקיות הCNC, ואין במשחק הזה את האש של שאר משחקי CNC הקודמים שפשוט גורמים לך לרצות לשחק עוד ועוד ועוד.

רק עוד דבר- בעיניי משחק הCNC הכי טוב זה RED ALERT 3, צריך להבין אותו היטב מהיסוד בשביל להינות בצורה מקסימלית, מזה שנה וחצי שאני משחק בONLINE באופן קבוע לפעמים אפילו 6 שעות ביום(מוותר על ש"ש כמובן) ונהנה מכל רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

c&c4 הכי גרוע בסדרה,זה בכלל לא c&c !!!!!

ממש ממש ממש לא ברור מה עבר להם בראש.

גם התפריטים של המשחק מעצבנים!!!

כל הקטע של המשחק היה לבנות בסיסים מה שינו את זה...

המשחק לא מעניין,אין מתח אין אקשן וממש לא כיף לשחק בו,המשימות משעממות פשוט אין בו עיניין.

בקיצור באמת צריך לחכות ל starcraft 2 ,כנראה היום ארשם למכירה מוקדמת ככה שאקבל אותו מהר,יש באתרים בחו"ל הרשמה מוקדמת יוצא 180 שקל עם משלוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא הראשון ובטח שלא האחרון. הרבה לא אהבו את הגרפיקה הקומיקסית של RA3, לדעתי זה אחד האלמנטים החזקים של המשחק.

צודק. RA3 היה משחק C&C עם המשחקיות הטובה ביותר. מגוון האפשרויות שהיו שם היה ענק. אבל גם אני לא אהבתי את הגרפיקה המצועצעת. עדיין, משחק טוב. הקמפיינים מאוד טובים.

לא שיחקתי ON LINE בו אף פעם. מי מוכן ללמד נוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אתה הראשון שמפרגן ככה לRA3.למי שלא מחפש מולטי הוא שווה משהו?

הSP די נחמד אבל לא חזק ובולט כמו בRA2 לדוגמא, אני אישית אהבתי את המשימות של הסובייטים יותר מהמשימות של שאר הקבוצות, פשוט כי זה היה יותר כיף

הנקודה הכי חזקה של RA3 זה המשחקיות בONLINE, זה פשוט כל כך טוב וניתן לשחק בזה המון פעמים ולהינות כל פעם מחדש(אני משחק מאז שהמשחק יצא ועדיין לא נמאס לי).

בקשר לCNC4, האמת שהמשחקיות די טובה אחרי שמתרגלים שזה לא CNC, אבל כל השאר שזה הCAMPIGN שכולל את הSTORY, העיצוב של חלקם מהיחידות, הסאונד לא משהוו בכלל, הגרפיקה יכולה להיות מרשימה בחלק מהאיזורים ופחות בחלק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים שהכי אהבתי בC&C היה הסקירמיש שלהם.. פה ב4 ממש הרסו את זה

מסובך מידי לא מובן לא כיפי בקיצור הם ממש הרסו והוציאו לי את החשק לשחק ..

RA3 הרס לי גם מבחינת הגרפיקה, אולי הוא סבבה אבל במשחקי מלחמה אני בד"כ מחפש גרפיקה רצינית ובוגרת ולא של ילדים..

זה פשוט הציק לי וגרם לי להתייחס למשחק בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את C&C4

אמת בהתחלה נבהלתי מאוד משינויים האלו אבל זה דיי עבר לי

האיכות של המשחק מאוד טובה

ההגבלה של כמות היחידות מעצבנת אבל פרית כי מה תעשו עם יהיו לאוייב שלכם 500 ממותות ? נכול שההגבלה גדולה מאוד אבל כשמשחקים 1V1 יש 210 קומנד פוינטס וזה המון

לדעתי צריך להוסיף עוד סוגים של משחקי MP כמו דאף מאטיץ וכאלה דברים (אני מקווה שזה יבוא עם העדכונים עם הזמן..)

בנוסף לא צריך הרבה טנקים בכללל

4 ספינות אוויר של GDI (נתנים להסגה ב LVL 20) משמידות הכול בעניין של שניות

לא צריך יותר מזה

בנוסף יש שידרוג לממוטות שמחייה אותם כשהם מתים

אז אינה רעיון לכולם

תהרגו את הממוטות שלכם תבנו עוד ואז תחכו שהם יחזרו לעבוד

הגעתי כך ל 25 ממוטות כשמותר לי רק 5

הכול עניין של אסטרטגיה

לסיכום המשחק באמת שונה מכול CNC אחר אבל למרות זות לדעתי הוא לא כזות עכזבה , זה פשוט סגנון אחר של משחק

בעיקרון סקריין הושמדו אז למה שנשמע מהם שוב ?

רק דבר אחד לא הבנתי

מי האיש הרע ? מי הטוב ?

קייין או גנרל ג'יימס ?

נראה שלכול אחד יש את הינטרסים שלו ואתה כשחקן פשוט מבובל ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

C&C3 גם כייף אני מודה :)

אבל מי יכול להגיד לי מי האיש הטוב באמת ?

כי אחרי הסרטון של הסוף התבלבלתי מאוד כשג'יימס ירתה בי

שלא נדבר על זה שקיין איים על בקמפיין של נוד

אז מה אני אמור לחשוב עכשיו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח לא יודע מה להגיד לך

הדבר היחידי ששונה פה זה שאצל קיין ''אישתך'' נשאר בחיים ואצל ג'יימס לא

אני תמיד אהבתי את קיין וגם שים לב שגי'מס יורה בך בשתי הקמפיינים אבל קיין לא מנסה להרוג אותך באף אחד מהם

וגם הדמות שלנו לא מתה

שים לב שבסוף אתה יושב ועובר בין ערוצי הטלויזיה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...