אך אני יכול להוצאי את המקסימום מהכרטיס(2900pro)? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אך אני יכול להוצאי את המקסימום מהכרטיס(2900pro)?

F430

Recommended Posts

הכרטיס שברשותי הוא ATI HD 2900 Pro חברתי לו את שניי חיבוריי החשמל הכרטיס עומד על

GPU Clock 770 MHz (original: 507 MHz, overclock: 52%)

Memory Clock 990 MHz (original: 514 MHz, overclock: 93%)

עכשיו הוא יציב בGTA וכל זה אבל אני רוצה להוצאי ממנו את המקסימום אך אני הופך אותו ל2900XT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון ניסית צריבת ביוסים של HD2900XT או גרסאות למיניהן? יכול להיות שהן מכילות שינויים במתח שיעזרו לך.

דבר שני במצב הזה תמשיך עד שאתה מגיע לארטיפקטים ותקיעות כל עוד הגעת לזה אז זאת נקודת הסוף שלך, אין ממש דרך להמשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה שמתי עד מאורר שיוצאי רוח על הכרטיס שאני משחק אז המאורר של הכרטיס עובד על 70 אחוז הוא מגיע ל63 מעלות הגעתי עם הכרטיס ל2000 לזיכרון ולמעבד ל800 :] כדיי לי לצרוב ביוס? אז ככה אלה התוצאות מהמשחק GTA IV שפועל לי ממש נחמד על הגדרות גבוהות Statistics

Average FPS: 12.61

Duration: 37.03 sec

CPU Usage: 94%

System memory usage: 91%

Video memory usage: 99%

Graphics Settings

Video Mode: 1024 x 768 (75 Hz)

Texture Quality: Medium

Texture Filter Quality: Very High

View Distance: 24

Detail Distance: 100

Hardware

Microsoft® Windows Vista Black Edition" 2009

Service Pack 1

Video Adapter: ATI Radeon HD 2900 PRO

Video Driver version: 8.14.10.671

Audio Adapter: Speakers (Realtek AC'97 Audio)

AMD 64 X2 Dual Processor 4200+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית בזמנו הצלחתי עם הכרטיס הזה לעשות באזור ה 820 לליבה וקצת מתחת ל 1000 לזכרונות (משהוא כמו 993 כאילו ממש על הגבול ) .

לכן עם נפלתה על אחד טוב יש לך עוד טיפה .

בקשר לצריבת ביוס ,אני לא יודע את כמה זה יעזור פה ,כי זה כרטיס שיש בו stream processors (בניגוד ל pipelines של פעם שהיה אפשר אשכרה לפתוח כמה כרטיסים ובצורה יעילה להוסיף עוד "צינורות" עיבוד רק על ידי צריבת ביוס ),אבל אולי תוכל להוסיף מתח ,עוד מתח יאפשר לך ללכת אפילו יותר רחוק .

בהצלחה .

עריכה : סתם שתידע שברזולוציה שאתה משחק בה הולך הרבה עומס על המעבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי איתו יציב ל825 ליבה ו2065 ללא נגיעה אחת בביוס\מתחים לדעתי הליבה כבר בשיא שלה.

אני מציע לך לשים מתחת ליחידת האיוורור של הכרטיס מאוורר 80mm שיזרוק אוויר

אם אתה לא מפחד להתאבד עם הכרטיס הזה תמשיך לקרוע אותו אולי תעבור אותי גם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה : סתם שתידע שברזולוציה שאתה משחק בה הולך הרבה עומס על המעבד .

זה שמשתמשים ברזולוציה הזאת כדי לבדוק ביצועים של במשחקים לא אומר שהיא משפיעה יותר על המעבד, הרי מן הסתם היא דורשת פחות והיא תעמיס פחות כתוצאה מכך. ברזולוציה הזאת הביצועים שנדרשים מהכרטיס מסך גם ככה נמוכים, אז ככה יותר מרגישים את ההבדל שעושה המעבד.

המשחק הזה בכללי דורש מהמעבד הרבה, זה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש צודק שמתי לב לזה לפי הנורה שלא מפסיקה לאבאב פעם ב היא נרגעת... יום אחד אני יקנה או מחשב חדש או FX60 לא משנה לי להוצאי 500 שקל על מעבד ו יש לי שאלה מזה ATI powerplay?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה ,אתה אשכרה ב1161 בזכרון ,ו 850 בליבה ואין לך artifects ? עם כן ,נפלתה על כרטיס מעולה .

אגב ,עם כבר אתה רוצה מעבד טוב למחשב שלך ,אז חפש opty 185 ,יותר זול מהfx60 באיביי ,וזה בעיקרון אותו מעבד .

למען האמת אני עכשיו בתהליכים לשדרג מחשב ישן שלי ,ואני מיתכוון לקנות לו איזה opty ואולי את הלוח הזה של dfi עם הnf4 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כמו שזה כתוב זה בדיוק ככה עובד סבבה בGTA IV ו על סטריט פייטר 4 FSP בממוצא בGTA על 13 ומשהו ובסטריט פייטר בן 29 ל59 נשמע נחמד האפיטרון 185 אני יחכה שיכנס לי כסף ואני יעשה כרטיס בן לאומי ויקנה אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...