המאגר הביומטרי, בעד ונגד? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המאגר הביומטרי, בעד ונגד?

amir85

Recommended Posts

• תגובות 351
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

סתם קצת נתונים, היום בתחומי מדינת מסתובבים 350,000 שוהים בלתי חוקים.

בערך 150 אלף תעודות זהות אובדות או משוחטת בשנה, כאשר חצי ממחליפי התעודות הם גורמים עברינים.

מדי שנה רבבות בני אדם גונבים כמיליארד שקלים מהביטוח הלאומי על סמך טענות שווא לאזרחות ישראלית(כאלה למשל שחיים בשטחים) או כאלו שספדו את קרוביהם אבל העדיפו לקבור אותם בחצר בבית בנגב ולהמשיך לגבות קצבת זקנה עבורם.

350,000 בני אדם בישראל יכולים לבחור כ-12 חברי כנסת.

חלק לא מבוטל ממבצעי הפיגועים החזיקו תעודת זהות כחולה מזויפת שאיפשרה להם חופש פעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי שהבעתי פה עמדה.

המעשה הכי חכם, כי גם אם הייתה מנסה לפתח דיון נורמלי להביא עובדות להסביר ולפרט כמו שלמשל איסתרא עשה והשקיעה

אתה הייתה מקבל תגובה סתמית חסרת תוכן מצוות "דת ואמונה" שמבטלת את דעתך, למשל:

לא משנה כמה תכתוב ותתפלפל, העובדה היא שאפשר בלי, לא חייבים את זה וזה לא יתן כלום, אני בדרך כלל מעריך את הדעות שלך

אבל הפעם אני לא מסכים איתך בכלל, עצם קיומו של מאגר כזה של כלל האזרחים חייב להדליק נורות אדומות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזמין אותך לעבור למדינה יותר לטעמך (רוסיה עולה לי מיד לראש)...

בקשר לאיסתרא, אל תידאג לו, הוא לפחות חושב לבד (אני מקווה) ומנתח לבד (שוב אני מקווה), אם אין שם שום אינטרס חבוי (למשל עבודה

על הפרוייקט הספציפי הזה וכו') אז אני לא דואג לו, הוא נשמע מספיק חכם לראות מה הולך סביבו וגם הוא יתפכח בסוף...

עליך אני לא יודע אם אני יכול לומר את אותו דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאיסתרא, אל תידאג לו, הוא לפחות חושב לבד (אני מקווה) ומנתח לבד (שוב אני מקווה), אם אין שם שום אינטרס חבוי (למשל עבודה

על הפרוייקט הספציפי הזה וכו') אז אני לא דואג לו, הוא נשמע מספיק חכם לראות מה הולך סביבו וגם הוא יתפכח בסוף...

או, בהחלט יש לי אינטרס, אבל הוא מאוד גלוי: בוא נתחיל מהתחזית לחיסכון ישיר של מיליארד ש"ח בשנה. זה גם הכסף שלי! ונמשיך בצימצום במימדי הפשע. לך תדע, אולי בפעם הבאה בה נרקומן יפרוץ לי לאוטו, המשטרה אשכרה תטרח ותיקח מהרכב טביעות אצבעות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אתה חושב ישלם על בית הכלאים החדשים שיצטרכו להקים כי הרי הולכים לעצור את כל הגנבים ומי אתה חושב שיצטרך לשלם על הרבה שוטרים חדשים שיאכפו את הסדר ? ועל השומרים בבתי הכלא ? מי ישלם על כל זה ? ואם כל כך הרבה יהיו בכלא אז מי יעבוד ? למה אתה חושב שלא יחייבו אותך לעבוד עוד כדי לממן את הביטחון שאתה רוצה ? ואל תגיד לי משהו אחר , כי כפיה כבר יש היום ראה תוכנית וסקונסין - פפפחחחח .

כמו שאמרתי איסתרונצ'יק מעט מידיי שכל בקודקוד !

אתה חושב שאתה הולך לקבל משהו מבלי לשלם עליו ? :screwy:

סקסי אני חולק עלייך לגבי "חוכמתו" של איסתרא , הוא רק מספיק חכם להגיד לעצמו שהוא חכם מעט פחות בלהוכיח את זה !

הידפסת חולצה כבר איסתרונצ'יק ( או שאתה רק קיש קיש קאריה ?!)

בטח הטרול אמיר יענה בלי בכלל שהפנו אליו את התגובה :screwy:

V V V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם קצת נתונים, היום בתחומי מדינת מסתובבים 350,000 שוהים בלתי חוקים.

בערך 150 אלף תעודות זהות אובדות או משוחטת בשנה, כאשר חצי ממחליפי התעודות הם גורמים עברינים.

מדי שנה רבבות בני אדם גונבים כמיליארד שקלים מהביטוח הלאומי על סמך טענות שווא לאזרחות ישראלית(כאלה למשל שחיים בשטחים) או כאלו שספדו את קרוביהם אבל העדיפו לקבור אותם בחצר בבית בנגב ולהמשיך לגבות קצבת זקנה עבורם.

350,000 בני אדם בישראל יכולים לבחור כ-12 חברי כנסת.

חלק לא מבוטל ממבצעי הפיגועים החזיקו תעודת זהות כחולה מזויפת שאיפשרה להם חופש פעולה.

בכל ההודעה הזאת אפילו סיבה אחת להקמת מאגר ביומטרי אין.

מה שיש זה הרבה סיבות לתעודות חכמות.

אגב' date=' אני בעד להקים מאגר DNA של כל האזרחים בנוסף למאגר של תמונות וטביעות אצבע. הבעיה העיקרית כאן היא העלות.

[/quote']

אם אתה כול כך בעד אני יציע לך משהו יותר טוב: בואו נתחיל להשקיע משאבים לחקר גלי המוח כדי שנוכל לפענח מחשבות ונשתיל בכולם שבב שיזהה מיד כל מחשבה פושעת ותשדר אותה למוקד מיוחד שמיד ישלך אליך צוות שוטרים שיעצרו אותך כבר בשלב תכנון הפשע הנורא שלך.

ובשיל להוסיף את ה5 סנט שלי לדיון אני יביא ציטוט שלי מדיון אחר בנושא

אתה מבין מה זה תבנית דיגיתלית של תווי הפנים שלך ותביעות אצבע?

תכך מצלמות שפרוסה בכל מקום בעיר + תוכנה שיכולה להתאים את תצלום הפנים לפרטים האישיים שלך בלחיצת כפתור וקיבלת את ה"אח הגדול" שיודעה איפה כולם בכל נקודת זמן ומה הם עושים. אז נכון שיהיה הרבה יותר קל לתפוס פושעים אבל זה כוח שאסור שיהיה בידי מי שמחליט מלחתכילה מהוא "פשע" ומה היא "טובת הציבור".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל ההודעה הזאת אפילו סיבה אחת להקמת מאגר ביומטרי אין.

זה למה הכותרת הייתה קצת נתונים ולא טענות בעד החלק הביומטרי.

ואתה מתכוון לתעודות חכמות + מאגר, רק בלי החלק ביומטרי?

זה למה היא התחילה בסתם קצת נתונים ולא סיבות לחלק ביומטרי במאגר.

ובשיל להוסיף את ה5 סנט שלי לדיון אני יביא ציטוט שלי מדיון אחר בנושא

כמובן רק שלפי החוק הנ"ל אי אפשר לעשות את זה, הדרך היחידה לעשות משהו דומה

היא לאחר ביצועה עברה חמורה (למשל רצח) אז במקום לפרסם את התמונה של הפושע ממצלמות האבטחה בתקווה

לעזרת הציבור הם פשוט יריצו עליה תוכנה לזיהוי תווי פנים (אחרי שהם יצליחו לשכנע שופט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אתה חושב ישלם על בית הכלאים החדשים שיצטרכו להקים כי הרי הולכים לעצור את כל הגנבים

בתי כלא, לא בית כלאים. מי ישלם? או המדינה בסכומי העתק שיחסכו מהירידה בפשע או גוף פרטי שיקבל זיכיון מהמדינה.

ומי אתה חושב שיצטרך לשלם על הרבה שוטרים חדשים שיאכפו את הסדר ?

מה רע בשוטרים הקיימים? החוק יעשה את החיים שלהם קלים יותר כך שאותה כמות של שוטרים תוכל לטפל ביותר פשעים. בנוסף, כשיש יותר פושעים בכלא יש פחות פשעים ופחות עבודה לשוטרים.

ועל השומרים בבתי הכלא ? מי ישלם על כל זה ?

ראה למעלה. בנוסף, גם אם נצטרך הרבה שוטרים וסוהרים (כך קוראים לשומרים בבתי הסוהר, סוהרים), מה רע? הקטנת את האבטלה באותה הזדמנות. במקום לשבת בבית ולקבל דמי אבטלה או אבטחת הכנסה, הם יעבדו ויקבלו משכורת גבוהה יותר (לא בהרבה :().

ואם כל כך הרבה יהיו בכלא אז מי יעבוד ?

ארר, מה? אתה מניח שאחוז ניכר מאוכלוסיית המדינה הם עבריינים? או שרוב העובדים הם עבריינים?

למה אתה חושב שלא יחייבו אותך לעבוד עוד כדי לממן את הביטחון שאתה רוצה ?

צודק, שיכנעת אותי. צריך לסגור את המשטרה ובתי הסוהר, לשחרר את כל העבריינים ולפטר את השוטרים והסוהרים. כך יהיה הרבה כסף פנוי והרבה עובדים, הידד!

חשבת פעם איזה נזק נגרם למדינה כתוצאה מהפשיעה? אם החוק הזה יצליח לצמצם את מימדי הפשיעה (ואתה חופשי לשכנע אותי שהוא לא. בעצם לא אתה, הרי אתה לא יכול. מישהו אחר חופשי לשכנע אותי), הוא יממן את עצמו ואפילו ישאיר עודף.

ואל תגיד לי משהו אחר , כי כפיה כבר יש היום ראה תוכנית וסקונסין - פפפחחחח .

אכן פחחח. איזו חוצפה, לדרוש מאנשים לעבוד תמורת הכסף שלהם!למה מי מת? תנו לשבת בבית ולקבל כסף מהמדינה.

כמו שאמרתי איסתרונצ'יק מעט מידיי שכל בקודקוד !

אתה קשה מידי עם עצמך. יש לך מספיק שכל, אתה פשוט לא רגיל להשתמש בו. זה רק דורש תירגול.[br]פורסם בתאריך: 3.08.2009 בשעה 22:07:30

אם אתה כול כך בעד אני יציע לך משהו יותר טוב: בואו נתחיל להשקיע משאבים לחקר גלי המוח כדי שנוכל לפענח מחשבות ונשתיל בכולם שיזהה מיד כל מחשבה פושעת ותשדר אותה למוקד מיוחד שמיד ישלך אליך צוות שוטרים שיעצרו אותך כבר בשלב תכנון הפשע הנורא שלך.

מקובל עלי. מה רע? במקום לעצור את מי שפרץ לי לאוטו, יעצרו אותו עוד לפני! ומה איתי? שום דבר. אני לא מתכנן לפרוץ, לרצוח, לאנוס, לגנוב או כל אחת משלל העבירות שעונשן מאסר.

מה, אפשר להשתמש בזה לרעה? למשל לאתר ולכלוא מתנגדי משטר? אז מה. גם במערכת המשפט שקיימת כיום אפשר להשתמש לרעה, למשל לאתר ולכלוא מתנגדי משטר. אז מה, נסגור את כל בתי הסוהר כי יתכן שבעתיד יעשו בהם שימוש לרעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...