המלצה לספק כח שקט עד 300 שח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק כח שקט עד 300 שח

adilevy20

Recommended Posts

שלום לכולם

מחפש ספק כח מחברה אמינה

שיהיה כמה שיותר שקט

וייחזיק את המערכת הבאה

C2D 6300

GEFORCE 250GTS GIGABYTE

2X HD SATA 320GB

התקציב הוא עד 300 ש"ח

מה שראיתי במסגרת התקציב זה את הספק Power Plus 500W של COOLERMASTER

השאלה האם הוא שקט או רועש כמו מטוס?

כמו שאמרתי הכי חשוב שהספק יהיה שקט

עריכה:

עוד ספק שראיתי באייבורי הוא של ENERMAX ETK450AWT Tomahawk 450Watt Active PFC

נראה שהוא יותר טוב והוא עולה 300 ש"ח

מה אתם אומרים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר גרוע ממטוס :-) לא מומלץ והוא גם לא 500W עד כמה שזכור לי.

על הספק הזה HEC 550TE-2WX 550W אין עדיין ביקורת רשמית הוא אמור לתת לך 40A ממסילה 12V החברה ידוע...בנוסף הוא 80+ ברונזה כלומר בעל נצילות גבוה...

ואני ראיתי מספק תגובות וביקורות פרטיות עם ציוד ביתי והם היו לא רעים אך אני בספק על אמינות שלהם. ואמור להיות שקט מסדרת WIN+

310 ש"ח

הספק הבא מבית FSP

FSP Epsilon 80Plus 450W

281 ש"ח

עוד אופציה SeaSonic SS-400ET 400Watt

263 ש"ח.

ועוד אחת HEC Raptor R450 450W

260 ש"ח

רובם אמורים להיות שקטים... לעדיפויות והצעות אחרות תכחה לעוד הצעות... לדעתי הם כמעט כולם באותה קטגוריה...חוץ אולי מה 550W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להתקרב, סדרה ממש על הפנים.. אתה יכול לראות שאני מדבר מנסיון יש לי ספק מהסדרה הזאת... הוא שקט רק כשהמחשב לא בעומס כלומר על IDLE או מכובה

:lol: :lol: :lol:

TT טובים מ TP ומעלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יגיד לך שכמעט מכל הבחינות אתה תאמין?? הסדרה גרוע.. לדוגמא אצלי ספק שאמור לתת 430W אבל תכלס הוא לא נותן יותר מ350W זה מקסימום שלו.

בעבודה ממוצעת מתחיל להרעיש... וכו'... כלומר הוא לא ג'נרי אבל מראה התנהגות ג'נרית :-)...

יש לי גם את הTP של הTT 600W וזה עולם אחר לגמרי ואין מה להשוות פשוט הTR2 סדרה לא כל כך מוצלחת ולכן לא מומלצת יש ספקים אחרים שאפשר לקנות במחיר זהה ויתנו יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HEC 550TE-2WX 550Wאני הזמנתי את זה

נראה מבטיח

310 שקל

550 וואט

40אמפר

80+

HEC חברה לא על הפנים או ג'נרית

גם דגם חדש חדש כל החיבורים

פשוט מדהים :s05:

בפעם הקודמת, קנית את ה TOPOWER ואז רצת והמלצת לכולם לפני שהיה אפילו מותקן אצלך. היום אתה יודע שהוא זבל.

עכשיו החלטת לקנות את ה HEC במחיר המפוקפק, ושוב, בלי שום ביקורת, עוד לפני שהגיע אליך, עוד לפני שעבדת איתו, אתה רץ וממליץ לאנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מדהים :s05:

בפעם הקודמת, קנית את ה TOPOWER ואז רצת והמלצת לכולם לפני שהיה אפילו מותקן אצלך. היום אתה יודע שהוא זבל.

עכשיו החלטת לקנות את ה HEC במחיר המפוקפק, ושוב, בלי שום ביקורת, עוד לפני שהגיע אליך, עוד לפני שעבדת איתו, אתה רץ וממליץ לאנשים?

בפעם הקודמת לא הספקתי לההמליץ על הטוב באוור חחחחחחח

דבר שני זה נראה הרבה יותר טוב מהטוב באוור לפחות את הHEC יותר מוכר הרבה חנוית מוכרים אותו וגם משתמשים במחשבים מורכבים

לא כמו הטוב באוור שהורידו את זה מהמדפים

וגם מוצר חדש

ועוד פעם אם אני ימליץ למישהו ספק תוצרת עזה הוא ישר וילך לקנות אותו ? הוא יחשוב יתיעץ , ישאל , יחפש אותו אותו בגוגל

וחוץ מזה הבןאדם חכם ושאל אותי מתי יגיע כדי לדעת אם יש רעש , מחזיק את המפרט שלי וכל מיני שאלות

חוץ מזה כל אחד שאין לא כסף יחפש דברית לפחות גבוליים ולא לכולם יש כסף לקנות ספק שעולה כמו כרטיס מסך היי אנד [br]פורסם בתאריך: 10.07.2009 בשעה 19:48:35

האם הזמנת מ RSM?

מתי אתה אמור לקבל אותו?

כן

אני מאמין בשני או שלישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...