השפעת המעבד על FPS במשחקים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השפעת המעבד על FPS במשחקים

דניאל99

Recommended Posts

נראה לי כי ברזולוציה נמוכה הכרטיס עושה את עבודתו יותר מהר מאשר המעבד עושה את שלו ולכן המעבד הוא צוואר הבקבוק, אבל אני לא סגור על זה.

צודק.

ברזו' נמוכה לכרטיס יותר קל ולכן ייתן תוצאה גבוהה וכדי לממש את התוצאה הגבוהה הזאת צריך מעבד שייתן תוצאה גבוהה,ברזו' גבוהה

זה גם כן עובד ככה פשוט שהעבודה של המעבד נשארת אותו דבר, לא אכפת מה הרזו', לכרטיס מסך יותר קשה ברזו' גבוהות יותר.

צריך להגיד שזה גם קשור למשחק, למשחקי אסטרטגיה יש הרבה עבודה למעבדים, בנוסף יש משחקים מסויימים שנתלים במעבד דיי הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTA IV

ARMA 2

אני כרגע בעלים של E8400 @3.7 GHZ

וHD 4850 700/1130

ואני מאוכזב כי המשחקים שנראים הכי טוב אי אפשר להריץ על רזולוציה של 1680/1050 אז תחשוב טוב אולי תשקיע עוד קצת ותשחק כמו שצריך..

אני אישית קניתי לפני יותר מחצי שנה ואתה רוצה לנות מערך כזה ואפילו חלש יותר בתקופה הנוכחית לא מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

המשחקים שנראים הכי טוב? :silly:

זאת לא בעיה של הכרטיס או של הגרפיקה גבוהה,זאת בעיה של המשחק עצמו -[כמו מנוע לא מותאם טוב לPC ]

.

אך בכל מקרה כשאתה קונה מערכת מחשב אתה רוצה להרגיש שיפור קצת יותר טוב מ RIVA TNT :lol:

בקשר לכ.מסך עדיף לף 4770 הוא יהיה בהרבה יותר טוב וגם במיוחד שניתן להגיע איתו לביצועים לא רעים עם OC.

אך אני בספק שתצא אותו כיום ברשתות אני מתקשה..

משחק אמור לרוץ ולא לקרטע בסופו של דבר לי יש 260GTX וE8400 ויש משחקים שלא מהנה לשחק בהם בגלל נפילות בFPS או פשוט FPS נמוך אז צריך להוריד את הרזולוציה או פילטרים ולי יש גם מערכת די חזקה שנקנתה יותר מחצי שנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מרגישים שגדלת בבת ים על הברזלים בעיגול :-) :lol: :lol:

כשמחשב יוצא מהאופנה אז אפשר להכניס קצת חשמל למעבד... עם OC מטורף כי גם ככה כבר לא אכפת ממש :-)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...