למחשב שרטוט וגרפיקה - מה יותר חשוב - תזמונים או זמן שעון? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למחשב שרטוט וגרפיקה - מה יותר חשוב - תזמונים או זמן שעון?

avi-noams

Recommended Posts

הי. ממש לקראת רכישה (בלי נדר) אחרי שבילבלתי כאן את המח די הרבה...

שאלה שנותרה לי לא פתורה היא המלחמה בין זמן שעון לתזמון של הזכרונות - אז מה יותר חשוב? (שרטוט 3D, גרפיקה)

למשל זכרון כמו זיכרון OCZ 4096MB (2048MBx2) 800Mhz CL 4-4-4-15 Titanium OCZ2409K

מול כרטיס כמו זיכרון G.Skill 4096MB (2048MBx2) 1066Mhz CL 5-5-5-15 PK

אשמח לשמוע דעות...

כמוכן - האם יש סיבה לבחור חברות מסוימות ולא אחרות (בשיקלול המחיר כמובן) ואם כן - אילו כדאי ומאילו כדאי להמנע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז אם זה לא משנה, אילו חברות מייצרות זכרונות איכותיים? או לחלופין בתקציב של 350 ש"ח +- אילו זכרונות מומלצים (שמקבילים לאלו שהזכרתי בהודעה הראשונה)

ואם כבר, אשאל עוד משהו - אמרו לי (אני עצמי בורה אם לא הבחנתם) שדווקא לוח אם זה רכיב שחשוב לקנות מחברה איכותית כגון אסוס או אינטל שכן זה הרכיב היותר "מתקלקל" המערת בהרבה מן המקרים. זה נכון? כדאי למשל להשקיע בלוח אם P5QL-E 31253 ב-580 ש"ח או שדי להסתפק בלוח זול יותר GA-EP43-DS3L ב-430 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לוח ב-300 שקלים יכול להתקלקל וגם לוח ב-700 שקלים יכול להתקלקל.

קני את הלוח אשר מומלץ ספציפית לשימושים ולדרישות שלך, לא יותר מזה.

לגבי הזיכרון- הייתי ממליץ אבל כפי שאמרתי זה לא משנה (תזמונים/מהירות) לכן את יכולה לקנות קיט של 4GB ב-250 שקלים. יותר מזה ואת סתם תזרקי כסף ולא תקבלי מכך שום תועלת. לצורך העניין, אם את ה-100 השקלים הללו תזרקי על קירור יותר טוב למעבד ואת בכלל לא תעשי , זה עדיין יהיה יותר מועיל מאשר "טוב" יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הזיכרון- הייתי ממליץ אבל כפי שאמרתי זה לא משנה (תזמונים/מהירות) לכן את יכולה לקנות קיט של 4GB ב-250 שקלים. יותר מזה ואת סתם תזרקי כסף ולא תקבלי מכך שום תועלת. לצורך העניין, אם את ה-100 השקלים הללו תזרקי על קירור יותר טוב למעבד ואת בכלל לא תעשי אוברקלוק, זה עדיין יהיה יותר מועיל מאשר זיכרון "טוב" יותר.

זכרון:זה הכי זול שיש בחנות:

Corsair 4096MB (2048MBx2) 800MHz CL 5-5-5-18 XMS2

מקביל לאלו שהצגתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...